Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Csapatkereső


Recommended Posts

Közzétéve: (szerkesztve)

Sziasztok!

... 1994 óta játszom M.A.G.U.S.-t, ...

Keresnék egy csapatot, akiknek még nincs ki a négy kereke :D

Elérhettek itt privátban vagy a berec.attila80@gmail.com e-mail címen. Aztán van Skype, twitter, face, MSN, Vízkereszt, vagy amit akartok :)

Szerkesztve ekkor: , Con Salamander által
Atmasolva altalanos beszelgetobol a relevans reszek
Közzétéve:

2003 szeptemberében csatlakoztál a fórumhoz... hmmm ennél kezdőbb csapattársat kívánni sem tudna az ember fia! :D

Akkor már csak két embert kell a nyertes csapathoz ;):D (na persze meg egy tábor :D )

Közzétéve:

Jelentem, hogy egy lelkes majdnem, kezdő, de mégsem annyira kezdő szintúgy csapathiányban szenved, szóval, ha valaki igényt tartana hihetetlenül felemelő társaságomra, akkor az itt vagy az útszéli fogadóban megtalálhat és felbérelhet csengő aranyérmékért cserébe.

Közzétéve:
keresünk 4. embert, lehetőleg nem szabálykönyv/táp huszárt
Jelentem, hogy egy lelkes majdnem, kezdő, de mégsem annyira kezdő szintúgy csapathiányban szenved, szóval, ha valaki igényt tartana hihetetlenül felemelő társaságomra, akkor az itt vagy az útszéli fogadóban megtalálhat és felbérelhet csengő aranyérmékért cserébe.

:gruppen::?:

Közzétéve:
:gruppen::?:

A KONDABA felvetelt lehet nyerni jelentkezes altal, mi nem keresunk embereket, emberek keresnek minket :D

Viccet felreteve, mar elorelepes tortent az ugyben ;)

De koszonjuk a konstruktiv, segitokesz hozzaallast TAO, a te karakteredet eletben hagyja a partink :pajti:

Közzétéve:
koszonjuk a konstruktiv, segitokesz hozzaallast TAO, a te karakteredet eletben hagyja a partink :pajti:

Szegény védtelen kis karakterem nevében is köszönöm. :oops:

Közzétéve:

Mi nem keresünk plusz csapattagot, mert még nem áldoztuk fel egy társunkat se, ezt a tábor idejére időzítjük :P

Szóval rettentően sajnáljuk, de hozzánk már senki sem fér be :(

A hozzászóláshoz be kell lépned, vagy regisztrálnod Kalandozó!

Kizárólag a városőrség által átvizsgált kalandozók hagyhatnak válaszokat.

Kalandozónév regisztrálása

Regisztált kalandozóként felhőtlenebb az élet!

Csatlakozás a Kalandozókhoz

Bejelentkezés

Már velünk kalandozol? Lépj be!

Belépés
×
×
  • Új...