Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Élménybeszámolók


Recommended Posts

első NYT volt majd minden KONDA tag részéről, örülök is, hogy nem csúsztunk le az ideiről, hiszen a 10. az minden szempontból 10.! Nem beszélve arról hogy részesei lehettünk Hulla 102 oldalas modul szörnyetegének :D Az első naptól az utolsóig mindig volt valami jó action (Trónok harca dalolástól kezdve a Tábor vs TAO négyesfekvőn át az uccsó focimeccsig :)

Nagyon szépen köszönöm neked Dekker, hogy elszórakoztattál minket! Tetszett, hogy illeszkedtél a stílusunkhoz, ahogy előadtad az NJK-kat meg ahogy megteremtetted körülöttünk a világot! És amúgy minden KM-et megilleti a köszönet a csapatok részéről, hogy felkészültek erre a modulra.

Hulla neked mondtam is és még egyszer elmondom, hogy minden tiszteletem a modullal kapcsolatban! Bár csak lett volna 2-3x annyi időnk :)

MG te meg arra az egy ciklusra baromi jó kis storyt és hangulatot teremtettél, naggggyon élveztem! Még azok a rohadék rókák is tetszettek :D Ha TT-n mesélsz külön akkor MÉG MOST írd fel a nevem, nehogy lemaradjak a jelentkezésről! Különben gondok lesznek! Ja és a szakmai beszélgetés folytatódik!

Külön öröm volt az is, hogy az egy ciklusos kalandban egy nagyon vagány varázslónő, egy nagyon k*cs*g bárd :D és 2 nagyon barbár barbár vett részt, köszi gyerekek! :)

Biztos kihagytam még említésre méltó dolgokat és embereket, ők kérem ne haragudjanak meg ezért!

Viszont a legnagyobb köszönet a csapatomat illeti, akik.........elviseltek. :P:twisted::wink::D

Név szerint Fülöp, Jadis, Tyrion és Zsoldi! Puszcsi! :)

Tisztelet és köszönet továbbá Antailnak, aki afféle gerince a magyar MAGUS életnek, és azoknak is akik az elmúlt években részt vettek az NYT-k és TT-k szervezésében!

Tisztelet és köszönet illeti Felont is, aki megállás nélkül készíti az ajándéktárgyakat! Vagány dolog :)

Fenix neked meg köszönöm a munchkin versenyt!

Találkozunk a TT-n!

Link a hozzászóláshoz

Kezdem én is a köszöngetést:

Dekkernek és Darunak a várakozást, és azt hogy nem unatkoztam Oda és vissza egy ..... tollából.

Köszönöm TAO-nak a célbadobálást (jelzem még volt benne)

Köszönöm a Fa®lkának a jó poénokat a sörözös éjszakákat és a jó beszélgetéseket.

Köszönöm a csapatomnak hogy JÁTSZOTTAK és ezt nagyon élveztem

Köszönöm a KM (SirTom)-nek hogy mesélt, így tette élvezetessé a játékot,

Most a sajnálkozás jön:

Sajnálom hogy nem sikerült Suttogóra elsőre felrajzolni a megrendelt tetkókat ;)

Sajnálom hogy Felonnak orvtámadókat kellett felbérelnie

Sajnálom hogy nem jutottam egy plusz játék közelébe sem

Sajnálom hogy majd minden sportból kimaradtam (me ugye az első napon ledobta egy delikvens a sörös dobozom és e miatt azért sportoltam)

Sajnálom hogy a 4-ik ciklus olyan lett amilyen (sajnos nagyon nem illet a modulba)

És most a lezárás:

Örültem hogy olyanokkal tölthettem az időmet (és itt mindenkire gondolok azokra is akik nem bírtak vagy akik azt sem tudják ki a fene az a Crowstone) akiket bírok és kedvelek, mert van hasonló érdeklődésünk.

Na ennyi remélem mindenki kitüntetve érzi magát.

Link a hozzászóláshoz
×
×
  • Új...