Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

IX. Kalandozok.hu Téli Tábor 2011. december 27-30.


Ha van rá lehetőség, ebédelnétek-e a Pokol Csárdában a megérkezés napján?  

19 szavazat

  1. 1. Ha van rá lehetÅ?ség, ebédelnétek-e a Pokol Csárdában a megérkezés napján?

    • Igen.
    • Nem.
    • Nem jövök táborba, de szavazni akarok!


Recommended Posts

Üdv!

Javítva, köszi az észrevételt.

Aki csak decemberben tudja meg, hogy mikor tud jönni, az egy kis kockázatot vállal. De most nagyon alábbhagyott a nagy aktivitás TT-re, így valószínű nem lesz gond ilyesmivel. Se vendégnek, se táborlakónak nem jelentkezik senki... A befizetési határidőben fel kell hívnom a helyszínt, több jelentkezőt ígértem.

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Ezt már régóta szerettem volna.. tavalyi TT-beni Paranoiából egy laza 9 perces szösszenet, a HÜSI-tiszt jóvoltából megmentődött. Átvarázsoltam mp3-ba, az első perc artikulálatlan röhögés (bocs, én is közel ültem a telóhoz, több másikkal egyetemben :D ) után kivehető némi infó is. Elsősorban persze azoknak ül, akik részt vettek benne.

Épp a BOSS egyezkedik a rossz színkódú gránát miatt az elosztóval (leárulózza :D ), majd a dokumentálásért felelős tisztről kiderül, hogy mutáns. No és persze másodszor sem tudtunk liftezni.. hiába vernyákoltam a DOKI-robiért :)

Szóval kedves Gildes, Mate, Catsmile, Venes, TAO és persze SirTom :respect: , kellemes idézgetést :)

A többieknek pedig Welcome to Paranoia :)

Link a hozzászóláshoz

Azon én is nagyon vigyorogtam, egy pillanatra benned akadt a szó :D

Azért nem csak lifteztünk ám (ez már asszem nem is a második, hanem a harmadik ilyen utazásunk volt), a HÜSI pont elég mozgalmas 9 percet rögzített :)

Leárulóztuk az elosztót (miközben ránksózott valami kísérleti kamerát is, ami hangosan puffogott), lefüleltük a dokus tiszt mutánsságát, új kamerát akartunk beüzemelni, majd elszedni a kommcsitól, mert majdnem tönkretette valami esőfelhővel a feje felett, és hát le szerettük volna filmezni a mutációját is. Aztán a BOSS kézben akarta tartani a küldit, amire már csak kb 20 percünk maradt, pedig még el se indultunk, így utasította a DOKI-t, hogy a liftet a robottal indíttassa (gondolom a személyi sérülés elkerülése érdekében.. mert más értelme nagyon nem volt :D ), miközben tudta, hogy el fog szállni a kis bigyó, ami megint a SZAKI-lelkemen fog száradni. Így én rinyálni kezdtem, míg a többiek látványosan szabotálták a jegyzőkönyvkérelmemet (kifogyott a kamerából a szalag, peeersze :) ), és aztán a kedves HÜSI engem végeztetett ki, pedig felvétel is van róla, hogy én aztán óvtam a Computer tulajdonát, ők meg nem. :)

Hasonlóan élménydús játékot akarunk idén is.. és ez nem csak célzás :P

Link a hozzászóláshoz

Hát igen... Ilyen nyílt és direkt öngyilkossági kísérletre (magasabb besorolásút megvádolni) nem voltam felkészülve. Szerencsére sikerült továbblökni a csapatot a "helyes" irányba. ;)

Hasonlóan élménydús játékot akarunk idén is.. és ez nem csak célzás :P

Igenis, értettem. Már ki is találtam, mi legyen az... 4-6 játékos jöhet, rendszer nincs, sztori saját, stílus főleg humor.

A maradék időben pedig mehet egy kis kamara larp, ha lesz rá jelentkező. Mondjuk a Lost Child, ami csak 6 fős...

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Magyarul az a tervetek, hogy lejöttök egy kocsival páran, játszotok egyet a táborban, és hazamentek? Ezért igazán ne fáradjatok!

Üdv!

Húú de gonosz... :tuzes:

Nem is örülsz nekünk, hogy Felonnal közösbe leutazunk a világ végére, csakhogy üdvözölni tudjuk a táborlakókat, sütit vigyünk és még programot is csináljunk? Nem jutok szóhoz... :pajti:

Link a hozzászóláshoz

Még szerencse, hogy most ébredtem, szépet álmodtam, és csak mosolygok ezen a mondaton CS.. tudom én, hogy nem úgy gondoltad..

