Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Élménybeszámolók


Recommended Posts

Szintén első táborosként hatalmas élmény volt, köszi mindenkinek.

a teljesség igénye nélkül köszönet Sir Thomasnak a kardleckéért első nap, és a 12 dühös emberért.

A Concordiumnak a játékért, TAO-nak a HANGULATÉRT. AZ esti beszélgetésekért, és azoknak akik a bemutatón könyörögtek érettem Dartonhoz, hogy tizenkettedjére is visszaadja az életem, Hullának a modulért...és úgy általában mindenkinek akivel beszéltem, évek óta nem éreztem magam ilyen jól közösségben :)

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Nagyon klassz volt a tábor, meglepően gyorsan eltelt ez az öt nap.

A modul kicsit "mindent belerakunk" hangulatú volt nekem, amiket annyira nem csípek, de végső soron élvezhető volt, a külön ciklus pedig különösen tetszett, bár jobban örültem volna, ha mondjuk első este ejtjük meg ezt a részt, ami kronológiailag is jobb, plusz nem esik ki az ember a modul kerékvágásából, plusz nem vesz el három órát a "hasznos" játékidőből.

A csapatomról nem beszélek, minden évben élmény velük a játék.

Dark Zalának gratulálok az első helyhez, nem sokkal maradtunk el tőlük!

Vassinak is gratulálok a legjobb szerepjátékos díjához!

Minden jót, sziasztok!

Link a hozzászóláshoz

Minden tábor ugyanúgy kezdődik, és ugyanúgy ér véget. A megelőző napon nemigen alszom, mert az uccsó pillanatban is azon dolgozom, hogy mindent összehozzak: jól sikerüljön a kitalált ajándék, semmit se hagyjak itthon.. így aztán általában nem túl kipihent az első napom. Az utolsó napon szintén dögfáradtan arra vágyom, hogy a saját ágyamba kerüljek.. és mikor belépek az ajtón már legszívesebben fordulnék vissza. :) Amúgy itt is 50 fok van árnyékban.. brr.

Az sem változik, hogy hogyan írok élménybeszámolót.. Egyszer talán megesik, hogy nem így lesz, de nem most :D

Ez a 10. nagyon érdekes tábor volt. Több szempontból is lehetne szemlélni, de csak azt érdemes taglalni, hogy volt. Ezt nyugodtan a Ti számlátokra írhatom, mert minden egyes alkalommal a társaságon múlik az eredmény. Emiatt az első köszönet azoknak szól, akik az egyéni szórakozásuk elromlása ellenére is igyekeztek jólérezni magukat. :respect:

Továbbá köszönet jár

- MGnek, aki háztól-házig szállított engem és a csomagjaimat, akitől mindig jókor jött a darab csoki, akinél minden évben eszembe jut, hogy hála Arelnek nem csak fórumról ismerem. :)

- Antailnak ezért a táborért, az előzőekért, és a következőkért. :)

- Hullának a modulért, a négyesfekvő látvány- és halláseffektjeiért. :)

- a csapatomnak a játékért ("Te Punciiiiiiiiiiiiiiiiiii!!"), és azért, hogy elviselték: nem kerültem sose éjjel kettőnél hamarabb ágyba, és közben sose dobtam meg a lopózást.. :D

- Darunak a mesélésért, a hangulatért, a királyfiért, no meg azért, mert olyan, amilyen :)

- CSnek azért a borért, ami miatt poharat törtem (ez a tény nem bizonyított, csak erősen nyilvánvaló :D), érdemes volt rá ennyit várni, isteni volt! :pajti: Azért is örültem, mert évek óta először volt olyan érzésem az Álompasiról a tábor alatt, mint annó, a kezdetekkor, és ez nagyon jó! :)

- SirTomnak, mert első alkalommal részt vett a teljes táborban, és mert elhozta nekünk két estén is a Trónok harca világát. :) No és mert összeszedte utánam, amit a táborban hagytam :D

- @nak, BigMacnek, Rajmannak, tetrának, Frostynak a csapatért, amiben Septa lehettem :) Igen, uram, rendben uram! :D Nagyon nagy élmény volt maga a játék, még ha kevés szerepem is lehetett benne a lényegisége miatt :)

- TAOnak a gigamegacsoki kapcsán, a könyv és az ajánlás miatt. Meg még ezer sok mindenért :)

- Veneséknek a szülinapi ajándékért! :)

- tetrának a sorsolt csapatos mesélés miatt, illetve, hogy megakadályozta a papom bélyegzését előre. :D Kapinak, Ligadionak, Scyllának a játékot, a végére már egészen jók voltunk :) Weilonnak pedig külön plecsni jár, hogy képes volt azt a ciklust egyedül eltölteni, és írtóra sajnálom, hogy nem lehetett együtt a csapattal :) Kissé megijedtem a sorsolás után, hogy mi lesz ebből a szétválasztósdiból, de kellemes meglepetés volt.

