Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu TéliTábor 2011 - Élménybeszámolók


Antail

Recommended Posts

Üdv!

Szerencsésen megérkeztünk Debrecen tájékára - persze már korábban, de csak most írok.

NAGYON jól éreztem magam a TT-ben, ezen táborok hangulata egyenletes görbe mentén emelkedik egyre jobbá...

Köszönöm mindenkinek, és a Dekker által matematikailag jóváhagyott elvek szerint 25% az esélye annak, hogy újra találkozunk a NYT-n, vagy akár a következő TT-n. :)

Köszönöm

CS-nek a szervezést, és hogy ott lehettem.

ObsHuginak és Silvernek a modult, nagyon jó volt, és eredeti, higgyetek nekem! :)

A Csapatomnak, TAO-nak, Scillának, Dekkernek, és Knielnek az élvezetes játékot.

Vassinak a viccet... (terjesztem.)

Atvynak a csajozási tanácsokat. :)

Bigmacnak a Dominionozást... idén is elhatároztam, hogy kell nekem egy...

Felonnak a beszélgetést.

Az über csapatnak az esti játékot és a miattuk kialakult modulötletet.

Dekkernek a pálinkát és a matematikai továbbképzésemet. :)

Venesnek a beszélgetést a hazaúton. :) (úgy bealudt, mint állat... :) )

Osinak az útitársaságot.

Fenixnek a munchkinozást és a Nagy kockát. :)

Aionnak, hogy vitte helyettem a kört a dominionban... :) és a Rizikózást.

Suttogónak a gyerekkori emlékek felidézését LEGO :)

És mindenkinek, hogy volt egy f...a TT imét. :)

Link a hozzászóláshoz

Üdv! :)

Azért jellemző, hogy nekem még egy röpke, 14 órás látogatás alkalmával is viszonylag méretes köszönőlistám keletkezik :D Nem is várok vele, fellövöm most :)

Egy valamit leszögezhetek: ez a látogatósdi nem az én műfajom :D Ugyanis amellett, hogy nagyjából tudtam beszélni azokkal, akikkel feltétlenül akartam, mégsem elég sokat, és rajtuk kívül még rengeteg más ember kimaradt :( Szóval a későbbiek folyamán vagy végig, vagy semennyire sem, mert ezt nem lehet ép ésszel kibírni :)

No de akkor ímhol. Köszönet

- CSnek, hogy a fórumbeli, kezdeti mufurckodás :P ellenére lehetővé tette, hogy megvillanjunk a táborban :)

- a fuvarért SirTomnak és Maténak

- Oshinak, hogy alhattam mellette, és hogy ezt még azzal is megspékelte, hogy kivételesen nem horkolt :pajti:

- a szobatársaknak és a KM-jüknek, akik nem tették szóvá, hogy szanaszéjjel hajigáltam (véletlen volt :) ) olyan holmit, amit nem kellett volna :D , illetve hogy a bolygóhollandis jövésmenésem miatt sem tiltottak ki másnap :)

- Venesnek, hogy átadta az üzenetemet annak, Aki (még számolunk :!: ) nem értette :P

- MGnek a beszélgetésért (rövid volt, de folytatjuk), a naaaagyon finom, késő éjjel összehozott muffinért, az előző esti fb-s modulért :), no és aaaaZAjándékért, überaquirkirály :D Már levillogtam vele a macskát (ehhe :D ), újra teljes az uralmam a birodalomban :)

- Frostynak, TAOnak, Dekkernek, Maténak és Scyllának a zombis játékot.. fenomenálisos volt, bár megfosztódtam attól, hogy Édi, az öregedő rocksztárkujon bőrébe bújjak.. Sokkoló RLZ :D Szörcsögő nerd forever, pihepuha törölköző always/coccolino :P , hajrásreményvesztő zombivadász viva! :)

- SirTomnak a virslijé, a hörgős modulért, azért, hogy kitalálta, megalkotta, elérhetővé, játszhatóvá, élvezetessé varázsolta nekünk a zombiszállta USA-t :) No és hogy még összehozta a karakterlapokat is, és kinyomtatta.. :respect:

- Atvynak, hogy teljesíthettem az alku rám eső részét (azé ettől ez még "zsarolás" volt :nono: ), jó vagyok, vagy jó vagyok? :lol: Veszprémi citrom a nyerő :D Pszt arról, amit mondtál, de még beszélünk róla :)

- mindenkinek aki megkérdezte, hogy mijé nem maradok tovább :gruppen:

Ergo: köszönöm azt a rövidke 14 órát, amiből képes voltam 3-at alvással tölteni.. :char:

Remélem mindenkitől el tudtam köszönni, és hogy a modulban is mindenki jól érezte magát, személy szerint vérzik a szívem, hogy nem játszhattam benne, biztosan nagyon jó volt.. :)

Nekem nem számolta ki Dekker az arányokat, de legalább 50%, hogy NyTben találkozunk :)

Link a hozzászóláshoz

Kezit csókolom!

