Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

X. Kalandozok.hu Nyári Tábor 2012. július 4-8. Selyp


Ha van lehetőség sátraznál a kastélyparkban inkább?  

38 szavazat

  1. 1. Ha van lehetÅ?ség sátraznál a kastélyparkban inkább?



Recommended Posts

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, én még nem láttam a tavalyi győztes, a sokszoros bajnok, az utánozhatatlan és mindenki által imádott Rizikófaktor előző évi kisfilmjét.

Lehet, hogy a mélyen tisztelt urak karaktereinek Tápértékmeghatározására egy büntiszorzót kellett volna beemelnünk a karakteralkotásba, amely csak az említett filmremek közszemléretételét követően annulálódik? :twisted: Még mindig nem késő!

Link a hozzászóláshoz
Szívesen feltöltöm neked valahova, de közszemlére még nem tehetem. Miki nem engedi :)

nincs még összevágva az összes rész. külön megvannak pl. interjú amiben te is szerepelsz Hulla.

Szerintem a legjobb az lesz ha a XX. NYT-n csinálunk egy vetítést. mondjuk első nap este.

Mit szóltok?

Jól hangzik, csak az alkohol megvonástól remeg a kezed és két "X"-et írtál egy helyett! :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz
Szívesen feltöltöm neked valahova, de közszemlére még nem tehetem. Miki nem engedi :)

nincs még összevágva az összes rész. külön megvannak pl. interjú amiben te is szerepelsz Hulla.

Szerintem a legjobb az lesz ha a XX. NYT-n csinálunk egy vetítést. mondjuk első nap este.

Mit szóltok?

Jól hangzik, csak az alkohol megvonástól remeg a kezed és két "X"-et írtál egy helyett! :mrgreen:

Nem, Hulla. Jól írtam. a 20.-ra talán kész lesz :D

Link a hozzászóláshoz
Daru ezt ajánlom figyelmedbe!

:szivott:

A KM-ek szenátusa a kijelölt időpontig a sárga vonal mögé utasította a sajtósokat. Mindaddig amíg erre a táborszervezők triumvirátusa nem ad hét pecséttel jóváhagyott engedélyt, mindennemű nyilatkozatot kategorikusan elutasítanak.

Kétes hírforrások alapján, több olyan személy is jelen van a KM-ek szenátusába, akik már korábban is feltűntek ebben a szerepben. Egy nevének elhallgatását kérő belső kapcsolat szerint, köztük van a retteg, többször is Kis Mészáros díjjal kitüntetett egyik kaland mester is.

Egy pesti pszichiátriáról szivárgott ki az a meg nem erősített információ, miszerint egy ápolt pár nappal korábban a X. NYT kalandmoduljának utolsó simításain áteső verziójába belelapozott, beleolvasott. Az eset óta nagyon komoly pszichés rendellenességekkel ápolják. Saját vérével pentagrammákat rajzol a falra, és egy ismeretlen istenséghez intéz érthetetlen mormolásnak tűnő imákat. Az orvosok egyenlőre szedálták, amíg külföldi kollégáikkal egyeztetnek az igen ritka tünetegyüttesről.

MTI (powered by Kacsa Magazin © 1972-2012)

Link a hozzászóláshoz
Silver: Köszönjük a hozzájárulást! ;) Meglepetés nyereményed egy számodra fenntartott hely a Hulla által vezényelt jubileumi ultrabrutál négyesfekvőn, átvehető (értsd: a meghívás nem visszautasítható) a tábor utolsó estéjén, táborzáró után. :gonosz:

Attól tartok TAO, hogy e miatt a hiba miatt nem érdemlem meg a meglepetés nyereményt :cry:

Viszont mivel Rajman találta meg ezt a hibát (amit ha nem tárunk a nagyközönség elé, minden bizonnyal a világegyetem pusztulását hozta volna), ezért neki kellene megkapnia ezt a felejthetetlen és visszautasíthatatlan nyereményt :lol:

Én a nyereményt silvernek adnám, magamat meg kövezném. Mivel én voltam a kritikus. De az érdemi munka silveré és minden tiszteletem ,hogy a munkáját a közösbe dobta. Mert gondolom nem 5 perc volt.

Silver & Rajman: Ez olyan, mint a kráni haláladó. ;) Visszautasítani nem lehet, ellenben megválthatod a saját sorsodat máséval. Egy személyre felkerül a pecsét (hivatalosan regisztrálva lett a tábor-szervezőknél), a továbbiakhoz jó elmélkedést és készülést kívánok. :twisted:

Link a hozzászóláshoz
Köszönjük, Misi :)

Nekem hatásos volt.. amúgy meg nagyon hiányzik a főgonoszról az a valami.. :P

Nagy örömmel dolgoztunk rajta. Köszönöm neked is a segítségedet, a munkádat. Igen, nyilván vannak bakik benne. Elég szoros volt a forgatás, és hiányos volt a stáb is. Jó pár körülmény ellenünk dolgozott, de végig igyekeztünk a maximumot hozni. :)

Hidden partot ki találta meg? :D :D Tessék csak keresni! :D

Link a hozzászóláshoz

:) Ne vetíts rám semmit, mert ritkán jön be, már megszokhattad volna. Még csak közelében sem jársz soha az én indítékaimnak :) Ez nem lenne baj, csak ne hinnéd olyan biztosan, hogy mindig mindent annak látsz, ami. :) Sebaj :)

Részemről esetleg tervezek sámántáncot NyTbe, kinek van kedve beszállni egy ilyen mókába?

Link a hozzászóláshoz
×
×
  • Új...