- az "Áldozás és krónika" néven futó projekt tagjainak, akik nélkül nem mondhattunk volna a megtörtént módon köszönetet Antailnak az eddigiekért, ők név szerint: TAO, Venes, MG, CS, Hulla :)

- a Dark Zalának az azonnali, és teljes megértésért, hogy 5 helyett 4 poharat kapnak ideiglenesen.. fantasztikusak vagytok! :) Nagyon-nagyon-nagyon sajnálom a malőrt, igyekszem mihamarabb pótolni. :S

- Suttogónak azért, mert sikeresen végrehajtotta a küldetést, amivel "megbíztam"; és mindazoknak, akikkel beszélgettem, akik rámmosolyogtak, akiknek a részvétele nélkül nem olyan lett volna ez a tábor, amilyen végülis lett. :)

- mindenkinek, aki megérdemli, és mégis kihagytam, mert kissé szétszórt vagyok.. :D

Fáradtság Mf (már sikerült bealudnom pár órára :D), de már mennék vissza :D

Biztos vagyok benne, hogy találkozunk még kalandozós táborban :)

..........Kóma........

Link a hozzászóláshoz

Huhh, hát ez is megvolt - újra. :) Szokásos módon nagyon jól éreztem magam, és külön kellemes bónusz volt, hogy voltak újak és ezer éve nem látott visszatérők is (pl Kutzpah :) és Jagger).

Köszönöm a csapatomnak a jó hangulatot és az együttműködést; Darunak a frizbi ötletét (nagyon tarolt a téma a táborban!); az ajándékokat, miket kaptam; mindenkinek az esti beszélgetéseket; Kniel-nek a fuvart (azért kicsit hiányzott Gyöngyi); Hullának a szadista négyesfekvőjét (legközelebb hozok szuszpenzort...), meg na jó, a modult is; és végül, de nem utolsósorban a Rizikófaktornak, hogy idén végre még dobogóra sem jutottak (tudom, tudom... de olyan jó az arcukba dörgölni). :mrgreen:

Még sok ilyet, már várom a XX. Nyári Tábort. :)

u.i.: a tábori képekhez és videókhoz ugye hozzá lehet majd jutni? Sőt, én a múltkori TT-s videó terjesztéséről is lemaradtam sajnos, azt is el lehetne kérni valahogy?

Link a hozzászóláshoz

Soha-meg-nem-köszönet a kocsmahangulatért a Dark Zalának és a tudjátok-kik-vagytok látogatóiknak, de tisztelet nekik, hogy attól még nyerni tudtak a modulversenyen. Srácok, nélkületek ez egy másik tábor lett volna! :)

Köszönet mindenkinek, hogy még ezt a tré állapotban lévő helyszínt és ellátást is feledtetni tudták... Veletek talán még Orwella Poklában is élvezetes lenne.

Link a hozzászóláshoz

Kösznöm Taonak, hogy nem viselt sarkantyús csizmát négyes fekvő közben. :lol:

Felixnek, hogy megtanított dominionozni

Bigmacnak meg a többinek a focit

Cerinek az epic halált (a sajátját)

Tibiniek a fuvart

Felonnak a hűsítőt

Venesnek a sütit

Darunak a mesélést

Antailnak a szervezést és ...

Hullának valamit... de már nem emlékszem mit

... valszeg nem volt fontos...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Én is nagyon jókat tudok írni a X. Kalandozók Nyári Táborról, Jó volt, jól éreztem magam.

Mindenek előtt köszönöm Antailnak még egyszer a szervezést, nem csak ennek a táborét, de mind a tízét... (meg persze mindenkinek, aki segített neki, de hát nem lehet mindenkit felsorolni, és hát vezetőként mégis Antail élvezi a dicsőség legfényesebb pászmáját magán, na)

Hulla jó modul volt az idén, az írót már leba...megdicsértük érte, most csak megköszönném a rengeteg munkát, amit belefektetett. Úgy érzem, sikerült jól lemesélni, jó kalandot, nagy élményeket teremteni belőle... tele volt a 10. Táborhoz elvárható egyedi ötletekkel, újító szándékú kihívásokkal. Enélkül sokkal nehezebb lett volna.