Naggggyon jó volt az idei tábor, azt kell mondjam, hogy talán idén éreztem magam a legjobban az 5 TT közül amin valaha voltam, úgyhogy úgy néz ki nem lett baj a kisebb létszám :) Nagyon nem is akarok semmit kiemelni, az egész úgy volt jó ahogy volt. Bár hazafelé kicsit megsértődtem amikor rossz irányt vettünk az autóval Székesfehérvár után (GPS az túl egyszerű lett volna :D ) és a többiek nyomására nem az általam kijelölt pár kilométeres földes úton jutottunk el végül Seregélyes ( ? ) felé :siros: .

Mindenkinek nagyon boldog, fogadalmakban gazdag új évet kívánok, és köszönöm hogy ott voltatok és jókat nevettünk! :)

U.I.: Nehogy NYTre egy harci malac legyen a karakterem... vagy egy miniszter?

U.I./2: Nem volt idén sok aranyköpés de lett 1-2 jó:

Lovag: Erről a kupáról Del Amero legendás kürtje jut eszembe.

Kézműves: Pedig ezt a kupát Nim Odino kürtjé..

Barbár közbevág: EZ LEHET HOGY AZ A CSÁVÓ!

Silver leírása a szörnyről: Õ a legdurvább rohadás a mocsárban

Pomano átnyújtja a két banki papírt, erre a barbár: DE HÁT EZ NEM ARANY!

Barbár: 141!

Silver: Szétcsaptad a fejét!

NJK: ÚRISTEN ANYA! KINYÍRTÁK APÁT!

Tolvaj: Így jár aki baszakszik egy szőrmekereskedővel!

Darton pap: Jöjjenek, üljünk le és beszélgessünk nyíltan. Mi a szándékuk?

Harcos és a Lovag: Ki akarunk ásni egy hullát...

Tolvaj: Tegnap beküldtem a két kisfiút a leégett házba. Nincs ott két kicsi hulla?

Link a hozzászóláshoz

Halihó,

Röviden: jó volt a modul, jó volt a KM, jó volt a csapat, jó volt a társaság. :)

Már évek óta...

- nem láttam, és nagyon örültem, hogy itt volt pár visszatérő arc, mint Pl Fürge "Bolyhos" Disznó és a Konda :D

- nem játszottam Bash-t, szóval jól esett (bocs, Suttogó :D)

- ki akartam próbálni az Igenis, Bojler Nagyurat, és egyből be is került a kedvenc ökörségek közé

- nem ittam olyan szar pálinkát, mint amit Dekker hozott

- szerettem volna vezetni egy veterán bogarat, köszi Kniel (az anyósülésen Scylla plusz extra volt)

- jön SirTom és mesél nekünk egy reggeligtartót, amiért ismét köszönet (Nálam nem tudta überelni a Paranoiát, mégis jól éreztem magam annak ellenére, hogy a zombikat általánosságban nem igazán szeressem.)

- várom, hogy Atvy felnőjön, és asszem még várhatok további pár évet

- vártam, hogy Vassi levágja a haját, és megnézzük, hogyan néz ki civilben

- nagyon jó Téli Táborjaink vannak, és ez sem maradt le! :D

Amit nem tudok és akarok kifejteni, az a rengeteg beszélgetés sok különböző emberrel. Felontól bocsi (és idővel majd megértem a futár üzenetét :P), Moonshadow Raven-nek pedig szánom-bánom, ígérem, hogy nem maradok adósa, nyáron behajthatja a megelőlegezett papirost.

