Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Téli Tábor 2012


Con Salamander

Recommended Posts

Üdv!

Előzetesen a Téli Táborról:

- Kiírás szeptemberben

- Helyszín valószínűleg Vinye

- Időpont: Dec 27-30

Többen jeleztétek, hogy szeretnétek a X. Téli Tábor versenymodulját megírni, ezért kérném azokat, akik így tettek, és még mindig így gondolják, hogy keressenek meg e-mailben 2012. 08. 14. 23:59:59ig. Amennyiben több ígéretes jelentkező is akad, pályázatot fogunk kiírni a modulírásra.

Köszönöm

CS

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Mivel csak ez a két jelentkező akad (MG & Daru illetve Crowstone), a kiírást csak itt, fórumon teszem meg. MG-éktől beérkezett már egy anyag, ami nagyjából korrekt, azon nem sokat kell javítani, Crowstonetól még nem kaptam anyagot, csak az alapkoncepciót.

Úgy emlékeztem egyébként, hogy többen is mondták, hogy szívesen írnának, de végül ennyien maradtak.

Azt szeretném kérni, hogy az alábbiak szerinti modul-tervezetet küldjetek:

1. oldal - a modul ötlete, háttere, megvalósítási terve

2. oldal - a modul beosztása 4 ciklusra, ezen felül játéktechnikai információk

3. oldal - példahelyszínek, fontos NJK-k, egy közepesen fontos helyszín vagy NJK pedig legyen kidolgozva.

Az anyagokat 3 bíró fogja pontozni: Antail, Suttogó és jómagam.

A határidő augusztus 31. 23:59:59

Sziasztok!

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem!

A pályázatot végül Daru & MagyarGergely munkája nyerte, mert úgy gondoljuk, tematikájában jobban illene a Téli Táborhoz, klasszikus, "régi modul" érzésünket keltette olvasás közben, a feltételeket, amikkel megírhatják a modult már közöltük Daruval. Azonban biztos vagyok benne, hogy Crowstone munkája sem megy veszendőbe, sőt, azt is elképzelhetőnek tartjuk, hogy Daruék munkájában is közreműködhetne.

Minden jót kíván a zsűri:

Antail

Con Salamander

Suttogó

Link a hozzászóláshoz

Üdvözletem!

A kapcsolatfelvétel megtörtént a helyszínnel, várom a válaszukat. Amennyiben idén is kapunk helyet Vinyén, a kiírás már jövő héten kikerül! A tavalyi kisebb mértékű érdeklődésre való tekintettel (és mivel túl kis létszám esetén a tábort nem tudjuk megtartani) a jelentkezést már most megnyitom, tehát:

Kérnék mindenkit, aki szeretne részt venni a Téli Táborban, hogy az e-mailcímemre (consalamander girnyó kalandozók pont hu) küldjön egy e-mailt nicknevével és polgári nevével.

A tábort 25 fő (5 csapat + KM-ek) alatt nem tudjuk megtartani!

Kérdések jöhetnek a fórumban és emailben is.

Minden jót!

Link a hozzászóláshoz
Nem tudod elcserélni valakivel? Vagy szabit kivenni?

Fixes péntek-szombatos vagyok és a két teljes nap idén pont erre a két napra esik. Decemberben nálunk nem lehet szabit kivenni, a Karácsony, Mikulás, Szilveszter triumvirátus miatt.

Mivel kb. 1-2 héttel hamarabb kerül ki a mappába, hogy hogyan fogok dolgozni - ők döntik el - és akkor meg már nem lehet cserélni se. :(

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...