Köszönöm a csapatomnak a játékot, élmény volt nekik mesélni, még akkor is, ha most próbáltam betartani a meghatározott időket. :D Állítom, hogy Weilon, Morrik, Toxinboy, Zillah és Daelon kiváló játékot produkáltak. Külön élveztem a Bárd válogatott énekeit - nem hiszem el, hogy nem készült rá külön. :)

Szintén köszönöm az "ideiglenes csapatnak", Matt Démonnak, Venesnek, Vassinak, Suttogónak és Ramireznek is a pozitív hozzáállást, és a beleélést az egy ciklusnyi játékba.

Külön köszönet az esti és hajnali csapatoknak a kifáradásig tartó játékokért, emiatt most két napig aludni fogok... :D de megérte.

Felsorolhatnék mindenkit, mert mindannyian jobbá tettétek a táboromat, remélem, mindenkinek sikerült viszonozni.

Mégis, külön megemlítem, hogy köszönöm

Útitársaimnak a kitartást, és hogy nem hagytak elaludni - igaz, önös érdekből tették. :D

Venesnek a "Kikapcsolt Dávid" kávét, a sütit, a mosolyt, a beszélgetést, a puszit, a játékot és a CSOKIT.

Felonnak a beszélgetést, a "meglepetésszerű támadásokat" és hogy volt...

Ceinek... majd kitalálom. :D

Dekkernek az Angry Birds szerepjáték ötletet...

Sir Tomnak a TkH (a GoT, csak magyarul) bemutatását, még akkor is, ha nem játszottam. :)

Darunak a "tudodmit..." :)

Fenixnek a Munchkin versenyt... csak jövőre lehessen már 10-szer csalni. (egy körben) :D

Zárminnak az alvilági ismereteket. :D

A Falkának az akciódús lövöldözést.

A Rizikósoknak a dominionozást - nem rajtatok múlt, hogy nyertem. :D:D:D

A Helyi fiatalembereknek a kareoke sót... :D:D

Vassinak az immár hagyománnyá váló viccet... igen most már ez "A kismalacos vicc" és a szakmai beszélgetést.

Annak, akit esetleg kihagytam volna, annak köszönöm azt, ami most nem jutott eszembe és emiatt kihagytam őt. Bocsi érte... :D

Mindig is ilyennek képzeltem a Tizedik tábort!

Köszönöm, hogy ott lehettem veletek!

És a végére a X. NYT poénja: Tervezünk egy Pumukli szerepjátékot, és Tetra lesz benne az asztalos. (Kérem dobjon pszi-üzenetet, aki érti. Ha nem lesz ilyen, csak el kell mennem ahhoz a pszichológushoz...)

Link a hozzászóláshoz
Kösznöm Taonak, hogy nem viselt sarkantyús csizmát négyes fekvő közben. :lol:

Felixnek, hogy megtanított dominionozni

Bigmacnak meg a többinek a focit

Cerinek az epic halált (a sajátját)

Tibiniek a fuvart

Felonnak a hűsítőt

Venesnek a sütit

Darunak a mesélést

Antailnak a szervezést és ...

Hullának valamit... de már nem emlékszem mit

... valszeg nem volt fontos...

Én is sütöttem TE PUNCIIIII ! :D

Link a hozzászóláshoz

"Elsőtáborosként" én is szeretnék mindenkinek köszönetet mondani a táborért, nagyon jól éreztem magam, s ha lehetőségem lesz rá, szeretnék majd máskor is jönni.

Külön köszönöm Hullának, hogy az utolsó pillanatban meghívott az akkor még háromtagú 11. csapatba; no meg persze a modult is, amit remélem meg tudok szerezni (azért vannak még homályos foltok vele kapcsolatban :D )

Köszönöm csapattársaimnak: Frostynak, Fenixnek és Darunnak a játékot, Tetrának pedig a mesélést.

Nagyon szépen köszönöm a nyereményeket is :)

Persze köszönhetnék még nagyon sok mindent, de egyszerűbb, ha köszönök mindenkinek mindent.

