Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Antail

Vélemények az új oldalról 2012. augusztus!

Hogy tetszik az új oldal?  

36 szavazat

1. 1. Hogy tetszik az új oldal?

• Szuper! Rengeteg lehetÅ?ség! Neki is állok megtanulni. :-)
      17
    • Hátööö, el vagyok veszve kicsit, de költök Kp-t a tanulásra!
      17
    • A régi 2003-as fórumot akarom vissza! :-)
      2

Recommended Posts

Ha még nem jeleztem volna: szokni kell, de pöpec. :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv,

Gratulálok az új oldalhoz, nagyon tetszetős. Egy ideig az ember elfoglalja magát, hogy felfedezze az oldalt. Nekem még nem sikerült teljesen, de jó érzés, hogy mindig találok vmi újat :)

Még egyszer, nagyon fain lett az oldal :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Összességében tetszik az oldal, szép, letisztult design, és úgy tűnik, elég gyors is. Bár a régi fórum látványra nézve itt-ott mívesebb volt (a piros-kék drágakövek pl. kifejezetten hiányoznak), úgy gondolom, ez itt is csak idő kérdése, és kialakul. Még egy apróság: a tartalmak közvetlen hátterét e csupa fehér helyett vehetnétek egy árnyalattal sötétebbre.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Összességében tetszik az oldal, szép, letisztult design, és úgy tűnik, elég gyors is. Bár a régi fórum látványra nézve itt-ott mívesebb volt (a piros-kék drágakövek pl. kifejezetten hiányoznak), úgy gondolom, ez itt is csak idő kérdése, és kialakul. Még egy apróság: a tartalmak közvetlen hátterét e csupa fehér helyett vehetnétek egy árnyalattal sötétebbre.

Köszi a véleményt! Adtam hozzá egy kis árnyalatot. Azt tervezem, hogy lehetőségekhez mérten folyamatosan szépítem a dolgokat, mindenképpen kell gazdagítanunk az oldal belső részét apró grafikai elemekkel, hogy igazán hangulatos lehessen!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv, igazán jó lett az oldal. tetszenek az oldal a fórum új lehetöségei.

nagyon jó a magus kiegészitök pdf-es megjelenitöje, nagyon komoly!!!

szval Gratula, jó kis közösségi hely lesz ez!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

A Novellák és előtörténetek fórumon az eddigi Saját novellák / Saját előtörténetek topic helyett / mellett érdemes lehet erre alfórumot létrehozni, hogy minden novella, előtörténet a saját topicjában legyen. (Megbeszéléshez, folytatáshoz, ez utóbbi folytonosságához jól jön)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Az a rész reformálás alatt áll jelenleg, köszönjük a meglátásodat, amennyire lehet figyelembevesszük majd az új arculat kialakításánál :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Tudom, hogy sokminden még "félkész". Ha már hírben kinn van nem titok: Antail szokott kérdezni, én meg szoktam tippeket adni mert a most előkerülő fórummotort évek óta használnom.

Ennek jegyében teszek egy-két kis kiegészítést a javaslathoz, lehetőségekkel:

Amikor tábor közeleg, akkor lehet egy új alfórumot hozni. "Táboros karakterek előtörténetei". Ha a regisztrált felhasználóknak (kalandozóknak) itt kicsit kevesebb jogot kapnak, nem láthatják mások topicjait, akkor mindenki fel tudja írni az előtörténetét, látja mit szólna rá a szervezők, viszont senki sem látja még a többiekét. Innen később a topicok áthelyezhetőek az előtörténetek közé ahol mindenki látja őket (vagy az új alfórumon lehet ezt engeni)

A "thread prefix" lehetőség jó, bár nem tudom, hogyan fordítjátok magyarra. De sok szempontból meg lehet jelölni így egy előtörténet kapcsán azt is, hogy az JK / NJK, játékban van, máshova bekerülhet, stb. így lehet talán átláthatóbbá csinálni :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Mint említettem volt.. gondolkozunk a javaslataidon, és köszönjük őket :) Örülök, hogy ezzel te is tisztában vagyol :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv Mindenkinek!

Húúú...évek óta nem jártam erre, korábban is leginkább csak "vendégként", beleszólva egy-két dologba itt-ott :-).Örömmel látom, hogy közben megújult az oldal - reggel még azt hittem talán már hűlt helyét lelem - és előnyére vált, bár halkan mondom csak, nekem a régi is nagyon-nagyon ;-)...szóval Gratula!Szép munka! ( Külön köszönet Antailnak...akinek a síron túl is van hatalma ;-) )

Shei Shi'enn

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Nekem bejön, bár először azt hittem rossz helyre jöttem, na de, hogy kitörölték a kódot a felhasználómhoz...

Ja igen, amióta "kapa van a kezemben" billentyűzet helyett úgy elszoktam a fórumoktól... Hol is találom a fergetegben a játékoskereső részt?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...