Vagy ha mégis, akkor megbeszélhetjük amellett az üveg borocska mellett, amit már éppen két éve ígérgetsz.. :P

Persze nyugodtan szólj, ha zavarunk.. akkor Tommal felpakoljuk azt a halom jókedvet, szeretetet, sütit, jó kis játékélmény-lehetőséget, és elvisszük máshova. Ahol tudják értékelni azt, hogy bár mi nem tudunk a teljes táborban ottlenni, mégis vesszük a fáradtságot, leutazunk egyetlen darab nap (vagy inkább este) kedvéért a hideg télben, többek között azért, hogy téged megöleljünk.

Nem szeretnék ám csalódni benned.. :)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A félreértések elkerülése végett , ez az ezen a fórumon uralkodó viszonyoknak szólt: Kb csak ti írtok ide. Ezzel főként az a bajom, hogy mások nem, kisebb részt az, hogy ti igen. Azért baj, hogy mások nem, mert nincs igazi aktivitás, nincs karakteralkotásos kérdés sem túl sok, ilyenkor már mindenki pörögni szokott. A ti írtok résszel az a bajom, hogy nem jöttök végig. :( A hozzászólás gonosz részét így kellett volna értelmezni, elnézést a félreérthetőségem miatt, visszaolvasva még én is félreértettem magam. :) 3 db :lol::lol::lol: lemaradt a végéről...

Üdv!

CS

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Csak azért írok, hogy CS is megnyugodjon picit =) Azért ilyen "kihalt" a fórum, mert

1. eleve kevesen leszünk idén a táborban

2. a legtöbb megbeszélni valót általában a csapatok maguk közt zavarják le

3. az itt elhangzott hozzászólások legnagyobb részéhez az, aki nem volt az adott játék (játékélmény) részese, nem tud hozzászólni

4. azok, akik jelentkeztek a táborra, ha jól látom egyébként sem éppen a legaktívabb fórumozók közé tartoznak

5. attól, mert nem írnak, még hidd el, hogy aki jelentkezett, foglalkozik a táborral szerintem már most is, és rendszeresen látogatják a fórumokat

És inkább legyetek büszkék arra, hogy keveset kérdezünk, fogd fel pozitívan. Egyre egyértelműbb a karakteralkotási rendszer és a tábortájékoztató, így nincs nagyon mit kérdezni! De ha szeretnéd, akkor megírhatod nekem, hány aranyba kerül egy skót duda :lol:

Türelem, biztosan lesznek majd kérdések is :)

Ja, és egyébként én örülök, hogy jönnek Felonék, ha csak egy napra is... :)

Link a hozzászóláshoz

Pedig csak igyekszünk meghozni mások kedvét, hogy írjanak, jöjjenek! :)

/egyébként sem vettem magamra CS, tudom, hogy örülsz, ha megyünk./

Remélem minden hely gyorsan betelik... sajna nekem csak 3 nap szabim van év végéig, és a karácsonyi őrület mellett kellene tartalékoljak a vizsgákra is...

MG-nek is nagyon örülök, ha jól számolom, akkor 1-1,5 éve nem találkoztunk. A háttérben meg azért mennek a PM-ek, szóval ebben Knielnek teljesen igaza van. Van itt élet, csak még messze a december és nem hájpolunk, hogy ki ne fulladjunk idő előtt... Na jó, engem azért nem könnyű elhallgattatni... de gondolom a bérgyilkosokat már útjára engedtétek. Eddig kettővel találkoztam. Az egyik a kádban támadt rám, de nem számolt a térfogatommal. A másik meg az utcán próbált becserkészni. nA ott meg eltévedtem és így elkerültem a halálos csapdát. Szerintem most is ott vár az egyik sötét sikátorban. :mrgreen:

uff, befogtam... :he:

Link a hozzászóláshoz

Karialkotással kapcsolatban: régen tényleg sokkal több kérdés volt. De megfigyelhető, hogy a kérdések száma a következőkkel van kapcsolatban:

1 a jelentkezők száma

2 a jelentkezők fórumos aktivitása

3 a jelentkezők karakterkészítési szokásai

4 a karakteralkotás kiforrottsága

Az 1. és a 2. pontot nem kell magyarázni. A 3. pont azért fontos, mert egy olyan játékos, aki úgy áll hozzá, hogy "tök mindegy, csak kitöltöm a karilapot", nem fog feltenni kérdést. Ezzel szemben, aki szeret nagyon speciális karaktert készíteni (pl a szuperreális, a szuperextrém, és a vérpisti kategóriák), azok hajlamosak bombázni a kérdésekkel.

A 4. pontot illetően a karialkotás pedig az évek alatt pedig szép lassan kiforrott a mi szokásainkhoz (vagy mi szoktuk meg a karakteralkotási sablonunkat :D). Az a pár pont, ami esetleg kimaradt (és minden táborban van pár ilyen), arra pedig rákérdezünk, de nem számottevő.

Ha megnézzük, most ebben a táborban mind a négy pont meglehetősen alacsonyra szorítja a kérdések számát - tehát ebben semmi meglepő nincs.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...