Egyébként pedig azt még elmondanám, hogy annak ellenére, mennyire furcsának tartottam, amikor bejelentették a 4. ciklusban a csapatszétszedős-megvariálós tudjátokmit, végeredményben nagyon jól éreztem magam ebben a szokatlan helyzetben, élmény volt Sir Thomas mesélése alatt ezzel az "összekevert" csapattal játszani, és jó volt, hogy olyan emberekkel is együtt játszhattam, akikkel enélkül lehet, hogy soha sem játszottam volna. Érdekes volt :)

Tisztelettel: Lord Nova

Link a hozzászóláshoz

Hát akkor én is szeretném megköszönni mindenkinek, hogy együtt táborozhattam veletek.

Külön és mindenekelőtt Antailnak, hogy ezt is leszervezte.

Az összes KM-nek, hogy nem rettentek vissza a 102 oldaltól.

A frizbizőknek, hogy játszhattunk egy jót.

Zárminnak, hogy lehetővé tett a hagyományos esti focit a zárónapon.

A csapatomnak, hogy mesélhettem nekik.

A ráadáscsapatomnak, hogy "levadászhattam" őket!

A beszélgetéseket azoknak, akik hajlandóak voltak meghallgatni.

A négyesfekvőt mindazoknak, akik önként szopóágra kerültek!

... és végül minden játékosnak, amiért nem köveztek meg a modulért! :tuzes:

Viszlát jövőre!

És hogy sose feledkezzünk meg az áldozatokról, néhány Utolsó szó a Grach'vaarban elhunytaktól:

Belenéztem a halál arcába!
Hello!
Hát ez egy kráni!
Minden démon legyőzhető.
Te ölted meg azt a nyolcvan embert?
Jó, akkor megiszok mindent!
A'frad
Beszaladok a veszett rókák közé, és elkergetem őket!
- Dobd be a szelencét!

- Egyetértek!

- Oké!

Vigyázzatok a ...
Ugyanmár, négy bajnok mellett nem érhet bántódás!
Elfogyott a pszi pontom!
KM - Ideadnád a Bestiáriumot?

JK - Miért? Nem akarsz felállni?

Link a hozzászóláshoz

Én is mint "első bálozó" nagyon szépen köszönöm mindenkinek a remek tábori hangulatot :)

A csapatnak (Felon, Venes, Ceri, nekdolan) - mert voltak olyan kedvesek, és ismerve-ismeretlenül bevállaltak, és elviseltek (remélem nem volt horror számotokra :D )

A sportolási lehetőséget :) annak, aki belerángatott, és annak is, akinek volt elég türelme, még ha elsőre nem is ment profin a dolog :) a frizbiiii kirááááály :D

A mesét - Thx Hulla a modulért, Darunak a mesélésért, a kevert játékért köszi Antail-nak és a hősies káoszcsapatnak :D

A társaságot :) úgy mindenkinek, örülök hogy megismerhettem jó pár embert

Azoknak, akik most azon gondolkodnak ki a t.köm az a Niarn :D ezzel kapcsolatban szorgalmaznék a következő alkalomra egy vignettát mindenkinek a mellkasára - esetleg homlokára - már csak az újoncok miatt is, hogy tudjuk IRL kivel beszélünk.. örülök, hogy a hozzászólásokat olvasva most tudok arcokat kötni a nevekhez..

Olyan élményben volt részem, amiről nem is álmodhattam. Vidéki ficsúrként a játék megjelenése óta ('94? :D ) járom Ynev rögös útjait, de ilyen élményben még nem volt részem, ez egészen elképesztő volt számomra.. Sajnálom, hogy ez nem korábban esett meg.. Találkozni, beszélni sok fanatikussal..

Olyan emberekkel találkozni-beszélni, akik írásaikkal, gondolataikkal színesebbé teszik mindannyiunk Ynev-ét.. Külön köszönet, és még több tisztelet Nekik érte!! Igazán felemelő érzés volt..

Most üresség van, ez a pár nap elrepült, és visszavágynék Ynev elszeparált "Tornyay-Schlossberger világára"..

Viszlát legközelebb :) (remélem minél előbb..)

Niarn

néhányatoknak Tibi, sokaknak nemtudomki, Zármin-nak Gedeon, esetleg Viktor :D

Link a hozzászóláshoz

Helló

Nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy ez a X. NyT méltó volt a rangos alkalomhoz. Minden szempontból az egyik legjobb tábor volt, pedig már 2007 óta járok :).

