Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Büszkélkedés - kinek milyen kalandozók táboros oklevele van


Recommended Posts

Mindig tudtam, hogy benned nem csalatkozom, bátor Scylla lovag!

Számomra a megtiszteltetés, hogy egy ilyen nagy hírű, erényes, világiakban jártas fiatalember áll az oldalamra és segédkezik a párbaj levezénylésében. Úgy gondolom, hogy becses személyed ellen Hulla sem emelhet kifogást, de természetesen várom reakciióját és kinevezett párbajsegédjét...

Que sada wierra saggii, lescita morra e cupa desacra.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Amennyiben Hulla mester elfogadja a kihívást, úgy önként ajánlkoznék mellé segédnek, amennyiben személyem megfelel számára eme posztra. Természetesen "halála" esetén (amennyiben az az egyébként elképzelhetetlen eset állna elő hogy alulmaradna a párbajban) kötelességemnek érezném hogy becsülete védelme érdekében magamhoz ragadjam a gyilkos kockákat és becsületén esett csorbát... tovább mélyítsem. :twisted:

És hogy on legyek... én max részvételi oklevéllel rendelkezem. Továbbá az emlékezetes királyréti táborban "párbajsegéd"-kén működtem közre a Vérpisti verseny TÉ és damage-san alkotásánál, akik emlékeim szerint kategóriájukban dobogósok lettek. Az érdem természetesen Raze bátyámat illeti.

Továbbá nem hivatalos eredmény, de 2004-es NYT-n sztem nekem halt meg a legtöbb karim. Vagyis inkább az az egy halt meg a legtöbbször.

És bár hivatalosan Sir Thomas sem nyert semmit a saját bevallása szerint, azért nem hivatalosan sztem nyugodtan bezsebelhet(sz) egy a "tábor legnépszerűbb, versenymodulon kívüli játékszervező"-i díjat!

Link a hozzászóláshoz

Titkon reméltem, hogy önként ajánlkozol majd e nemes feladatra. Látva a velünk szemben felvonulók fizikai adottságait, felkérni nem mertelek egy ilyen kilátástalannak tűnő küldetésre. Most azonban bízom benne, hogy ez egy Dávid vs. (doubled) Góliát küzdelem lesz, kb. ennek analógiájára kivitelezve:

:twisted:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...