Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kérdések a karakteralkotással kapcsolatban


Recommended Posts

A varázstárgyaknál (tetoválás, varázsjel, stb) le van írva hogy 1 MP mennyi pízbe kerül. Egy Op-nak mennyi az ára? (Korcs nyelvről lenne szó, a félreértések elkerülése végett, nem odot használó karaktert akarok hanem egy olyat akinek van egy bélyeg a testén amit egy aquir-tól "kapott")

Link a hozzászóláshoz
A varázstárgyaknál (tetoválás, varázsjel, stb) le van írva hogy 1 MP mennyi pízbe kerül. Egy Op-nak mennyi az ára? (Korcs nyelvről lenne szó, a félreértések elkerülése végett, nem odot használó karaktert akarok hanem egy olyat akinek van egy bélyeg a testén amit egy aquir-tól "kapott")

Ingyen kapod :D, mert azt mondod rá hogy aquir csinálta :D.

ui: ugyse tudod használni :D csak mert Op-t raktárad van :D

ui2 : nem szervező vagyok :D

ui3: Ez olyan mintha egy parasztnak adsz egy varázslóbotot beletöltve 10000 manával, a paraszt ki tudja nyerni ? Nem, max azzal fog veteményezni.

hasonló példa :D ,ha egyparaszt testére manabélyeget raksz és a parasztot megkéred nyerje ki , képes lenne rá minden tudás nélkül ? :D Nem :D

Link a hozzászóláshoz
A varázstárgyaknál (tetoválás, varázsjel, stb) le van írva hogy 1 MP mennyi pízbe kerül. Egy Op-nak mennyi az ára? (Korcs nyelvről lenne szó, a félreértések elkerülése végett, nem odot használó karaktert akarok hanem egy olyat akinek van egy bélyeg a testén amit egy aquir-tól "kapott")

Ingyen kapod :D, mert azt mondod rá hogy aquir csinálta :D.

ui: ugyse tudod használni :D csak mert Op-t raktárad van :D

ui2 : nem szervező vagyok :D

ui3: Ez olyan mintha egy parasztnak adsz egy varázslóbotot beletöltve 10000 manával, a paraszt ki tudja nyerni ? Nem, max azzal fog veteményezni.

hasonló példa :D ,ha egyparaszt testére manabélyeget raksz és a parasztot megkéred nyerje ki , képes lenne rá minden tudás nélkül ? :D Nem :D

Talán nem nagy gáz ha off-ra offal reagálok. Szerencsére a mesternél még van felvétel, várunk téged is sok szeretettel kis közösségi házunkban... Sajnos Muhi atyát már feláldoztuk.

Link a hozzászóláshoz
A varázstárgyaknál (tetoválás, varázsjel, stb) le van írva hogy 1 MP mennyi pízbe kerül. Egy Op-nak mennyi az ára? (Korcs nyelvről lenne szó, a félreértések elkerülése végett, nem odot használó karaktert akarok hanem egy olyat akinek van egy bélyeg a testén amit egy aquir-tól "kapott")

Ez a "tetoválás" melyik KAJSZK-ben található? Mert ha nem szerepel azokban akkor egy részletes leírást kérünk tőled, hogy döntsünk felőle! Beérkezés után 24 órán belül tudunk reagálni, bár a szűkös határidő okán nem merjük ígérni, hogy így "percekkel" a karileadás előtt bel fog férni a dolog! :(

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A csapatok megkaphatják valamilyen formában a többi csapattag "kérdőívét"? Azért kérdem, mert egyrészt sokan nem gondoltak rá, hogy lementsék külön is a válaszokat, másrészt egymásét nem minden esetben láttuk. Összeszokott csapatnak kell lennünk, ezért azon túl, hogy beszámolunk egymásnak a saját karaktereinkről, hasznos lenne látni a leírtakat is. Néha még a sajátunkét is. :)

Üdv!

CS

Link a hozzászóláshoz

Ha most gonosz lennék, megkérdezném, hogy ugye nekik nem jár haladék a beküldés kapcsán? :)

Viszont ma jó napom van, így csak CShez csatlakoznék.. asszem nekem sincs túl sok informális emlékem a saját kérdőívemről, hasznos lenne :) Én egyébként azt gondoltam, hogy okos a rendszer, és küld egy másolatot sajátnak, de hát nem tette :)

Link a hozzászóláshoz
Ha most gonosz lennék, megkérdezném, hogy ugye nekik nem jár haladék a beküldés kapcsán? :)

Viszont ma jó napom van, így csak CShez csatlakoznék.. asszem nekem sincs túl sok informális emlékem a saját kérdőívemről, hasznos lenne :) Én egyébként azt gondoltam, hogy okos a rendszer, és küld egy másolatot sajátnak, de hát nem tette :)

Legyél gonosz nyugodtan. Nekem spec nem kell haladék, mivel időre leadtam a karakterem. Azért kösz hogy gondoltál ránk is.

Link a hozzászóláshoz

Szívesen Darun, hisz ismersz, egy tündér vagyok, a szívemen viselem mindenki sorsát :)

tetra.. a szokásos agymenésem.. némileg még hasonlít is a valódi értelme ahhoz, aminek én szántam, de csak összeraktam egy szót, említésre sem érdemes. Nem az ilyen-olyan lexikális tudásomat akartam villogtatni, így nem is kell olyan értelmet keresni benne, ami miatt a fejemre lehet olvasni, hogy nem illik a mondatba :) Olyasmi, mint amikor a boldog helyett azt mondom, hogy boldogságosos.. mindegy. :D

Örülök, hogy megint sikerült valami olyat tennem, ami "nem hagyott nyugodni" :mrgreen:

Link a hozzászóláshoz
Viszont ma jó napom van, így csak CShez csatlakoznék.. asszem nekem sincs túl sok informális emlékem a saját kérdőívemről, hasznos lenne :) Én egyébként azt gondoltam, hogy okos a rendszer, és küld egy másolatot sajátnak, de hát nem tette :)

Én meg azt hittem, hogy a karakterek személyisége mindenkinél egy szépen kidolgozott koncepción alapszik. Tehát amikor a kérdőívet kitöltik, akkor nem csupán improvizálják az egészet! :D

Természetesen ha igény mutatkozik rá, a karakterbeküldésre szolgáló e-mail címre, a csapavezetők által beküldött kérésre el tudjuk küldeni a levélben megnevezett csapattagok kérdőíveit. Kérjük ezzel ne éljetek vissza, gondolunk itt a karakterek egymás előtti titkaira!

H.

Link a hozzászóláshoz

Ehhe, a karakter személyisége kidolgozott, egészen régóta, és már játszottam is vele, többször is, próbajáték kapcsán :) Azt, hogy mit írtam a kérdőívbe.. nem ctrl c, crtl v volt, ilyen szempontból tényleg improvizáció, úgyhogy jó lenne látni a szöveget. No de akkor megeresztek egy mailt a megjelölt csatornára :)

Link a hozzászóláshoz
×
×
  • Új...