Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Tanévkezdés - 2012


Recommended Posts

Csak angolra, de azért stílusosan ma volt egy óra .A péntekit le is mondtam (helyettesítek melóban).Egy hétre egy óra bôven elég nem? A végén még túlképzem magam. :) Játekra inkábbb az egyéb teendôk miatt nincs idô.Bár vasárnap a házifeladatok maitt nem tudtam menni koncertre. Nem jó ez így!:nono:

évkezdô buli . Gondolom 2013 január 1 majd csak megyek valahova azért. ;)

Link a hozzászóláshoz

Nekem is suli. Csak 10-re vagy 12-re kell bemennem, de cserébe kétszer is este 8-ig bent vagyok. :S Inkább szeretek reggel 8-ra járni, s gyorsan letudni a napot, úgy a jó. :)

Sajnos nem jött össze minden tökéletesen, pénteken is van órám. Ha el tudom kérni magam, vagy nem kötelező, nem lesz gond, de én minden pénteken és szombaton dolgozom, így ha nem adnak más lehetőséget... Akkor szívás lesz no. :)

10 kollokvium, 2 gyakjegy. Jóóó lesz. :)

Plusz megyek vissza projektkoordinátornak a régi elte-s szervezetbe, meg nyelvtanulás, csak úgy kötelező hobbiként (japán, spanyol).

Minden - vagy a lehető legtöbb - kedden megyek klubestre, vasárnaponként pedig egy másik rendezvényre, mindkettő a szakdolgozatom miatt fontos.

Most úgy érzem, hogy semmire se lesz időm, szerencsére gondolkodni se. Lehet ez így még jó is lesz.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...