Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Ynev országai


Necromancer

Hol szoktatok kalandozni elsősorban?  

117 szavazat

  1. 1. Hol szoktatok kalandozni elsősorban?

    • Észak-Yneven
    • Dél-Yneven
    • Máshol /pl.:Berequiel, Enoszuke, Calowyn..etc.../


Recommended Posts

Nah, igen, egy fontos dolgot elfelejtettem az indokok mellől... Nos a dwoonoknak az elvégzett munka minősége és a belefektetett erő rengeteget jelent az élet terén bármiben. Nem szeretik a pazarlást, bár a naplovagok sosem sajnálnak hátasukra vagy felszerelésükre pénzt költeni, bár ott sem a kinézet számít!

Link a hozzászóláshoz

Ha már észak, akkor Kahre és Alidar.

Jól lehet pénzt költeni. :lol:

Alidarban a nökre, Kahréban a nyílpuskákra.

Én bírom ezeket is. Mindig eltervezem, hogy oda írok

kalandot, vagy legalábbis elmennek, de Alkyone meg Furge Disno,

a JK-k mindig keresztülhúzzák a számításaimat. Pedig izgalmas lenne. Lopni 1-2 alidari nöt meg 10-20 kahrei nyílpuskát. Tényleg. Ezek tagjai az északi szövetégnek?

Link a hozzászóláshoz

nos salamander, egyet fogadj meg...soha ne lopj alaidari nőt...mármint olyat, akit a belső céh mesterek neveltek fel....!!!!

higgy nekem nemcsak azért, mert a csajszi kivégez, hanem mert egy elit embervadász csapat megy érte, vagyis indul utánad...

nos róluk meg cask annyit, h ők khálok, és méghozzá őket is ott nevelték, de inkább képezték ki...mindegyik a szavát adta errre, h ők alidart szolgálják, de komolyan nem érdemes packázni velük....

amugy alidar&kahre télleg rulezzz...de nagyon

a kahrei nyilpuskák tééleg tetszetősek...az alidari nők meg érinthetetlenek...

Link a hozzászóláshoz

Nos ha már Salamander Bm-jénél tartunk...azt a bm-et én tápoltam így fel 1 shadoni kaland alkalmával (már igen csak bánom)!!De nézem itt Salamandert ha tudtam volna hogy alidari nőt akarunk lopni a kalandjában biztos nem húztam volna keresztül a számításait!!Különben meg próba szerencse mert ha ellopok 1 alidari nőt és ketyyintek 1 yot még mindig van kb 2% esélyem hogy túlélem és a fejvadászok sem találnak meg!!! 8) Nekem ez ennyit megér hisz a veszély a lételemem!! :twisted: :!:

Link a hozzászóláshoz

túlontúl konzervatív.

Nem tetszik a mentalitás.

Pl. syburr- pyarron és shadon rettentö keveréke.

A Sybuuriak okos, szép és erös férfiak. De mi a hátrányuk?

Hogy le kell gyakniuk néha 1-1 déli nomádot?

Ja! hogy már azt sem, mert azok letelepedtek Enysmonban. Aha.

a déli végvárak rémesen rosszul sikeredtek.

Nem lehet kalandot írni, talán csak a tipikusat:

hatalmas csata, melyik oldalra álltok szitu

figyuzzatok, megkaptok amit akartok csak hozzátok el ezt szitu.

kémkedni kénr, sok pénzért szitu. Boszik, boszmesek, fejvadcsik

gyakorlatilag kiírtva, tolvaj elvétve. Nincs gonosz, csak szép és jó, ideális élet, ami arra sarkallja a kalandozót, hogy telepedjen le. Kap földet, hisz' van elég, néha- néha le kell gyaknia valakit. Ennyi.

Link a hozzászóláshoz

Nekem pyarronnal kapcsolatban lenne egy kérdésem, ti hogyan ejtitek piaronn, vagy pjaronn??? A haverokkal ezen úgy összebelhéztunk a múlt szombat... Egyébként nekem se tetszik, teljesen kiírtoták belőle a kandokhoz szükséges káoszt. Inkább predoc és vidéke. A jó nők, jó kis kocsmák és jó lovak, jó kardok világa teli kalanddal, ha meg már itt vagyunk akkor, meg ugye egy kalandozó, nem maradhat túl soká egy helyen vándorol. Ja nekem még egy mágikus fegyverem, de tárgyam se volt, na jó az udvari orkomnak volt egy +3szépséget adó mágikus gyűrűje, de nem sok hasznát vette.

Link a hozzászóláshoz

Először is: nekem Ilanor a kedvenc országom, mert:

- tetszik a mentalitásuk

- alapvetően lovas nemzet (amiket szeretek), méghozzá a legjobb

- sok híres kalandozóval büszkélkedhetnek

- tetszik a fekvése

- a legendáik sokszínűek

- amilyen kicsi területileg, olyan fontos történelmileg

Új-Pyarronnal semmi bajom, azonban ó-pyarron nekem se jön be.

(Bálint: nálunk piaron) A pajzs államok, szerintem elég gyérek. Nem sok normális kalandot lehet ott lejátszani.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...