Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Horoszkóp-Függ-e tőle az életünk, a jellemünk?


Recommended Posts

Bocsi törpök hogy még nem csináltam meg, de megfogom hétvégén, csak a héten nem voltam valami sokat fennt így nem volt időm se, de hétfő reggel felteszem. :wink:

Te Venes, kik ezek a törpök? :lol: Õk tudják, mert ha nem akkor csak titkosan. Tudod :arrow: EZT MOST MONDOD, HOGY NEM VAGYOK FEHÉR!!!!

Emlékszel erre a filmre?

Mazsinó

Mazsi...

a törpök egyike én lennék.. a másikuk pedig cather...

tudtommal.. :idea:[/quote:32h8sk0w]

:) jó hogy :)

Link a hozzászóláshoz

Meg néztelek Cather, és bocs hogy eddig nem írtam le, de mint láttam, meg te is hogy nem voltam mostanában fent, csak múltkor, de akkor meg a suliból és ott nincs ilyen lehetőség. Egyépként kos vagy szűz asszcendessel. Ez kb. annyit tesz, hogy te a bölcsebb és megfontoltabb kosok közé tartozol. Persze teli vagy hajthatatlan kíváncsisággal ami abban is látható, hogy érdekel elég sok minden. Egyépként dinamikus és társasági vagy, de a szűz miatt az utobbi lehet hogy nem olyan nagy szükséglet számodra, de egy valami biztos, hogy sokkal megfontoltabb vagy mint egy átlag kos. Ez a két párosítás még rendességre is utal, tehát nem vagy az a ,,kretén" típus, de ha túl nyomó részben van benned a kos akkkor elképzelhető hogy ennek se látod hiányát a jellemedben. De két házadat is a szűz uralja, ugyhogy kétlem....

@huszar:Miért olyan a képed mint nekem? Vagy csak a szemem káprázott?

Link a hozzászóláshoz
Meg néztelek Cather, és bocs hogy eddig nem írtam le, de mint láttam, meg te is hogy nem voltam mostanában fent, csak múltkor, de akkor meg a suliból és ott nincs ilyen lehetőség. Egyépként kos vagy szűz asszcendessel. Ez kb. annyit tesz, hogy te a bölcsebb és megfontoltabb kosok közé tartozol. Persze teli vagy hajthatatlan kíváncsisággal ami abban is látható, hogy érdekel elég sok minden. Egyépként dinamikus és társasági vagy, de a szűz miatt az utobbi lehet hogy nem olyan nagy szükséglet számodra, de egy valami biztos, hogy sokkal megfontoltabb vagy mint egy átlag kos. Ez a két párosítás még rendességre is utal, tehát nem vagy az a ,,kretén" típus, de ha túl nyomó részben van benned a kos akkkor elképzelhető hogy ennek se látod hiányát a jellemedben. De két házadat is a szűz uralja, ugyhogy kétlem....

@huszar:Miért olyan a képed mint nekem? Vagy csak a szemem káprázott?

köszi szépen :) nem tom de ennek a nagy része igaz... sőt talán minden...

Link a hozzászóláshoz

Persze, ha majd egyszer lesz egy fórum találkozó, akkor elviszem neked a horoszkópos programot flopy-n és elolvasod a hozzátartozó szöveget, de nem árt tudni angolul, mert a szöveg magyar, de a program menüje angol. Mondjuk én is 2-es vagyok angolból és mégis megértem. Egyépként a tanácsom, hogy kérdezgesd az embereket, hogy milyen jegyűek, és az azonos jegyűek tulajdonságait vesd össze.

Link a hozzászóláshoz
Persze, ha majd egyszer lesz egy fórum találkozó, akkor elviszem neked a horoszkópos programot flopy-n és elolvasod a hozzátartozó szöveget, de nem árt tudni angolul, mert a szöveg magyar, de a program menüje angol. Mondjuk én is 2-es vagyok angolból és mégis megértem. Egyépként a tanácsom, hogy kérdezgesd az embereket, hogy milyen jegyűek, és az azonos jegyűek tulajdonságait vesd össze.

az oké hogy lesz fórum találkozó de én debreceni vagyok és nem fix hogy tudok majd menni....

Link a hozzászóláshoz

Én meg mint látod kecsói, ugyhogy nekem is zűrös, de nem is a táv miatt, hanem azért mert túl lusta vagyok..... :lol:

Jut eszembe Manndil ha fent vagy....., meg csinálom ám az aszcendensed, meg a jövőd, csak valahol elhányhattam a születési dátumod :oops: , ugyhogy ,,légyci" írd már le pontosan!

Link a hozzászóláshoz
Én meg mint látod kecsói, ugyhogy nekem is zűrös, de nem is a táv miatt, hanem azért mert túl lusta vagyok..... :lol:

Jut eszembe Manndil ha fent vagy....., meg csinálom ám az aszcendensed, meg a jövőd, csak valahol elhányhattam a születési dátumod :oops: , ugyhogy ,,légyci" írd már le pontosan!

én is lusta vagyok :lol: lustaság fél egészség :lol:

Link a hozzászóláshoz

Hali!

Nos, nem is tudom, hogy kezdjem...

