Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2013. július 3-7. - Gyömrő


Recommended Posts

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a live-viadalon mi várható? Akinek van kedve párbajozgat párat, vagy van tervben valami komolyabb? Csak mert előbbi esetén minimalizálom a táborba szállítandó felszerelésem, lévén lesz elég cuccom így is, míg utóbbi esetén lehet, hogy bevállalom az ezzel járó kényelmetlenséget, és elhozom a teljes felszerelésem, akár még a polifoamozott szélű pajzsomat is. (jobb nem lettem tavaly óta, nem is voltam semmilyen live-on, de a pajzs adta +35 VÉ-vel talán még így is van esélyem 0. szintű harcosként küzdeni bárki ellen :)

Tisztelettel: Lord Nova

Link a hozzászóláshoz

Bocsi, a napokban nem nagyon voltam netközelben. Most akkor ömlesztve a válaszok: bármit játszhatunk, hozok könyveket, a többit a helyszínen kitaláljuk. 1-2 rendszerben 0 közeli gyakorlatom van... Pl. ezer éve riftseztem ugyan párszor, de a rendszer azóta változott és a szabkönyvet is pár hete szereztem csak... szal nem vagyok belőle igazán képben. Ettől függetlenül a könyv nálam lesz és megpróbálkozhatunk vele. Max nem lesz fullos, ahogy tavaly a GOT sem volt az. Ez nagyjából a többi egzotikusra is igaz, nem lesz időm semmiből maxra felkészülni.

Viszek még ezt-azt, így tényleg csak csapaton múlik, mit játszunk esténként. Unalmamban még Lord Novát (és bárkit, aki még szívesen beszáll) edzhetem is, ha belefér az időbe. Csak hát nagyon kevés az a 24 óra :)

Link a hozzászóláshoz

Kérdés Live vidallal kapcsolatban... khummm... szóval... ha a puszta kézzel szeretnék küzdeni, akkor az öklömre is kell polifoamot tekerni?

Ja... és már csak 72 óra! ... és halott lesz a csapatom összes karaktere... úgy értem, másodszorra is.

(Bocs, a zártosztályról írok. Holnap engednek ki, aztán már nagyon örülök neki...)

:hiszti:

Link a hozzászóláshoz
Kérdés Live vidallal kapcsolatban... khummm... szóval... ha a puszta kézzel szeretnék küzdeni, akkor az öklömre is kell polifoamot tekerni?

Ja... és már csak 72 óra! ... és halott lesz a csapatom összes karaktere... úgy értem, másodszorra is.

(Bocs, a zártosztályról írok. Holnap engednek ki, aztán már nagyon örülök neki...)

:hiszti:

Ugy latszik Daru csak az ajanlott jatekmenet reszt olvasta a modulbol. 8)

1/2 nm polifoalmot kell enni a puszta kezes kuzdelem elott.

Link a hozzászóláshoz

Szerintem abban mi leszünk a ludasok... Hoztunk 3 vagy 4 darabot táborba, hátha valaki igényt tartana rá, ebből volt egy, ami lemaradt, még télről (?), SirTomé (valamire kapta, nyerte... nem tudom a story-t).

A bögre el lesz juttatva hozzád, már csak azért is, mert péntektől - ha minden igaz - új helyre kerül tőlünk - Felonhoz - a még megmaradt darabok. Velünk is egyezkedhetsz, de lehet vele lesz a legegyszerűbb a ,,bögre biznisz" lebonyolítása, lévén, hogy tudtommal nem túl messze laktok - eredetileg - egymástól...

Link a hozzászóláshoz
×
×
  • Új...