Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Nyári Tábor 2013. július 3-7. - Gyömrő


Recommended Posts

az én ynevem a legjobb, km-ek egymást közt, full contact

:szivott: Atya ég! Ezen besírtam!!! Jaaaahjjj... huh! Ez hatalmas volt! Köszi! :D

Amúgy az is érdekes lehet amikor 4KM mesél egy JK-nak. :)

JK: - Óvatosan benyitok az ajtón...

KM1: - Rád támad egy...

KM2: ... kettő ...

KM3: ...udvari ork...

KM4: ...nak álcázott kárni ...

JK: - Védekező harc, gyorsaság javítása... :shock:

KM1: ... harci mén ...

KM2: ... a hátán ...

KM3: ... hataaaalmas szakadt bőrlebenyekkel óóóriási szárnyak ...

KM4: ... voltaképp sárkányokról van szó...

JK: - Aha, és a kocsmában vannak? :-?

KM1: - Kocsma?

KM2: - Ne rám nézzetek... én ősi aquir erődöt mondtam...

KM3: - Az még azelőtt volt, hogy az Elátkozott vidékre teleportáltuk...

KM4: - Most mit vártatok... Hulla írta a modult, 1500 oldal... az első fejezet... én csak a tartalomjegyzékig jutottam.

JK: - Meghaltam, vagy még élek? :uhuh:

KM1: Kidobjuk! ... Dupla nulla!

KM2: Szintén dupla nulla...

KM3: Itt is két nulla.

KM4: Akkor az 4-szer 3ÉP plusz 6FP...

JK: - ... Frizbee?

Szerkesztve ekkor: , Daru által
Link a hozzászóláshoz

Nah, vérverejték letörölve.. sajnos kicsit beficcent egy baki.. majdnem nem engedtek el mégsem szabira a tábor ideje alatt.. :( Még mindig rezeg picit a léc.. ha valaki kidől a sorból.. no de ilyen nem lesz! :D

Amúgy.. ugye most is lesz lehetőség látogatót fogadni, ha valaki szeretne eljönni megnézni mit művelek azon az x mennyiségű napon? :)

Link a hozzászóláshoz

KM-i bemutatkozás:

Név: scylla

1996 óta játszok mágust. az első táborok óta állandó résztvevője vagyok mind a téli, mind a nyári táboroknak.

Dark Zala csapatában játszom rendszeresen. velük voltam ott az elmúlt 10 évben szinte minden jelentősebb rpg versenyének 2-3 rendezésén (Kardok Ünnepe, Mentálcsavar, stb)

Elöször a csapatomban kezdtem el mesélni, majd kisebb zárt körökben.

Mivel évekig a T-ken a Dark Zala csapatot inditott, eddig mint jk vettem részt. Tavaly TT-n megtörve a hagyományokat már mint KM voltam jelen.

Igazi multi taskingos/multifunkcionális mesélőnek tartom magam, nem igazán vagyok egy résztémában se kiemelkedő, pl. nem tudom az összes szabály fejből, nem igazán tudom a legjobb szerepjátékos szinten megszemélyesíteni az njk-kat. mindenhez egy a erős közepes szinten értek, viszont nálam mindig történik valami.

Odafigyelek mindenkire, próbálok mindenkit játszatni, ha kell pörögnek az események, váratlan fordulatok mintha egy akció/vígjáték/3x/horror/összeesküvéses filmet látnátok. A játék a lényeg! persze meg kell nyerni a modulmegoldást is, de közben KALAND van!

Referenciaként annyit hogy általános iskolában megnyertem a iskolai mesemondó versenyt... :-)

Link a hozzászóláshoz
Felon: szép lányokat mindig szívesen látunk! :)

Hm.. azt hiszem el kell nekem nézned, hogy az esetleges látogatóm tovább rontja a fiú-lány arányt a táborban.. merthogy ő - bár igencsak figyelemreméltó - semmi esetre sem nőnemű. :)

Amúgy mondtam már, hogy örülök, hogy megint jöttök? :) Mindig külön öröm ;)

Scylla.. tényleg? :) Én is nyertem annó ilyet :) Mik nem derülnek ki.. :D

Link a hozzászóláshoz
×
×
  • Új...