Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Líthas!

Venes: egyetértek a többiekkel. (Aksi, @) Bár én azért megjegyezném, hogy azért értelmi szinten a mai "gyerekek" hülyeséget csinálnak, mert azt hiszik az menő. A drogra is gondolok. De azért a szüleinknél megfigyelhető a barátságok egy mélyebb fajta értelme, ami hiányzik a mai nemzedékből. Õk tudtak szórakozni, mi már csak azt hisszük, hogy tudunk!

Sylvanus: szerintem egyáltalán nincs mit szégyelned. Tipikus példája vagy annak, hogy milyen amikor összetartás van, amikor tényleg a társaság a lényeg, nem az egyéb! Le a kalappal. Tudom, ez az én számból nem hangzik túl bíztatóan. Nálunk a suliba is "halál" van. Mindenki össze-vissza ellóg, de nem azért hogy szórakozzanak, hanem hogy otthon vergődjenek. Szánalmas! Ma már (legalább is nálunk) nem a buli tartja össze a bandát, hanem a banda a bulit. Én egyébként jelenleg antialkoholista vagyok (egészen a következő megbetegedésemig) tehát nem mit hülye alkeszos barom nézek fel rád! Egyébként én tipikus ellenpéldád lehetnék. Soha nem jártam el szórakozni, nem voltam még részeg és egy szál cigit nem nem szívtam el, a drogot meg még hírből is próbálom kerülni, de sajnos a jelenlegi osztálytársaim nagy számban nyomatják az ipart.

ethenaris: na ez azt hiszem az, ami már igencsak távol áll tőlem. Egyébként rossz példát mondtál, mert köztünk nincsenek "drogos rockerek". Szóval szerintem neked valami rosszul állt össze itt rólunk! De azért tiszteletem mindenkinek!

Darun

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Darun: Félre ne érts, nem bántam meg semmit, nem is szégyellek semmit, de nem is vagyok bűszke rá. Egyszerűen ez volt életem egy szakasza, amikor megtehettem, mindig kiélveztem az adott pillanat összes lehetőségét, boldog voltam és boldog vagyok. Pont így jó nekem.

Természetesen közben megváltoztam, de természetes úton, nem nyomásra. Most már más miatt vagyok boldog.

Ilyen egyszerű.

Sylvanus

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Sylvanus: bocsánat, azt hiszem te értettél félre. Én nem azt mondtam, hogy meg kell bánnod. Ha neked ez jól esett, akkor jól cselekedtél, még ha talán nem is tartod helyesnek. Én éppen ellenkezőleg gondoltam. Nem azt mondom, hogy legyél rá büszke, de bizony azért példát vehetne rólad nem egy kormbéli társam. Én csak igyekeztem tisztelettel adózni őszinteséged előtt!

Aquenor: :wink:

Darun

Link a hozzászóláshoz
nagyon...

a silvert sóval és citrommal, két kör között vmi egyéb töménnyel...:D főleg b52vel.

a goldot meg ugye fahéjjal és narancssal, és utána vmi íznek valót:D...mondjuk b52

vagy csak pár deci kóla utána és lool minden:P

Én anno ha ittam csak tisztán. Ezt egyébként azért tettem fel, mert kíváncsi vagyok, hogy mi a vélemény a gold-ról. Még nem próbáltam és kíváncsi voltam. :lol:

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Venes: a jó választ neked kell meglelned! Én csak a véleményemet mondhatom el. Hát, ha konkrétan a te szülődről van szó, akkor... jó példa arra, amit nem szabad követni! Ha lehet, akkor esetleg meg kellene beszélned vele ezt a dolgot. Lehet, hogy csak félt téged. Tudod, tavaly még én is furcsán néztem a lány osztálytársimra, mert nekik abból állta szórakozás, hogy leitták magukat és egész este hánytak. Tequilát még nem ittam és nem is szándékozom. Én eléggé válogatós vagyok, nem iszok meg akármit. Persze a tequilát még nem is kóstoltam, és nem is igazán akarom. Bár mindent ki kell próbálni egyszer ...kivéve a vérbajt meg a néptáncot! :wink: Puszi!

Darun

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Én magam is tisztán iszok...

Az ABszintot, Portoszal, azt meg S.T.Hubertussal öblítem.. A söröken nem szeretem .. én édesszájú vagyok így maratam max RAdlar.. ha szomjas vagyok.. még 8)

Nem nagyon érdemes Berugni.. nekem mindig csak véletlen sikerült.. mindig az az utolsó 1-2dl... :lol:

8)

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Eh.... :lol: akkor rám nagyon ferdén néznétek, ugyanis megvan az alkesz hajlamom, elég erősen... :roll: hm.... de végülis már régen nem ittam. Szóval lehet, hogy rossz úton haladok, de én élvezem a nagy berúgásokat, bár a hányást kevésbé, nem is csináltam mondjuk még sokszor, csak 4szer....na jó ezt hagyon inkább. Szóval néha.....:lol: néha....elszalad velem a ló...

