Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Keres, kínál... M.A.G.U.S. könyvek..


Zeno

Recommended Posts

51 perccel ezelőtt-kor Legolol345 írta:

Sziasztok,

 

Van valakinek Geofrámiája, UTK-ja és Új Bestiáriuma, és, ha igen, akkor le tudná fényképezni oldalanként és abból csinálna nekem egy PDF dokumentumot? Mennyibe kerülne ez a művelet?

 

Üdvözlettel,

Legolol345

Ha megadod az emailcímedet,akkor mindet átküldhetem. 

Egyébként az MG által említett oldalra a Geofrámia nincs feltéve.

MagyarGergely kedveli ezt
Link a hozzászóláshoz
On 2021. 03. 14. at 13:42-kor Greol írta:

Ha megadod az emailcímedet,akkor mindet átküldhetem. 

Egyébként az MG által említett oldalra a Geofrámia nincs feltéve.

Kedves Greol,
Erre a körre én is szívesen "befizetnék", ha áll még az ajánlatod. Íme az email pszímem:
nagyrudi1(kukac)gmail.com

Köszönet érte, nem fogom elfelejteni.

Üdv.:
Huro Aikanäró

Nagy Rudolf

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok! 

Tudom, hogy lényegében esélytelen, de akinek van bármilyen állapotban eladó UTK-ja kérem keressen meg privát üzenetben vagy az e-mail címemen hannthehun[kukac]gmail.com 

Ha küld róla fotókat, szívesen teszek rá ajánlatot. (Tisztában vagyok a könyv értékével és ritkaságával és nyitott vagyok ellen ajánlatokra is) 

Nagy szükségünk lenne rá, mert sokat játszunk és a telefonon/laptopon böngészés eléggé kiábrándító játék közben.

Link a hozzászóláshoz

Szia, Kate!

Egyre nehezebb ezeket beszerezni, mert aki akarta, az jellemzően már rég eladta a szabálykönyveit. De azért nem reménytelen: az ETK rendszeresen fel szokott bukkanni az Antikvárium.hu-n, de mást is ki lehet fogni ott. Ha nem sürgős a dolog, érdemes előjegyezni náluk. Sok sikert!

Ha a Titkos Fóliánst sikerül beszerezni, akkor a HBG-t is kipipálhatod, mivel a Titkosban az is benne van. 

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...