Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Keres, kínál... M.A.G.U.S. könyvek..


Zeno

Recommended Posts

areir:azért, h ne legyen nagy kavarodás, szal a keleti szél2re már elég sokan várnak, csak még nem lett megírva/nem jelent meg, , szal tudtommal még nem is lehet(ett) kapni.hollóidők második részét A vas ideje címmel talállod meg szvsz majdnem minden nagyobb könyvesboltban(alexandria, Libri, vagy akár Silverland)

ja igen még annyi, h silverlad télleg, jó meg minden, de drága, de nagyon.

Link a hozzászóláshoz

Hát nemtom ki az ott a baloldalt, de mintha Én akarnék lenni...

vagy mégse....

A silverland ügyében egyetértek. Még amikor nyitottak keztem oda járni (Katiékhoz-asszem így hívják a kedves szőkeséget), de már vagy 2-3 éve nem voltam. Tényleg baromi drágák, és messze van téténytől. A könyveket (magyarokat) a Lurdy-házban az Alexandrában veszem (mindenük van, és 50000 Ft vásárlás után ha beviszed a blokkokat akkor törzskártyát kapsz amit nem kell megujjítani, és 10% kedvezményt ad minden könyvre, 5%-ot pedig minden CD-re) Az idegen nyelvű könyveket pedig kintről hozom.

Link a hozzászóláshoz

Szia Dragon!

Nos még nem láttam a könyvet, nem tudom milyen állapotban lehet, de egy itteni fősulis srác ajánlotta. Szerintem majd elhozza nekem, mert úgy gondolja én el tudom passzolni, mert ők már nem játszanak vele. Majd megkérdem ok?

Én megvagyok, rohangászok össze vissza. Éppen kicsit megfázva torokfájás taknyosság, de túlélem. :wink:

Pápá!

Link a hozzászóláshoz

Na hi!

Szóval. Az Enoszuke kieg, zsír új állapotban van. Mivel te úgysem érsz rá mikor itt vagy Szolnokon Dragon, ezért inkább úgy tudjuk megoldani hogy elviszem majd TT-re és majd ott megnézed hogy jó-e , kell-e , vagy valami. Az árban majd megegyezünk...vagy lehet licitálni :wink: .

Vélemény?

Link a hozzászóláshoz

Dragon bácsi... Enoszarke?? (Hupsz ezt elírtam???)

Hát ha csak tudományos megfontolásból, akkor nincs gond...

De megvan a pókember tíz része.... olcsóbban adom... és jobb is polcalátétnek.

Tényleg Thya, a hogy vagyra már nem is válaszolsz???

A szívén hordja a sorsod, és még le sem fitymálod???

Na jó, majd megteszem én..... :twisted: :twisted:

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...