Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Dragon... már télleg kezdek kicsit pipa lenni.. (remélem ezt a szót érted :))

Ezek a különleges szavak nem léteznek, de tetszenek nekem, és ha végigolvasod őket, valószínüleg meg is érted, mert csak egybe van írva két-három..stb jelentés...

És az a mondat azt akarta jelenteni, hogy bizony, bizony, én hiszek a szerelem első látásra című dologban, és jártam is már ebben a cipőben, de abból nem lett kapcsolat. Szóval, attól még, hogy nem lett belőle kapcsolat, attól én még hiszek ebben. És akarhatom azt is, hogy az igazinak titulált szerelem így kezdődjön. Szerelem első látásra dologgal. Attól, hogy ez még nem törpént meg, én még ilyen vagyok, azaz hiszek benne.

Link a hozzászóláshoz

NA most már végre ráérek. :)

Arról van szó, hogy sok olyan emberről hallottam(, párat ismerek is, főleg lányok) akik ugyan együtt voltak a párjukkal. Sokan szerelmesek is voltak. Egész pontosan ők annak érezték érzelmeiket, mert ugye ki mit vesz annak az elég széles skálán mozog. A lényeg az hogy szexuálisan nem kívánták a másikat. Egyszerűen nem. 2olyan kapcsolatról tudok, ahol ez !hosszútávon is működött! Én ugyan nem értem meg hogy szeretheti az egyik a másikat, hogy lehet szerelmes és emellett hogy a fenébe nem kívánja. Ez nekem magas. De ettől függetlenül ilyen is van.

Nos a gumira visszatérve. :shock: Én imádom a barátnőmet, megbízom benne. Mondjuk ami azt illeti amennyit együtt vagyunk nem is lenne ideje rá, hogy másfele kacsingasson. (Na jó ha akarna tudna másra is szánni egy kicsit, nem vagyok naív) De a szülői háttere eléggé benne él, és azért ez komoly érv tud lenne. Meg azért mégis 6éve ismerem. A szüleivel is rendben minden. Szóval nem aggódom.

És ha már elérkeztem ide akkor megjegyzem nálunk is előbb tartós barátság volt. (nem haverság meg ilyesmi, hanem tényleg a barátom volt) Aztán egyszer kitálalatam neki ő meg végülis belement. Azóta meg már jobban ragaszkodik hozzám, mint amire én valaha képes leszek.

Na most mindent részletesen elmondtam, kicsit úgy hogy akinek szüksége van rá tudjon egy kicsit mosolyogni is.

Sziasztok!

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Ami engem illet, nem vagyok nagy piás, SOHA nem rúgok be (inkább a haverokat viszem haza a vállamon, ha már bulizok...). Szeretek inni, és szoktam is, de csak mértékkel (megint más kérdés, hogy jól bírom az italt...).

Kedvenc söröm a Tuborg, és a Dreher Bock(asszem így írják); szeretem még a Baileys-t és a félszáraz borokat, pezsgőket. Az erősebbek közül Bacardi rulz, az a legjobb.

Link a hozzászóláshoz

A mostani szlovákiai síelésünk óta megismerkedtem 2 új nagyonjó itókával. A forraltborral és a borovicskával. Hihetetlen finomak, ajánlom mindenkinek. Ezeken kívül szeretem a minőségi telt vörösbort és a Leviathan által készített Gin-tonicot. 3 éve dohányzom és még nem szándékozom leszokni. Nők, nos igen van 1 szép barátnőm, akit szeretek és tisztelek és nemsokára 1 évesek leszünk... HIP-HIP-HURR

Link a hozzászóláshoz

Fene az igényes fajtátokat... Pezsgő meg koktél, ehhh! :wink: Ti nem is tudjátok értékelni a 367 Ft-os Kékfrankost, pedig annak is van ám huzatja koncertek előtt. 8)

Bahamuth: Megkóztoltad azt a Baileys-t amit Pondró hozott szilveszterkor??? Namind1, ki nem találtad volna, hogy a nagymamája keveri otthon valami home-made csokilikőrből... :lol:

Link a hozzászóláshoz

a legtöbb tömegközlekedési eszközön van leszállásjelző, de ajtónként mindig cs egy ember nyomja meg...ezért-ezek szerint- csak neki van szándékában leszálni, a többi hülye meg követi de hogy minek??? ha mindenki le akar szálni akkor az adott ajtónál mindenkinek meg kéne nyomnia a leszállásjelzőt...nem? :twisted: :twisted: :twisted:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...