Külön köszönet TAO -nak az élménydús mesélésért. Hullának az összetett modulért, ez igazán jól sikerült, csak az idő volt kevés rá. Õt még a 4. ciklus kevert meséléséért is köszönet illeti, amivel nagyon jó hangulatban levadászott minket, és amiért nem volt rest két szoba között szaladgálni, hogy kézbesítse a pszi üzeneteket :). Jó ötlet volt ez a kevert csapat, mert így olyanokkal is játszhattam, akikkel egyébként nem kerültem volna egy csapatba. Csak azt sajnálom, hogy így meglett szakítva verseny modul, mert nagyon kizökkentünk (egy jelentős szituáció, és információ veszett el, mert mire másnap visszatértünk az új élmények hatása alól, már elfelejtettük). Továbbá így is nagyon keveslettük az időt ami rendelkezésre állt egy ilyen összetett modulhoz, és ezzel még jobban lerövidült. Esetleg, ha első nap estéjén kerül rá sor, vagy egy másnap estéjén, akkor jobb lett volna (persze tudom, hogy nem volt rá idő :) ).

Köszönet illeti még Darut, aki megmutatta a frizbit, mint csapatjáték. Nagyon tetszett, és már keresem, hogy hol és hogyan tudnék újra játszani :).

És persze nem lehet kihagyni Antailt és a tábor szervezőit, akik ismét kitettek magukért és összehozták egy kiváló tábort.

Üdv, Silver

Link a hozzászóláshoz

hoi,

én csak rövid beszédet tartanék: 500 pont és persze Kyria Örök! :D

köszönet MG-nek a mesélésért, hogy elviselt minket és Weilont is meg tudta lepni.

a modul jó volt, az a közbenső kiesés tényleg nem illett oda, de összességében jól szórakoztunk.

MG: pedig tényleg helyben jött az ihlet, elhiheted. ismerem Toxin-t egy ideje, ő ilyen. tele a feje idézetekkel és dalszövegekkel :)

Ligadió: a teljes soundtrack összeállítása folyamatban :)

üdv,

Dae

Link a hozzászóláshoz

Először is nagyon köszönöm Antail, Tao és Hulla közreműködését, s hogy ott lehettem veletek a táborban annak ellenére, hogy eredetileg egyáltalán nem volt betervezve. Nagyon jól éreztem magam, seikerült kikapcsolódni és pár napra elfeledni a hétköznapi problémákat, bút, bajt, gondokat.

Ennek köszönhetően kicsit fel voltam pörögve, csapataim pedig ennek levét itták az alábbi felbontásban...

12 dühös ember (regisztrációs sorrendben): Tyrion, Dekker, Jagger, Kukac, Ligadio, Jadis, Tao, Fülöp Gábor, Zsoldy, Morick, Toxin, Hulla.

Úgy gondolom, hogy a bátorságotok megtérült, egy különleges élménnyel gazdagodtatok és legközelebb talán nem hezitál senki annyit, hogy próbára tegye szerepjátékos vénáját. Sajnálom azokat, akik helyhiány miatt kimaradtak (MateBilic, Vassi)... majd legközelebb... vagy valami ilyesmi.

Aki esetleg kíváncsi az filmre, ami alapján összeállítottuk ezt a játékot, az azonos címen 1957-es eredeti (Henry Fonda) és 1997 új feldolgozásban (Jack Lemmon) megnézheti.

Hát most nem így történt :)http://www.youtube.com/watch?v=UpnKnHFpjHE

Trónok Harca (ültetési sorrend): Tetra, Felon, Rajman, Kukac, Frosty, Big Mac

Remélem nem csak udvariasságból mondtátok, hogy király volt. Igyekeztem a hangulatot megteremteni, nem közismert történelmi adatokat átadni, és a rendszert alap szinten megismertetni... abból a kevés tudásból, ami nekem van. Sokat sajnos élesben nem játszottunk, de ez volt talán az egyik legélvezetesebb karakteralkotás életemben. Jó volt látni a lelkesedést, ahogy a parti koncepcióját összeraktátok, a közbeni vitákat a filmről, a könyvről és persze a küldetésre induló 28 fős karavánt... Hihetetlen, hogy mennyi ember kell "egyetlen" levél kézbesítéséhez... :)

A Tizedik - versenymodul (ültetési sorrend): Scylla, Ramirez, Wolfi, Sneer, Crowstone (Dark Zala)

Nektek így egyben nem meséltem még. Köszönöm a játékot, nagyon élveztem, profi csapatot ismertem meg bennetek. Még sosem nyert csapatom versenyt, kicsit zavarban is voltam emiatt, de tény, hogy megküzdöttetek érte. Nem nagyon tudok mit mondani többet, szóban megbeszéltünk mindent a táborzáró után. Remek móka volt!

