Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

IX. Kalandozok.hu Téli Tábor 2011. december 27-30.


Ha van rá lehetőség, ebédelnétek-e a Pokol Csárdában a megérkezés napján?  

19 szavazat

  1. 1. Ha van rá lehetÅ?ség, ebédelnétek-e a Pokol Csárdában a megérkezés napján?

    • Igen.
    • Nem.
    • Nem jövök táborba, de szavazni akarok!


Recommended Posts

Aki nem értené Dekker mondandóját:

Azt írta:

Üdv!

nyuszikaCSasültfakéreg, mindenkitutálokközületekkülönösenTAOt, nemisakaroktáborbajönni - harckocsiharckocsi. Örökhálámakínairépaföldműveseknek, hogymegtanítottaknéhánykarakterre.

Egyébként pedig interpretálva vagyon még 6-7 JK érkezése, lehet őket zaklatni.

Lord Gwain leendő társaiként Manndil, Catsmile és Dave lett megjelölve, míg Messor (és Aion Gildes Shiffer, aki valamilyen számomra teljességgel megmagyarázhatatlan oknál fogva képtelen tartani a szabályos jelentkezési formát) társaiként néhány homályba burkolózó egyénre lehet számítani.

Továbbá lehet zaklatni az egynaposként érkező vendég-jelentkezőket, hogy találják ki, mikor jönnek. Nem lenne haszontalan, a teljes tábortájékoztatóban tudnánk hozzájuk alkalmazkodni, és még egyikük sem jelzett. :)

És a végére:

eddig 3 befizetés érkezett, a határidőig hátravan: 6 nap!

Link a hozzászóláshoz

Ööö... majd igyekszem fejleszteni az intellienciám... :D és semmi extrém karaktert nem hozok, ha megyek... :D

sőt... skót dudám sem lesz... ;) viszont azon gondolkodom, hogy előtörténetet nem biztos, hogy írok... mert - igaz, hogy késve adtam le - a KM-jeink (sem) olvasták... valószínűleg a késés miatt megkapta a mínuszos besorolását... aztán annyi és bambi... :D

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A helyszínt nagyjából 11 órára szokták elhagyni az előző csoport tagjai, nem tudom, előttünk lesznek-e. Megérkezni az én érkezésem után érdemes, sőt, mondhatni erősen ajánlott, ez nagyjából a 11 órát jelenti. Szóval a 12 órás érkezés már simán belefér. Az első napon azonban nincs ebéd, így kalkuláljatok! Régebben hagyományosan a pokol csárdában ebédeltünk leérkezés után, azonban pl. tavaly sem volt sajnos nyitva azon a napon. Idén próbálok beszélni a turistaház tulajával, hogy kérje meg a Pokol csárdát a nyitásra, ha van rá igény. Ezért itt ki is írok mindjárt egy szavazást erre! Egyébként tavaly egy pizzériába mentünk, de mivel kis település, sosem lehet tudni, mi van nyitva és mi nem.

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Sok keresgélés és teszt után újra regisztráltam (biztos vagyok benne, hogy egyszer már regisztráltam, de azóta volt mail váltás, meg már nem tudom a kódot :P).

A csárdában ebédhez annyit, hogy szerintem jó ötlet, és ott helyben meg is kaphatnánk az első küldetést. :) Hamarosan szavazok is.

Egyébként lesz közös leutazás, vagy teljesen egyénileg oldjuk meg? (Vonat/busz, még nem néztem meg, hogy mi megy).

Üdv

Kálmán

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A tábortájékoztató ma kikerül!

Ezen felül pedig a helyszínnel való egyeztetés során kiderült, hogy sajnos a Pokol csárda üzletvezetője visszaadta a bérleményt, így az étterem már egy ideje zárva van. Azonban Bakonyszentlászlón lesz lehetőség étkezésre (több vendéglátó is nyitva tart tudomásom szerint), sőt, előzetesen egyeztetni fogok egy pizzériával, ahonnan pizzát és egyéb ételeket tudunk majd rendelni az első napra.

Üdv!

CS

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...