Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kérdések a Karakteralkotással kapcsolatban


Recommended Posts

Halihó, 1-2 kérdés:

- A karakterekről, előtörténetekről mi nem kaptunk visszajelzést. Még annyit sem, hogy egyáltalán megkaptátok-e (a szerver-átállás miatt tuti lesz 1-2 rossz időben elküldött email, ezért jó lenne tudni, hogy kiét kaptátok meg). Mikor lesz pótolva? :)

- Lesz KM-kérés? Ha igen, mikor?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Link a hozzászóláshoz

http://forum.kalandozok.hu/viewtopic.php?f=85&t=1043

Már elég régóta ide írjuk őket.

Ahh, jogos. Hülye vagyok, hetek óta nézegetem azt a listát (kicsit másfele jár a fejem mostanában :he: ). :) Ez azonban csak azt árulja el, hogy a karakter beérkezett. Amit valójában akartam kérdezni, az az lett volna, hogy mikor kapunk rendes, csapatra/karakterre szabott visszajelzést, értsd:

- a karakter el lett-e fogadva ebben a formában

- mely karakterek kapnak jutalmat és milyen formában.

...a játékos díjazása mellett, minden megfelelő értékelést kapott előtörténetért kap az adott karakter jutalmat. Ennek miben létét csak később fedjük fel.

Link a hozzászóláshoz

Helló

Szerencsére mindenki rutinos karakter alkotó és egyelőre nem futottunk bele senkibe, akinek nem lenne elfogadható a karaktere. Még azért néhány hátra van, de mindenkinek jelzünk vissza psziben.

Az előtörténeteket alapos pontozásnak vetjük alá több KM által. Ez alapján ki fog alakulni egy sorrend, és az előkelőbb helyen lévők kapnak "in-game" bónuszokat (persze a legjobb előtörténet díjazásán felül). Ezek miben létéről senki nem kap információt a tábor előtt.

Üdv, Silver

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...