Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Syrand Caldern

Moriar Tea

Recommended Posts

Lassan hűvösbe fordul az idő, biztosan sokaknak jól esne ilyenkor egy csésze forró tea. Vagy kettő. Mr. Scruff szerint egy baráti beszélgetés mellett elfogyasztott remek tea a legjobb definíciója egy kiváló estének. És milyen igaza van! Egy teázás valamikor?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Igen, igen, igen. Én, én, én. :)

Kivételesen nekem mind az október 6-ai, mind pedig a 13-ai szombat jó. Mert ha jól gondolom, hétvégéről lenne szó... Vasárnapjaim full szabadok.

Mikor megyünk?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szívesen mennék, de nekem csak a november eleje jó, mert október végén EB-n leszek (igen, dicsekszem ;) ).

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Nekem szintúgy csak a november eleje lenne jó.. mert én meg Salzburgban leszek október végén kóruskoncerten (csakis azért, mert Anita nem visz el az EB-re :P ).. max 13-14i hétvége lehet jó.

Addig meg minden este tejázunk, gyúrunk a naaaagy napra.. amint mindenki hazadugta a képes felét :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Igen, aljas vagyok és nem viszlek. Tessék csak énekelni szépen. ;)

A teázásban is fontos a gyakorlás, a megfelelő kéztartás kialakítása pl. Valamint annak a gyakorlása, hogy teázás közben, hogyan kell beszélgetni. :D

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...