Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Keres, kínál... M.A.G.U.S. könyvek..


Zeno

Recommended Posts

Üdv!

Nem értek egyet ezzel a véleménnyel. Persze, hogy mások az új regények, mivel más írja őket. De szerintem sok köztük a jó! (1 kivétel) Pont a legjobbakat hagytad ki, a Ryekesek, a Yankarosak, a Hőseposzt említetted ugyan... De hát mindenkinek más tetszik.

A linkre csak annyit, hogy szomorú. Bár én nem nevezném tipikusan magyarnak, de mindenképpen szégyen az ilyen. Ennyi.

Link a hozzászóláshoz

Ahoi!

nosh csak annyit tennék hozzá, h nagyban egyetértek Gambit úr írásával, de annyival egészítném ki azt, h a Homokszem csupán az szerény véleményem szerint nagyon gyenge, rossz lett.

Nem régen (pár napja) fejeztem be az Abbitkirálynőt és hát nem tudom, h ki hogy van vele, de nekem nagyon bejött.

A Csillagvetőben elllenben már vannak kissé laposabb, rosszabb részek, de alapjában véve az is nagyon jó könyvre sikeredett.

Csak ennyitt akartam volt mondani,

Üdv,

@huszár

Link a hozzászóláshoz

Tha'thassa armudar!

- A Múzeum körúton az Astoriától a Kálvin tér felé haladva jobb kéz felől egy belső udvarban található a Könyvudvar.

- A Ferenciek terénél a Krúdy utcában a Kálvin tér felé haladva jobb kéz felől található egy apró könyvesbolt

- A Boráros téren az Angyal utcában szintén kis bolt.

A múlt héten mindhárom helyen láttam PPL-t 1000 forintos áron. Kicsit győröttől a tökéletes állapotúig változó minőségben (nehány példány még annyira új volt, hogy gyanúsan mostanában nyomhatták őket :wink: ) Elég baráti, nem?

Kellemes portyázgatást,

Gambit

Link a hozzászóláshoz
Üdv!

02.07. Keleti Pu. könyvárus, A Fakata Dalnok című, keményfedeles, Valhallás kiadású általam eddig sosem látott ám annál érdekesebb könyv: 7000 (!) Ft.

Ez már nekem is sok volt, meg azok a Ranagol-fattyak nem is engedtek belőle, mondván -"Ez ám ritkaság!" - Tényleg?

De hátha valakit érdekel...

Tha thassa armudar!

Fekete Dalnokot valóban ritkán látni, de azért nem is egy unique-elite cucc. A Halál havában az Észak lángjai és a Csepp és tenger egybekötött, keményfedeles változata. A párja a Vándorló Dalnok, ami pedig a Csepp és tengert illetve két novellát a Jutalomjátékot és a Toroni vért tartalmazza. MagyarGergely, nézz vissza a könyvesboltba pár hét/hónap múlva. 7.000-ért úgyse viszi el senki, erre előbb-utóbb talán ők is rájönnek...

Gambit

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Kössz a tippet, Gambit, biztos vagyok benne, hogy igazad van...

:D

Meran,

Jól tudod, egy novella, méghozzá a jutalomjáték címmel. Ahogy Gambit is említette, megtalálod a Vándorló dalnok-ban (Ronin kiadó, fehér alapszínű, puhafedeles könyv) illetve az első megjelenése tudtommal a Rúnában volt, de vagy 5-6 darabban, tehát több Rúnára is szükséged lesz, ha el akarod olvasni az egészet... Sajnos az évfolyamokat és a számokat nem tudom.

Link a hozzászóláshoz
Azt szeretném megkérdezni h hol lehet megtalálni a kezdő Gourduin kalandjait?Ugy tudom ez valamiféle novella...

Tha thassa, armudar!

Meran: a Jutalomjátékon kívül mégy egy van a "kezdő" Gurdiun kalandjai közül: a már feljebb említett Toroni Vér. Mindekttő az Legendák és Enigmákban (A Holtak Légiója) jelent meg eredetileg.

Gambit

PS.: Van itt két link. Sejtelmem sincs, hova vezet, és nem vagyok tisztában a két file-tartalmával sem, vagy azzal hogy miért is rakom ki ide. Akit éredekel, nézze meg... :roll: De most mondjátok, hogy nincs arany szívem... :wink:

http://gangler.uw.hu/magus/01.doc

http://gangler.uw.hu/magus/02.doc

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Gambit,

Azt hiszem, a link után le a kalappal előtted, éa köszönjük, meg igazából akkor már nincs is jelentősége, de biztos vagy abban, hogy a Holtak légiójában jelentek meg?

Tudtommal a Legendák és enigmák 1 - Holtak légiója a Téli égből, Tűzvihar, Messzi part, Az árnyékfestő, a Számok ideje, a Tagore leabirintusa és az Éjvarázs című novellákat tartalmaza. :?: :)

Link a hozzászóláshoz
Azt hiszem, a link után le a kalappal előtted, éa köszönjük, meg igazából akkor már nincs is jelentősége, de biztos vagy abban, hogy a Holtak légiójában jelentek meg?

Tudtommal a Legendák és enigmák 1 - Holtak légiója a Téli égből, Tűzvihar, Messzi part, Az árnyékfestő, a Számok ideje, a Tagore leabirintusa és az Éjvarázs című novellákat tartalmaza.

Tha thassa armudar!

Meglehetősen biztos...

Holta Légiója:

01 - Wayne Chapman - Jutalomjáték

02 - Wayne Chapman - Toroni vér

03 - Jan Van Boomen - Téli égből

04 - Raoul Renier - Tűzvihar

05 - Jan Van Boomen - Az árnyékfestő

06 - Bridget Winters - Messzi part

07 - Jan Van Den Boomen - Számoknak ideje

08 - Ray O'Sullivan - Tagore labirintusa

09 - Ed Fisher - Holtak légiója

10 - Ryan Hawkwood - Éjvarázs

11 - Wayne Chapman - A bárd és a démonok

Amire te gondolsz, az nem a Holdak és Vándorok? Mert az valóban az első három Legendák és Enigmákból áll, de illik tudni, hogy kihagyták belőle az összes WMC novellát.

Gambit

Link a hozzászóláshoz

Üdv a Kalandozóknak!

Lenne egy kérésem: véletlenül nem tudná nekem valaki elárulni az összes eddig megjelent M.A.G.U.S. regény címét megjelenési sorrendben? Nagyon sok regény van itthon ugyan, de közel sem teljes a "repertoár"....és nagyon szeretném azzá tenni (...leginkább a páromnak lenne meglepetés...én meg aztán jól kiolvasnám az összeset 8) ). Előre is köszönöm!!!

(...előfordulhat, hogy a topicon belül valaki már leírta ezt, de lusta voltam végigolvasni....talán meg tudnak nekem bocsájtani az Égiek...:))

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Az oldalon lesz egy olyan rész, ahol feltesszük sorban az összes m.a.g.u.s. könyv borítójának képét és rövid ismertetőjét, megjelenésének dátumát miegyébet. Ezekszerint tényleg van rá igény. 8)

ui.: kicsit sokba fog kerülni az összes beszerzése, ugyanis vannak olyan példányok amiknek az ára használtan is 10e forint felett lehet.

üdv.

Link a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...