Még sok ilyet! Viszlát nyári táborban. :)

TAO

Link a hozzászóláshoz

Nagyon örülök, hogy egy olyan modult mesélhettem ahol "büntetlenül" újrakezdhették a játékosok a napi baklövéseiket, s láthattam, hogy ez mit ér. :mrgreen:

Köszönöm a bestiáriumnak, hogy rendelkezésemre bocsátotta a vámpírurat ami segítségével egy új mellékküldetést, a város leigázását is elvégezhették a játékosok. :-)

Z :tuzes:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Én rövid leszek:

Ismét szeretném mindenkinek megköszönni, aki ott volt, és felejthetetlenné tette a tábort számomra. Az első olyan táborom volt, ahol semmilyen probléma nem merült fel, minden ment a maga útján. Ez nagyon nagy szó, még akkor is, ha a létszám kisebb volt, mint az elmúlt években. Ezért mindenkit köszönet illet! Jövőre is valószínűleg úgy szervezzük, hogy egy épületben legyünk elszállásolva, hogy ne legyen elszeparálódás. Szuper volt kipróbálni az Igenis, sötét nagyurat, tényleg olyan poén, mint terveztem, jó volt iszogatni, beszélgetni az emberekkel, mindenki játékát hallgatni, és látni, ahogy a harmadik ciklus elején mutatkozó hatalmas különbségek a végére mégis összeálltak.

Remekül éreztem magam!

Minden jót!

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok

Összességében ez az egyik - ha nem a - legjobb téli tábor volt, amin eddig voltam. Nagyon jó volt a társaság a hangulat, és elképesztően gyorsan teltek a napok. Mindenkinek köszönöm a jó hangulatot a nyitottságot a modulra, és a nagy mennyiségű süti fogyasztást :).

Külön köszönet illeti CS-t a szervezésért, a mesélők csapatát a modulhoz adott építő jellegű ötletekért, és Magyar Gergelyt a modulhoz adott kiegészítőkért, amiket a tőle megszokott profi minőségben készített el.

Hálás vagyok a Konda csapatának a folyamatos jó hangulatért és számos szórakoztató jelenetért. Még egyszer elnézést kérek Vassitól, akinek a karaktere a legkellemetlenebb ébredést szenvedhette el minden reggel Ludmillától és az ő ostorától :).

Bízom benne, hogy mindenkivel találkozom a 10. nyári táborban, és a hangulat is hozza tovább ezt a szintet.

Üdv, Silver

Link a hozzászóláshoz

Én is köszönöm a szervezői közreműködést és a lehetőséget, hogy idén (huppsz! Tavaly!) is részt vehettem a rendezvényen.

A csapatomnak nagyon köszönöm a játékot. Hörg, hörg, herg, nyam, nyam, nyaff, heee, hörg és hasonlók. :mrgreen:

Először játszhattam együtt Frosty-val és Dekkerrel, így legalább megismerődtünk kicsit a játék közben. Jók voltatok srácok! :pajti:

A többiek is hozták a formát és külön tetszett, hogy a játékra koncentrált mindenki, és nem hülyültük el. Az sem lett volna rossz persze, de így még jobb volt.

A rendszer elég jól működött, bár a Remény pontokat sokallottam a végére. Ha valaki esetleg játszani akar vele a továbbiakban, akkor nem kampány esetén legalább felezze a kapható pontokat!

Kampány esetén maradhat a jelenlegi felállás, akkor viszont az alkalmazkodás pontokat kell óvatosan adagolni.

Egy kampány jellegű mese/modul persze jót tenne a játékrendszernek, akkor fel lehetne tupírozni menet közben... és lenne több idő az egyes szituációk átélésére is - amire most az idő szűkössége miatt nem volt esély.

Majdnem hajnali 5-ig játszottunk, így szinte semmi nem aludtam. Hazafelé le kellett álnom egy benzinkútnál és fél órát szunnyantani a kocsiban (elkerülendő, hogy rosszkor kanyarodjak le a pályáról :)).

Sikerült valamennyit beszélgetni is (elsősorban CS-vel), ami jót tett, így kicsit kerekebb lett az egész program.

Legközelebb más mesél, mert most már játszani szeretnék! Hallottam CS-től egy erre vonatkozó - talán kissé elhamarkodott - ajánlatot, de nem zárkózom el más önjelölt mazohistától sem. 8)

Folyt köv és további jó zombulást az idei évre! :char:

ui1: hangulatos lett a videó, köszi Antail!

ui2: CS-nek külön köszönet az ajándékokért.

ui3: Hulla: nem én vagyok a tégla. Mondjuk minden tégla ezt monsja magáról... :roll:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...