Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

IX. Kalandozok.hu Téli Tábor 2011. december 27-30.


Ha van rá lehetőség, ebédelnétek-e a Pokol Csárdában a megérkezés napján?  

19 szavazat

  1. 1. Ha van rá lehetÅ?ség, ebédelnétek-e a Pokol Csárdában a megérkezés napján?

    • Igen.
    • Nem.
    • Nem jövök táborba, de szavazni akarok!


Recommended Posts

Szép jó reggelt!

Sorry, hogy eltűntem (ha egyáltalán feltűnt), de a nyári táborról hazafelé defektet kapott a vonatom, áttért a szembe sávba, és frontálisan ütközött egy gigantikus gumikacsával. Ettől úgy megijedtem, hogy gyalog indultam tovább és csak most értem haza. Feltéve, hogy otthon vagyok, mert mindenkinek ferde a szeme körülöttem, és kínaiul beszél. :olvasos:

Jól hangzik, hogy ismét lesz valami megmozdulás, lehet elgyalogolom oda. Már úgy is eléggé belejöttem. Persze ha valaki fel tud ajánlani egy helyet egy :!: TÁGAS :!: kocsiban, akkor azt sem utasítom vissza.

A jelenlegi állás alapján előfordulhat, hogy ebben a táborban már fogyasztom is egy kis mennyiségű alkoholt. Láttam a programok között a hógolyózást is, sajna idén nem tudok havat hozni. Ha valaki tud, akkor megkérném, hogy velem is számoljon.

Link a hozzászóláshoz

Lehet, hogy csak én vagyok zakkant, de nem úgy van, hogy dec 27 az kedd, illetve 30 az péntek..?

Mert ebben az esetben csúsznak a vendégszabály napjai.. Szvsz az rosszul szerepel egyelőre (2011.11.01 - 14:00) a hivatalos hírek topicbeli hsz-ben.

(Megjegyz.: mi van azzal, aki csak decemberben fogja megtudni, hogy melyik napon tud menni? Ha tud.. Van akinek képtelenség tervezni munka, utastársak, etc miatt.. Persze, vállalható, hogy nem lesz ágy, van matrac, polifóm, és egyebek.. Egyébként sem hinném, hogy a táborlakók kiraknának minket a hidegbe.. Aludtunk már 6 ágyas szobában 11en.)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...