Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Keres, kínál... M.A.G.U.S. könyvek..


Zeno

Recommended Posts

Sziasztok!

Az alábbi MAGUS kiadványok eladóak (az állapotuk szerintem egész jó de inkább döntsétek el Ti a képek alapján):

MAGUS alapkönyv > 7000
MAGUS D20 > 8000 (ezt dedikálhatom is, van benne képem)
Codex > 8000
Magus és Codex kiegészítők > 6000
Magus és Codex könyvek > 2000

Sajnos rengeteg a meló, úgyhogy sok időm nincs találkozni, ha valaki kijön Rákoskeresztúrra (15-20 perc az Örstől vagy Kökitől) akkor egyenként is eladóak, ha nekem kell kimenni Örsre vagy Kökire találkozni akkor minimum 15e vagy nagyobb értékű együttes vásárlásnál.

Ha valakit érdekel akkor keressen meg Messengeren (Lipták László - egy csajfej van a FB headerben, hehe https://www.facebook.com/laszlo.liptak.5458 )

Képek a könyvekről: http://www.jmu.hu/magus-elado.pdf


Köszönöm,
Lipták László

 

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok! 

Mostanában elkezdtem az egyetemi haveroknak KM-kedni és arra jöttem rá, hogy a pdf-ek egyszerűen nem kényelmes megoldások (legalább is nekem). 

Most vadászok egy minél teljesebb gyűjteményre, de első lépésként nagyon jól jönne egy ETK vagy UTK (mind kettőt játszuk) , ha van itt valakinek eladó. Tiszában vagyok a jelenlegi horribilis árakkal, de úgy érzem, ha valahol itt talán találok legalább is értelmes kinálatot.

Amint be tudtam szerezni a TK-kat (egyiket vagy mind kettőt) fogok posztolni a többi keresett könyvről is. 

Részletekkel keressetek itt és megbeszélünk valamit. 

Előre is köszönöm! 

Üdv 

Link a hozzászóláshoz
4 órával ezelőtt-kor Mordecai von Kahre írta:

Most vadászok egy minél teljesebb gyűjteményre, de első lépésként nagyon jól jönne egy ETK vagy UTK (mind kettőt játszuk) , ha van itt valakinek eladó.

Ezt megértem. Pont a héten lett elege az egyik csapattagnak ugyan ebból az okból kifolyólag, és most szerezte be élete első ETK-ját (én nem is értem, hogy lehet pdf-ből játszani :) ). A lényeg, amiért ezt írom, hogy több eladót is talált, a facebookon Pilling Zoltán hírdet (hírdetett pár napja) ETK-t.

ÚTK-t sajnos nem tudok, az elég ritka... :(

Link a hozzászóláshoz
1 órával ezelőtt-kor Cundior írta:

én nem is értem, hogy lehet pdf-ből játszani

Ha szöveges (tehát kereshető) és van kattintható tartalomjegyzék hozzá, akkor meglepően könnyen. Akárhány pdf lehet nyitva előtted, könnyű belőle másolni (akár szövegként, akár képként), nekem bejött, tegnap is öt SR5 core szabálykönyv volt előttem nyitva meg pár cheat sheet.

Link a hozzászóláshoz
4 órával ezelőtt-kor tetra írta:

Ha szöveges (tehát kereshető) és van kattintható tartalomjegyzék hozzá, akkor meglepően könnyen.

Na igen, az már más történet! Az én pdf-jeim egyszerű scannek, fotók, horror bennük scrollozgatni állandóan.

Még azt sem szeretem a pdf-ben, hogy első olvasásra is nehezebb, tehát nem lehet átlapozni, nehéz valamiért igazán átlátni a különféle fejezeteket, területeket. Viszont, ha ismered a könyvet, és tudod mit keresel, akkor valóban egy profi, kereshető pdf jó lehet. Lehet nekik kéne ugranom egy OCR-el! :)

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...