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Leviathan:

-Ismétlés a tudás Anyja!

-Ismétlés a tudás Anyja!

még ez sem tudod..? :lol:

Venes:

Hát igen azok a lovak.. mindig elrántanak... elszaladnak velünk :wink:

Velem a szülinapi bulimon a multkor egy egész Lipicai ménes szaladt el.. vagy 3 an vittek.. akkor is elmértem az utolsó üveg Portoszt.... :wink:

Üdv!

Link a hozzászóláshoz
8)

Üdv!

Leviathan:

-Ismétlés a tudás Anyja!

-Ismétlés a tudás Anyja!

még ez sem tudod..? :lol:

Venes:

Hát igen azok a lovak.. mindig elrántanak... elszaladnak velünk :wink:

Velem a szülinapi bulimon a multkor egy egész Lipicai ménes szaladt el.. vagy 3 an vittek.. akkor is elmértem az utolsó üveg Portoszt.... :wink:

Üdv!

Elmérted.....eh....eh.... :lol: Szerencsére Lipicai ménes-sel még nem találkoztam.

De azért egy dolog bánt ebben a piálásban, hogy elég megalázó helyzetbe kerül az ember, az esetek többségében. És visszagondolva kavarog a bűntudat. Bár nem tudom, hogy ez az ,,erősebbik nem" képviselőinél is igaz e???

Tényleg nyáron leszek 18 :lol: Az mekkora lesz... :lol:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Nekem elég csendes a bűntudatom, mindig is az volt. Mondjuk nem is nagyon csináltam semmi olyat ami miatt hangoskodott volna.

Venes, a korodbeli időszakban én általában (szinte mindig) futtattam a lovakat, egészen annyira, hoyg másnap izgalmas beszámolókat halgattam arról, hogy miket csináltam előző esti bulikon (persze semmi durvát).

Alapvetően van az alkoholmámornak egy olyan foka, amikor a rövid távú memória és az önkontroll még működik, de a hosszú távú memóriába már gátolva van az emlélek bevésődése. Na nekem alapvetően sikerült ezen a vékony határon mozogni.

Sylvanus

U.i.: Összesen egyszer sikerült átlépni az említet hatávonalon.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Aquenor: egyetértünk. Aki iszik, az szerintem tudja, hogy hol a határ... vagy ne igyon. Úgyértem ne igyon az, aki nem bírja! Szerintem nagyon nem menő, ha egy lány részeg, az meg kimondottan visszataszító, ha még rókázik is mellé! Én pl mindíg tudom hogy hol a határ. Vagy csak nem bírok eleget inni?

Venes: én még nem voltam soha részeg... illetve mit nevezünk részegnek? De szerintem akkor se voltam. Mindíg emlékeztem mindenre. Csak volt egy pár másodperces fáziskésésem. De nekem emiatt is van néha bűntudatom. Mert azért én is cselekszem meggondolatlanul ilyenkor. De az átlagpasit szvsz nem zavarja az ilyesmi. Az átlagembernek nincs is bűntudata. És ne haragudj, de az iméntiek után nem értem a kérdésed. Ha megvan benned a hajlam és ha már párszor "eláztál", akkor talán a szüleid sem ok nélkül féltenek, nem gondolod??? Rám egyébként is rossz hatással van a pia. Egyébként is zárkózott vagyok, de néhány pohár után olyan leszek, mint egy befordult szerzetes. Szerintem ez azért van, mert annyira gátlásos vagyok, hogy ez már az alaptermészetemmé vált, és így védekezik a szervezetem az ellen, hogy valami nagyon nagy baromságot csináljak. :-) Viszont furcsa, hogy egy volt osztályítársamból is ezt hozza ki, aki viszont igen is társasági alkat és szeret bulizni. Szóval vannak ilyen dolgok.

BYCS: "Ismétlés a tudás anyja" -ezt nem az Alzheimeresek mondják??? :ewil:

Leviathan: Jah! És még meg is dícsérik érte. Nem szeretem azokat, akiknek azért van igazuk, mert részegek. Mert a pia nem is növeli ám az IQ-t!!! :-)

Darun

Link a hozzászóláshoz

hello!

Én nem szeretem a cigizőket, azokat sem nagyon, akik isznak, de ha muszály, akkor eltűröm...

Cigizni nem jó, és ezt hiába fogják fel sokan, mégis cigiznek. Nemtudom, hogy mi a jó benne, de nem is akarom megtudni... :wink:

A piát sem nagyon értem, hiszen nemtudom, hogy mi benne olyan jó. Igaz, egyszer megpróbáltam egy teuila-whisky-lime keveréket, és nem is volt rossz annyira :wink: , mégegyszer nem szeretném kipróbálni.

Ezt nem azért szántam, hogy megbántsak akárkit is, aki olyan, mint a fennt emlitett... Én csak a véleménymet mondtam...elvégre erről szól a téma, nem?

Taxen

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...