Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.
Keresés Itt
  • Több lehetőség...
Eredmények keresés, amik...
Eremények keresése...

Vélemények az új oldalról 2012. augusztus!

Hogy tetszik az új oldal?  

36 szavazat

1. 1. Hogy tetszik az új oldal?

• Szuper! Rengeteg lehetÅ?ség! Neki is állok megtanulni. :-)
      17
    • Hátööö, el vagyok veszve kicsit, de költök Kp-t a tanulásra!
      17
    • A régi 2003-as fórumot akarom vissza! :-)
      2

Recommended Posts

Ha frissül a kiegészítôk rész az oldalon arról leheten egy hír a forumban.Nagyobb frissitett mennyiség után az oldalon hírként is lehetne róla írni.En néha szoktam nézegetni így felfedezem az újabb és újabb dolgokat, de még én se csípem el egybôl a frissítéseket.Gondolom mások meg nem is tudnak róla ,hogy szépen kerülenek fel az anyagok.

üdv,

Sneer

Link a hozzászóláshoz

Az avatarokat kicsit viccesen osztogatja kategóriákba. Sajátot nem tudtam feltölteni, ezért gondoltam megnézem a galériát. Még csak a 4. oldalig jutottam, de eddig legalább 4 női avatart láttam, holott "Férfi avatarok"-re szűrtem. Kicsit ez is olyan *******-os lett.

Link a hozzászóláshoz
Az avatarokat kicsit viccesen osztogatja kategóriákba. Sajátot nem tudtam feltölteni, ezért gondoltam megnézem a galériát. Még csak a 4. oldalig jutottam, de eddig legalább 4 női avatart láttam, holott "Férfi avatarok"-re szűrtem. Kicsit ez is olyan *******-os lett.

Mi volt a gond a feltöltéssel?

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...