Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Csevegő


Recommended Posts

Üdv!

Elég sokan szeretjük szerintem innen a finom teákat, úgyhogy arra buzdítanék mindenkit, hogy hozzon sok teát a táborba! Az esti közös forraltborozások nagyon hangulatosak, de egy-egy forró tea délben, visszaérkezve mondjuk az ebédből szintén nagyon jól tud esni! (Itt említeném meg, hátha elsiklott valaki figyelme felette; idén a pokol csárdában fogunk ebédelni és vacsorázni. Az évek óta megszokott minőségű és mennyiségű étel várható, a társaság, aki az étkeztetést végzi a pokol csárdában üzemel idéntől.) Bizonyos anyagi keretek között természetesen megpróbáljuk támogatni a teaalapanyag-hozókat, aki esetleg szeretné, hogy mindenképp az ő teáját készítsük, és hozna előre, hozzávalókkal együtt, az keressen meg, és egyeztetünk! :)

Szép estét, jó készülődést!

Link a hozzászóláshoz

Ööö... technikai segíség! SEGÍTSÉG! :D

A csoportot a csapat hozza létre vagy a KM?

Egyébként meg hogyan lehet csoporton belül igényelni KM-et, ha éppen most történik az igénylés, és utána kerülünk közös "csoportba"?

Vagy valamit kihagytam volna? Mert nem értem. Max. annyit, hogy a csoporton belül beszélgetéseket csak azok fogják látni, akik az adott csoportban benne vannak (remélem jól gondolom). :)

Üdv!

Már csak Hokusz táborjelentkezésének komolysága a kérdéses, amint kiderül, hogy jön-e a táborba, véglegesedik a létszám!

Jelenleg 30 főnél tartunk, ami azt jelenti, hogy 6 db 4 fős csapat mérheti össze erejét a táborban.

Ha Hokusz nem jön, az esetlegesen megüresedő helye feltölthető, hogy ne maradjon csonka csapat, de elképzelhető, hogy 1 3 fős csapatnak is mérkőznie kell a többiekkel.

A KM-igényeket a csapat saját csoportjában (ahol majd az aquirKM-JK szócsatát vívják) lehet mostantól megírni.

A kalandmesterek (in alphabetical order):

:arrow: Alkyone, A hitetlen

:arrow: Con Salamander, A királyréti nyári tábor Kis Mészárosa

:arrow: Daru, A filmes effektek mestere

:arrow: MagyarGergely, Kartográfusok királya

:arrow: Scylla, Sacronok gyermeke

:arrow: Suttogó, nevének meghazudtolója

Link a hozzászóláshoz

Bár egyelőre semmire nincs garancia, de ha esetleg lejutnék... :ndo:

Szóval a kérdés az, hogy van-e éjszakai játékra jelentkező, s ha igen, akkor mit szeretnétek játszani?

Minden elvetemült ötlet jöhet, legföljebb önkényesen szelektálom.

Természetesen nem feltétlenül rpg neveket várok, hanem stílus is jöhet (mint pl. sírva röhögős, félős, nyomozós stb), vagy bármi egyéb elképzelés, ami a tisztelt játékos közönségnek eszébe jut.

Link a hozzászóláshoz

A csoportot a csapat hozza létre vagy a KM?

Egyébként meg hogyan lehet csoporton belül igényelni KM-et, ha éppen most történik az igénylés, és utána kerülünk közös "csoportba"?

Vagy valamit kihagytam volna? Mert nem értem. Max. annyit, hogy a csoporton belül beszélgetéseket csak azok fogják látni, akik az adott csoportban benne vannak (remélem jól gondolom). :)

1: A csapat hozza létre a csoportot. Közösség -> Csapatok -> Új csapat. Aki létrehozta, az vegye fel a csapatársait a csapatba(csoportba)

2: KM igénylés és kiosztásról később, amikor végeleges a létszám és a csapatok felállása. ;)

3: Igen. Csapaton belüli beszélgetéseket csak a csaptok tagjai fogják látni. Nyilván majd a csoporthoz rendelt KM-et fel kell majd venni, ha már megvan, hogy ki az. ;)

Link a hozzászóláshoz
Bár egyelőre semmire nincs garancia, de ha esetleg lejutnék... :ndo:

Szóval a kérdés az, hogy van-e éjszakai játékra jelentkező, s ha igen, akkor mit szeretnétek játszani?

Minden elvetemült ötlet jöhet, legföljebb önkényesen szelektálom.

Természetesen nem feltétlenül rpg neveket várok, hanem stílus is jöhet (mint pl. sírva röhögős, félős, nyomozós stb), vagy bármi egyéb elképzelés, ami a tisztelt játékos közönségnek eszébe jut.

Még +1 Jelentkező és én a sírva röhögőstől egészen a halálra ijesztőig bármiben benne vagyok. :D

Link a hozzászóláshoz

Én is, én is. Stílusban nyitott vagyok. :)

Bár egyelőre semmire nincs garancia, de ha esetleg lejutnék... :ndo:

Szóval a kérdés az, hogy van-e éjszakai játékra jelentkező, s ha igen, akkor mit szeretnétek játszani?

Minden elvetemült ötlet jöhet, legföljebb önkényesen szelektálom.

Természetesen nem feltétlenül rpg neveket várok, hanem stílus is jöhet (mint pl. sírva röhögős, félős, nyomozós stb), vagy bármi egyéb elképzelés, ami a tisztelt játékos közönségnek eszébe jut.

Link a hozzászóláshoz
Daru: Tudtommal csak 30-an lesznek a táborban. Te mást hallottál? Jönnek a környékbeliek is?
A táborban csak 30-an. De itt Sir Thom meséről volt szó... az minimum 2 szeres túljelentkezés. :D
mert most SR verseny szervezés van a fókuszban.

Jelentkezek SR versenyre is!

(jó-jó, vicc volt! 17-én reggel szolgálatra jelentkezem!) :D

Szerkesztve ekkor: , Daru által
Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...