Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Választ szeretnék kapni a ......


Vándor

Recommended Posts

Az lenne a kérdésem, hogy a krán nyelvi kúltúrájáról tud-e valaki valam,mit, vagy hogy hol tok szerezni ehez dologt, pl a kráni nyelv szavai avgy ilyesmi.

Hatud valaki akkor kérem írjon a deigen@freemail.hu-ra vagy itt üzenjen nekem, vagy csak írja be ide a fórumba. előre is köszi.

Én, Ranagol-pap létemre mindössze annyit tudok róla, hogy a birodalmi khors-ot beszélik. :cry:

Link a hozzászóláshoz
Kyr pusztító meg csak a következő játékban fog szerepelni, de sajnos azonnal meg fog halni, mivel semmit nem ér a félistenekkel vetekedő harcérték, ha a legtöbb kyr pusztító nem éri meg a második küldetését.

Márcsak azért sem, mert őket nem arra képezik ki, hogy ésszerűen harcoljanak, hanem arra, hogy rohanjanak bele az ellenséges arcvonal közepébe, és vigyenek magukkal annyi ellent a halálba amennyit csak tudnak.

A játékosnak pedig így kell Ljátszania, különben mehet karaktert váltani.

Én lettem volna ez a pusztító, és ezzel teljese tisztában vagyok.

És ha nem érem + a 2. küldetést, akkor mi van? :?

Mellesleg megjegyzem, hogy nem szerepelt em a köv. játékban, mert amikor a kiegészítőkben lévő kasztokhoz mellékelték azt a szöveget. hogy ezek csak NJK-kasztok, csak ekkor másította + km-em döntését. :evil:

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenki!

Lenne egy kérdésem :roll:

Az UT szerint a fegyverhasználat 3. fokán, idézem: "Erre a fokra lépve,

a hosszas és fáradtságos gyakorlás eredményeként, 1 pottal

megemelheti azt a képességét, amely küszöbértékül szolgált a jelen

Fegyverhasználat képzettségéhez."

Mivan akkor, ha az Erőküszöb 16 és a karakternek 19-es Ereje van?

Ekkor is növekszik eggyel az Erő képessége a karakternek :?: :?: :?:

Link a hozzászóláshoz

Hi!

Ranagol pap/lovag> tényleg a pplben olvasható, valamint van róla a *no spam*-n, és a *no spam* on is ha minden igaz.

könyvek> a *no spam* oldalán a keres-kinál rovatban (kikiáltó) talán kaphatsz. valamint asszem az *no spam*-nak is van a forumai közt könyv - keres-kinál megvennmé rész.

k100-as. láttam valahol :) egy %alapú rendszert ami hajaz a vortexre és a d20-ra , de inkább maradjon meg mindenki a normálnál. :)

Link a hozzászóláshoz

A mi partinkba tartotzik 2 (kráni) elf.

Az 1ik 72, a másik 64 éves. Szerintem ez kissé hülyeség. Azt hiszem az elf 50 éves korában éri el a 2. korkategórlát, és 1500. évében a 3.-at.

Nos, az igaz, hogy egy másik elf szemében ők már férfiak, viszont egy ember szemszögéből nézve kb. 14 évesek. Ez a fizikumra is vonatkozik? (Mármint az, hogy egy serdülőkurú srác erejével bírnának)

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...