4. ciklus (ültetési sorrend): Faresz, Lord Nova, MateBilic, Pico, Zilah

Ritkán állítom meg a játékot és dícsérem meg a partit menet közben, de annyira lenyűgözően játszottatok, hogy alig hittem el, amit látok. Egymásnak ismeretlen emberek, teljesen forgácsolt, véletlenszerű parti, és mégis annyi összefogás, hősiesség, lendületes szerepjáték, hogy inspiráló volt nézni... Igazi örömjátékot hoztunk össze, s még ha el is kellett intéznem a csapat tagjait - ami gyenge dobásaim miatt nem is volt olyan egyszerű, pedig minden ellenfél minimum 2-4 szinttel volt magasabb, mint ti - nem látszottatok letörtnek... a végjelenet után pedig már mindenki felszabadult... Köszönöm.

A végére, de nem utolsósorban köszönöm minden barátnak a beszélgetéseket, a lányoknak az öleléseket és a puszikat, a sok viccet és civódásokat, a frizbit, a focit és minden egyebet, ami a táborban történt. Nem tudok semmi negatívat felhozni, mert ami volt, az is teljesen eltörpült az összélmény mellett.

Link a hozzászóláshoz

Köszönet mindenért de főleg a szervezőknek ,hogy ezt a tábort is összehozták.

Összességében jól éreztem magam. de vannak pillanatok amelyek nagyon megmaradnak:

a frízbit

azt hogy Hulla megkergetett egy Kránival,

És hogy összehozott ilyen széleskörű modult.

esti beszélgetések

Sir Thomasnak kiemelten a trónok harca rpg-t

focit még ha Zárva az ajtó akkor is :P

stb stb. Nem sorolnám sokáig csak annyit említenék meg ,hogy örülök ,hogy ilyen csapatba játszhatok ,hisz megtanították:

ha nincs KM van dominium

Link a hozzászóláshoz

Köszönöm a csapatomnak a remek játékot, rég szórakoztam ilyen jól, remélem télen is találkozunk!

Köszönöm Hullának a modul... helyett a borok kibontását.

Köszönöm Sir Thomasnak, hogy dühös ember lehettem.

Köszönöm Zárminnak, hogy egyetlen percet nem tölthettem el anélkül, hogy ne kelljen azt figyelnem ki van a hátam mögött.

Köszönöm az abszintnak, hogy időnként volt kifogásom miért nem beszélek.

Link a hozzászóláshoz

Kellemes élmény volt a X. Tábor! Nagyon örültem a társaságnak! Egyetlen gondom csupán az, hogy nagyon gyorsan elrepült. Mire észbe kaptam, már szettem szét a sátort, pedig jó lett volna még beszélgetni jó pár emberrel sok-sok témáról.

Aminek nagyon örültem és meg is lepett kellemesen, hogy mennyire tetszett a tábornak a frizbee. Remek volt azt látni, ahogyan együtt játszottunk, és mindenki olyan gyorsan ráérzett. A térdem már - köszöni - egész jól van. :)

Élmény volt mesélni a csapatomnak is. Remek szórakozás volt részemről is. Igaz a modul az ő alapos és lassú ütemű játékukhoz képest kissié sűrűre(vastagra) sikerült, no de ez nem tompította a játék élményét. Köszönöm, hogy elláttak minden földi jóval, kockákkal, és ha kellett kocsikáztatták a seggem. :)

A 4. ciklus csapatjátéka is nagyon tetszett! Örülök, hogy sikerült egy laza, fesztelen, kacagós és szerepjátszós 3 és fél órát összehozni. Szívesen folytattam volna egy életút játékkal, de az idő rövidsége és a modul szigorú utasítása ennek drámai véget vetett. :) Remélem nagyon nem vettétek zokon. :P

Külön élmény volt még Jadis bemutatója, amit nagy kár, hogy nem fotózhattam (okát maximálisan értem, és ha bárki kérdezi nem láttam semmit. :P). Pedig hát az a szigorúan kegyetlen tekintet, ami az arcán volt, miközben szelte a fantom ellenfeleket, egész félelmetes volt. :)

Remek móka volt vízipisztolyozni, lézerszablyázni (kösz Crowstone!), virslit pörgetni a mikróba. Köszönöm Sir Thomas-nak a jó szomszédságot, és Felonnak, hogy jelenlétével emelete az est fénypontját. :D

És persze nagy köszönet a szerezőségnek, hogy a tábor létrejött, és mindenkinek, hogy ott volt, és jól érezhettük magunkat!

Link a hozzászóláshoz
×
×
  • Új...