Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Választ szeretnék kapni a ......


Vándor

Recommended Posts

Üdv!

Az ETK 329. oldalán a Varázslói varázslatok címszó alatt a Lámpás nevű varázslat időtartama: valahol azt írja 1 kör, valahol 1 óra. Melyik a helyes? (Assz'em az első kiadás van meg.) Szintén az Első Törvénykönyvben, a 335. oldalon Ogonomus Trükktárában, a Lefegyverzés az Undor mozaikból épül fel. Itt azt írja nincs ME, azonban a 304. oldalon a Vágy/Undor-nál azt írja, hogy AME van. És itt melyik a helyes? (Bár sejtem.)

Üdv.!

Lámpásnál emlékeim szerint van rámondva egy időmágia, óra. Azaz 1 óráig tart (+az alap idő).

Természetesen a Lefegyverzés varázslatra is igaz, hogy van ellene mágiaellenállás, hiszen asztrálmágián alapul.

Persze nem vagyok egy két lábon járó szabálykönyv... ;)

Link a hozzászóláshoz

Lámpás: a mozaik, ha nem tuldod meg időmágiával, akkor 1 körig világít (elemi fény fomázva csóva formába), viszont ez ki van tolva időmágiával (1 óra), így jön ki az 1 órás idő. Lehet, hogy az időtartamnál csak egy elírásról van szó, de az is lehet, hogy csak azt akarták éreztetni, hogy ha nem teszel hozzá időmágiát, akkor meddig fog működni.

Lefegyverzés: itt biztosan van ME, méghozzá asztális. Szerintem ez csak egy elírás lenne.

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Tudomásom szerint is csak az első évfolyam van fent a neten.

Kis műhelytitok, hogy jelenleg dolgozok egy nagy dokumentumon, ami tartalmazza sorrendben az összes MAGUS-os Rúna cikk scannelt verzióját, egyben. Jelenleg 60%-nál tart a "project". Én nem rendelkezek olyan jogosultsággal, hogy fent legyen a neten - itt, vagy bárhol máshol - viszont mindenkinek örömmel el fogom küldeni, aki MAGUS-ozik és érdekli.

Elkészültéhez még egy kis türelem kell...

Jobbat nem tudok mondani.

:)

Link a hozzászóláshoz
Hello!

Az érdekelne, h a Rúna magazin számai meg vannak-e vkinek és el tudná-e küldeni nekem? Vagy esetleg linket, ahol megtalálom. Neten csak az 1. évfolyamot találtam meg. Köszi!

A Tuan fórumán volt olyan ígéret, hogy ha már tűzzel-vassal írtják a neten lévő Rúna anyagokat, akkor fel fogják valahová rakni az egészet egyben.

Valamint azt is mondták, hogy ilyen netes újság formájában (akkor még nem tudták, hogy letölthető pdf, vagy csak egy oldalra folyamatosan felrakva) adnak ki egy rúna-szerű valamit.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...