Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S. Szerepjáték
Zeno

Keres, kínál... M.A.G.U.S. könyvek..

Recommended Posts

Üdv!

Új vagyok az oldalon, így még nehézkes számomra az eligazodás.

Olyan könyvet keresek (a címét is megköszönöm, ha nincs eladó), amely a Wier fajt ismerteti meg tüzetesebben.

Tudna valaki ajánlani nekem ilyen olvasnivalót?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Haligari!

kalandozók.hu címsor környékén a jobb végén M.A.G.U.S. és ott fajok játszható stb. megtalálod.

http://kalandozok.hu/dynamics/showentry.php?e=106&catid=19

Elvileg M. Gergely/ék elég sok mindent elérhetővé tettek, szóval jobb esetben, nem is kell semmit beszerezned, szinte minden fenn vann ami alapot szolgáltathat bármit is keressél :)

csoki.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv Mindenkinek!

Sok év után újrakezdeném a kalandozást Ynev világán, így szükségem lenne néhány dologra!

(na most ne nevessetek ki...:))

ET IV kiadás...

Titkos fóliáns...(vagy HGB és MTK külön)

PPL 1-2

Na erre varrjatok gombot...

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
Üdv Mindenkinek!

Sok év után újrakezdeném a kalandozást Ynev világán, így szükségem lenne néhány dologra!

(na most ne nevessetek ki...:))

ET IV kiadás...

Titkos fóliáns...(vagy HGB és MTK külön)

PPL 1-2

Na erre varrjatok gombot...

Jó hallani az újrakezdésről. Ha ellátogatsz táborunkba, akkor a tábori vásár során ezeket kalandozós árakon mind beszerezheted könyv formátumban is.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Örülnék, ha sikerülne eljutnom egy ilyen táborba, de egyenlőre még az is problémát okoz, hogy havi 2-3 alkalommal el tudjak menni játszani...na de gondolom vagyunk így egy páran:)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv Mindenkinek!

Eladó néhány fellelt MAGUS szerepjatek könyvem:

-Harcosok, Barbárok gladiátorok (Jó állapot)

-Játékosok készlet (Használt állapot de nincs szakadva gyűrődve)

-Készlet Játékosokna (2 fajta)

-Első törvénykönyv (Kemény kötéses) (Kiváló állapot)

-Új Törvénykönyv(Kemény kötéses) (Kiválló állapot)

Még nem teljes a lista utólag pótolom.

Igény szerint küldök róla képet.

Elérhető vagyok még a peter.alacs@gmail.com címen

Üdv

Péter

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Akad valakinek 2000 elött kiadott M.A.G.U.S. kiválasztottak kártyája amitöl megválna? :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Újraélesztve a témát, van egy majdnem teljesen újszerű Bosszúangyal kiadásom, benne egy kalandozok.hu pecséttel, elcserélném egy hasonló állapotban lévő MAGUS könyvre, lehetőleg jó sztorival vagy valami amit még nem olvastam. TT-ben vagy legközelebbi találkozásnál ráér.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Szia!

A mostani télit nagyon néztük, de sajnos a baljós szabik miatt nem jön össze. :/

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Vevő lennék UT-ra, nem baj, ha nem szép, csak használható legyen.

Nem tudjátok, hogy a Deltás formáknak van-e ilyen a körúton?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
8 órával ezelőtt-kor targo írta:

Vevő lennék UT-ra, nem baj, ha nem szép, csak használható legyen.

Nem tudjátok, hogy a Deltás formáknak van-e ilyen a körúton?

Szia,

Akár Új Tekercsekre, akár Új Törvénykönyvre vágysz, egyik sem lesz náluk. Internetes piactereket, piacos facebook-csoportokat ajánlom MAGUS szabálykönyvek felkutatásához.

Üdv

CS

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Köszi!

Sajna tapasztaltam, habizti beugrottam hozzájuk. Azért nem volt felesleges az út!

Lőttem magamnak 2 regényt. :-)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok,

Új Törvénykönyv nincs véletlenül valakinek eladó? rjambor13@gmail.com címen keressen :)

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Van egy faszbukos szerepjáték adok-veszek oldal. Kérj felvételt oda. Épp ma raktak ki egyet eladásra.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv! Kalandozók!

Játék újra kezdés miatt keresek puhafedeles Első Törvénykönyvet. Lehetőleg az államadósság szintjét meg nem haladó áron!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Boltkén antikváriumok jöhetnek szóba, de az nagyon esetleges, és mára ismerik ők is a dörgést, tehát aquir-áron adják. 

A Bp-i Sylverland is nagy valószínűséggel tart, de ott is szép ára van...

Illetve, a kalandozók táborait tudom javasolni, ahol "megnyerhető" ilyen is, általában van a választható díjak között szabálykönyv is. 

Javaslom, hogy a könyv hiánya ne tartson vissza a játék újrakezdésétől. Persze nem tagadom, én is így látom, hogy jó és kell kézben fogni egy szép, nagy, szagos könyvet, de addig is, amíg sikerül beszerezni, létezik a neten, letölthető, mára sokan elektronikus olvasókkal kezelik, de sokaknál láttam kinyomtatva, ilyen-olyan módon bekötve is. Mondom, nyilván nem ugyanaz, de legalább van. 

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
1 perccel ezelőtt-kor MagyarGergely írta:

létezik a neten, letölthető

És nagyon szép minőségben scannelt. Az igazi persze a nyomatatásra küldött verzió lenne, amiben a szöveg szöveg, a formázás meg formázás, de kihozták a maximumot a lehetőségekből a szkennelők!

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Én eddig csak olyat találtam, ahol egy oldalra kettőt scenneltek. Honnan lehet normális, jó minőségűt letölteni?

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz
4 órával ezelőtt-kor MagyarGergely írta:

A Bp-i Sylverland is nagy valószínűséggel tart, de ott is szép ára van...

Ott jelenleg csak KKUK van, annak is 16.000 az ára.

Kék bestiből is az útolsót vettem meg. Viszont, ha újra kezded a játékot tényleg érdemes oda besasolni, mindig meg tud lepni valamivel az ürge.

Hozzászólás megosztása

Link a hozzászóláshoz

Ülj oda az asztaltársasághoz...

Hozzájuk szólhatsz anélkül is, hogy bemutatkoznál. Ha ismert kalandozó vagy, Fedd fel kiléted hogy megismerjenek.

Vándor
Válasz a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Formázás megszüntetése

Only 75 emoji are allowed.

×   A hivatkozásodat beágyazta a gépszolga automatikusan.   Mutasd inkább hivatkozásként

×   A Pszi-emlékfelidézés sikeres volt.   Szerkesztőablak kiürítése

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Új...