Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Antail

IX. Kalandozok.hu Téli Tábor 2011. december 27-30.

Ha van rá lehetőség, ebédelnétek-e a Pokol Csárdában a megérkezés napján?  

19 szavazat

1. 1. Ha van rá lehetÅ?ség, ebédelnétek-e a Pokol Csárdában a megérkezés napján?

• Igen.
    • Nem.
    • Nem jövök táborba, de szavazni akarok!

Recommended Posts

Vassi: Nekem mintha úgy rémlene, hogy jó... Azt tudom, hogy nyáranta padon állva szotam telefonálni, de téliben okés szokott lenni. ;)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Köszönjük a TT-s karácsonyi meglepit is! :) (MG még egyikünknek sem mesélt soha, szal örülünk, és élezzük a karácsonyra kapott késeket, áldozótőröket.)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Örülök, ha van öröm... Előre leszögezem, hogy nem engedek semmit, még az 1TK-ban leírt kombinációkba is belekötök, nem szeretem a szabályrendszert és nem ismerem a modult, és a kaland végére mindenki meghal, legalább egyszer. Jó játékot... :gonosz:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Örülök, ha van öröm... Előre leszögezem, hogy nem engedek semmit, még az 1TK-ban leírt kombinációkba is belekötök, nem szeretem a szabályrendszert és nem ismerem a modult, és a kaland végére mindenki meghal, legalább egyszer. Jó játékot... :gonosz:

Szimpatikus hozzáállás, Ranagolnak tetsző kihívás, támogatjuk! És mint mondtam, élezzük a késeket. ;)

Sajnállak Titeket, de tényleg! :he:

Ezek szerint olvastad a modult? :tuzes:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

1 nap se... ;) Jó szórakozást midnenkinek! Inkább sírni volna kedvem... :cry:

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Azért ne sírj... annyira nem lesz rossz.

Nem muszáj mindenkivel beszélgetni, és kimozdulni sem, ha fázós vagy. A KM-nek is lehet szólni, hogy téged csak ritkán csesztessen, és egyébként is csak négy napig tart az egész. :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Már mindneki haza ment TT-rôl, egyébkent az errôl szóló kis téli video is nagyon jó.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Hálóóó!! Van itt valakiii???

Ilyen sok sört ittál Vassi? :)

Már mindneki haza ment TT-rôl, egyébkent az errôl szóló kis téli video is nagyon jó.

No igen... Annak is szokásom növelni a népszerűségét. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Hálóóó!! Van itt valakiii???

Ilyen sok sört ittál Vassi? :)

Hiszen sörből nem lehet eleget inni :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...