Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Logisztika - Utazás a táborba


Recommended Posts

Szép jó reggelt!

Azért hoztam létre ezt a témát, hogy az olyan nehezen mozgó alakok, mint én találjanak maguknak valakit, akire ráakaszkodhatnak, és az elviszi őket autóval. Vagy együtt mennek busszal vonattal. (Persze lehet, hogy valamelyik felsőbb hatalom majd eltörli ezt a témát).

Tehát akkor kezdem is:

Van-e olyan valaki, aki Szeged környékéről utazik a táborba autóval, és befogad az útra egy antiszociális Dekkert?

Link a hozzászóláshoz
Füredi busz a stadionba megy, Gyömrői busz meg Örs, szóval még plusz 350 vonaljegy a piros metróra :)

Valamit elfelejtettem. A kedves volán március óta hozzácsap még plusz 150 borravalót bármilyen jegyre. :)

Ellenben vonat meg keletiből indul, vagyis szintúgy piros metró. :)

Már most szimpatikus Gyömrő. :)

Link a hozzászóláshoz
Nem akarok ünneprontó lenni, de a Pest-Gyömrő távolság 33 perc és 150 forint kiegészítőjeggyel vagy 250 busszal (ezek az 50% díjszabást tükrözik).

Sajna Szegedről én meg a nyugatiba érek be, és hogyha annyi cuccal még metróznom kell, hogy a keletiből tovább vonatozzak, akkor nagyon felvidító tud lenni egy autó a nyugatiban (vagy egy helikopter, de ne legyünk nagy igényűek).

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

A "Vonatozzunk Gyömrőre!" program keretein belül lehetőséget szeretnénk kínálni a naiv táborlakóknak közös eltévedésre. Azon jelentkezőket várjuk, akik szintén vonattal kísérlik meg Gyömrő megközelítését Pest irányából. A jelentkezésetekben tüntessétek fel, hogy mikorra értek a keletibe. Az utazás önköltséges, a csomagokért, az utasokért, és a megérkezésért nem vállalunk felelősséget!

És akkor ahogy a jó teleshop-os reklámokban szokták, ide bevágunk egy elégedett jelentkezőt:

Sziatszok, Dekker vagyok, és szeretném igénybe venni a "Vonatozzunk Gyömrőre!" szolgáltatást. Legkorábban 10:10-re, érek a Nyugatiba, ahonnan kb 30 percet szánok a metrózásra a Keletibe. Minden órában jár vonatom, így ezt az időpontot egész órákkal tolhatjuk.
Link a hozzászóláshoz

Az állomás igen messze van a kastélytól és az út se valami kellemes oda fele, (Omlás veszélyes épület, helyenként 45 fokban álló utca kövek.) így szerintem a vonatosok elé célszerű lenne kocsival kimenni. Ellenben, ha időt akartok meg spórolni és kényelmesen utazni, akkor Pestről óránként indul busz, ami ott tesz le titeket szinte kastély előtt. Tudom, hogy nem most kéne beleszólni, de amikor mentálcsavarral voltunk lent, először mi is nagyon megszívtuk az utazást.

Link a hozzászóláshoz
Az állomás igen messze van a kastélytól és az út se valami kellemes oda fele, (Omlás veszélyes épület, helyenként 45 fokban álló utca kövek.) így szerintem a vonatosok elé célszerű lenne kocsival kimenni. Ellenben, ha időt akartok meg spórolni és kényelmesen utazni, akkor Pestről óránként indul busz, ami ott tesz le titeket szinte kastély előtt. Tudom, hogy nem most kéne beleszólni, de amikor mentálcsavarral voltunk lent, először mi is nagyon megszívtuk az utazást.

A tabortajekoztatoban szerepel az autos tamogatas az ajanlott vonathoz.

Koszi a figyelmeztetest azert! ;)

Link a hozzászóláshoz
×
×
  • Új...