Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kockadobáló nektek


Antail

Recommended Posts

Próbáljunk még párat:

Erő: [kocka0]

Gyorsaság: [kocka1]; [kocka2]

Ügyesség: [kocka3]; [kocka4]

Állóképesség: [kocka5]

Egészség: [kocka6]

Szépség: [kocka7]

Intelligencia: [kocka8]

Akaraterő: [kocka9]

Asztrál: [kocka10]; [kocka11]

Kérdés: kit dobtam ki? ;)

Na jó, jöjjön egy kvízkérdés is: Mennyi Harcérték Módosítót kapnak szintenként a harcos kaszt tagjai? (kötelező elosztással együtt)

11(3)

Szerkesztve ekkor: , Arnulf con Jamerre által
Link a hozzászóláshoz

Shadoni pácéltörő: [kocka0]

Shadleki buzogány, a konzervnyitó: [kocka1]; páncélos lovagok ellen kb. [kocka2] STP a páncélra, konzervek ellen: instant kinyitja :D

Milyen anomália mutatkozik az ETK-ban a bárd képzettségpontjaival kapcsolatban?

A kaszt leírásánál 4 és 6 Kp szerepel, míg a Képzettségek fejezet bevezetőjében található táblázat 5 és 8 Kp-t tüntet fel

Link a hozzászóláshoz

Mit nevezünk előtörténetnek? Azt az írást amit minden játékos a legutolsó pillanatig halogat. :-D No igazából a karakter eddigi életútját foglalja össze, leírja annak családi és barati kapcsolatat, gondolkodás módját, világszemléletét, tetteit.Az első játék előtti életének addigi történéseit foglalja össze.[kocka0]

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

Arnulf, a lovagot dobtad, de a gyorsaság-ügyesség módosítót nem adtad hozzá a KÉ-nél, szóval még félrevezetőbb, mintha nem is írtál volna. :smile:

[kocka0]

Mennyi a boszorkánymester HM/szintje?

7, amiből egyet köteles a TÉ-re és a VÉ-re is adni, de valójában 8, mert minden szinten kap egyet a KÉ-re is.

:duh::duh::duh:

no comment....

Mekkora sebzést szenved el körönként a Tűzalak varázslatot használó boszorkánymester, ha sikerül valami módon vízbe dobni?

Ennyit: [kocka0]

Link a hozzászóláshoz

Természetesesen a lenti formula alkalmazásakor a KOCKA szöveg és a keretező szögletes zárójelek között nincs szóköz... és ha elrontottad (ennek elkerülése érdekében érdemes a részletes szerkesztő kocka ikonját használni)... akkor nem enged javítani... vagyis nem generál dobást a javítás után (remélem nem én ügyetlenkedtem :D), csak törléssel lehet újat generálni. Ezt a funkciót azonban majd a karakterkidobásnál tiltani kellene.

Kedves Mindenki!

Elkészültem a csúcsszuper kockadobálóval. Ha rendes szerkesztőben írtok, akkor megjelent egy dobókocka a szerkesztőablakban. Ez egy kocka /kocka BBCode-ot szúr be.

Használat:

[ kocka ]aKb[ /kocka ]

[ kocka="támadó dobás" ]aKb[ /kocka ]

[ kocka ]aKb+c[ /kocka ]

ahol

  • a: a dobások száma
  • K: K vagy k a kockát jelöli
  • b: a kocka oldalszáma
  • +c: +c vagy -c, egy darab megadható módosító

Szerkesztve ekkor: , Catsmile által
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...