Látom Venes igyekszel minden fórumozó horoszkópját felállítani ki megkér rá. Ez igen rendes tőled...

Most én is szeretnék kérni tőled valamit. Igérem, ez nem fogja sok idődet rabolni...

Szeretném, ha bepötyögnél három számot 0 és 79 között, valamint párosítanál hozzájuk egy-egy betüt ( szeretném ha sem a betükön, sem a számokon nem filóznál, hanem ami egyből bevillan azt írnád).

Előre is köszönöm...

További jó horoszkóp állítgatást!

Link a hozzászóláshoz

Én vízöntő vagyok, de az ilyen jóslás izékben totál nem hiszek. Ugyanis életünket és jellemünket is mi alakítjuk a tetteinkel.

Egyébként ha a horoszkópokat jobban megnézed, rájöhetsz, h egy csomó általánosságot sorol fel, amit bármire rá lehet húzni, +hozzá a szöveg, h a csillagok állása így meg úgy az már csak a díszítés, mert jól hangzik.

Link a hozzászóláshoz

dio27:Mivel (gondolom) Magus-ozol ezért hiszel abban is hogy vannak sugárzások. Nem? Eddig mindenki álltal hihető. Mert minden tárgynak van mozgása, illetve a benne lévő atomoknak, folyamatos mozgást végez. A mai fizikai ismereteink alapján ez van és elfogadott, de ha valami mozog, akkor energiát ad le, amit más felvesz. Ugyan így van a bolygókkal. Amikor valaki megszületik akkor a bolygók más és más szögben álnak, így más és más mértékben sugározzák a bolygónkat és a rajta élőket. Ezért van annyi külön jellem. Ha pedig nem hiszel abban, hogy a bolygók más és más szögben vannak és ez befolyásolja a ránk mért hatását, akkor csak néz ki nappal, a Nap is meleget ad és az meg földrajzból tudjuk, hogy az egyenlítőnél más hatása van, mint a mérsékelt övben. Na a bolygók is valahogy így működnek.

Kösz, hogy hitetlen voltál...most komolyan, ez az első, hogy teljesen kifejthettem a gondolataimat. Tényleg köszi!

Na és ezek után? (gondolom még mindig nem hiszed?!)

Link a hozzászóláshoz

Venes: Hát sztem még mindig hibás ez az elmélet. Abban, hogy vannak sugárzások nem hinni kell, hanem az tény(napsugárzás, ultraibolya, röntgen, csakhogy a legegyszerűbbeket írjam) Namost ha pl. kint állunk a napon sokáig, akkor leégünk, ezt elkerülendő általában árnyékos helyre megyünk, és azt ne mond nekem, h egyes esetekben( pl ha napozi akarsz) csak azért maradunk a napon, mert a napsugárzás arra kényszerít, mert az a sorsunk("ő" alakítja az életünket) az hogy most leégjünk. (tom nagyon leegyszerűsített példa, de asszem tükrözi azt amit mondani akarok)

Ami a jellemre való hatását illeti, ha a bolygók állása befolyásolja az ember jellemét, akkor egyrészt (ugye minden pillanatban máshogy állnak) miden pillanatban más és más lenne a jellemünk, másrészt pedig (a földi távolságok elhanyagolhatóak univerzális méretekben) akkor a földön az adott pillanatban (és mindig) mindenkinek azonos a jelleme. Ezt pedig te is belátod h nem így van.

Link a hozzászóláshoz

Huhú, öreg, te aztán kemény dio vagy... :lol:

Nagyjából igazat adok neked. Amit írtál, az úgy nagyjából logikus, bár az eleje számomra rejtéj, hogy a fenébe kerül ide. Sajnálom kedves Venes, de most én is arra foglak ösztönözni, hogy elmond a gondolataidat. Szóval Ok, van mindenféle sugárzás, hurrá, örüljünk neki. Ezzel már csak két aprócska probléma van. 1.: Dionak igaza van, minden pillanatban más a jellemünk? Nem hinném. Ha pedig valamelyik pillanatban eldől, az miért pont a születés? És az előző 9 hónappal mi a kánya van? Elűnt? Mert hát ugye akkor is éltünk ugyebár. Vagy azt te nem neveznéd jellemformáló tevékenységnek? És a kísérletek a terhesség alatt zenét hallgató anyukákkal? 2.:A sugárzások nagy része - hála az égnek - eltűnik, mire a földre ér. Ha nem így lenne, gyakorlatilag akkora radioktív felhőkben és egyéb kellemetlen dolgokban kellene élned, hogy nem bírnád túl sokáig. És ez nem csak a távoli bolygókkal van így. Ha már a napot említettük: Gondold csak el mi lenne, ha annak minden "kedves" kis sugárzása elérné a bőrünket... Khm. Szóval ez itt az én két aprócska problémám. Egyébként nyilas, vagyis saggitarius vagyok és néha még a horószkomat is elolvasom. Olyan mint egy képregény - rövid és jót nevetek rajta. Nem, ez most csak egy csúnya vicc volt, de azt el kell ismerned, hogyha ezt tudományként fogjuk fel, akkor a napilapok horoszkóposai igencsak sarlatánok...

Na ennyi voltam. Nem akartam senkinek a lelképbe taposni, remélem nem is sikerült. Üdv

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...