Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Miért stagnál ennyire ez a "rovat"?

Azthittem, legalább itt lehet majd irogatni ezt-azt... :!:

NA mindegy, azért valaki majdcsak ír ide valamit...

Ha senki, akkor majd én fogok!

Szóval elmesélek egy sztorit:

A VOLT barátnőmről szól. (Legyen ez tanulság mindenki számára, akit elvakított a szerelem.) szóval, mi elég jól elvoltunk kettesben egy jó ideig. Újból azt éreztem, hogy szeretek élni, meg milyen jó itt. Szóval teljesen pozitív voltam.

A barátnőm aranyos, helyes, igaz kicsit félénk volt. (legalábbis én így ismertem meg)

Idén júniusban csetelgettünk (30Km-re arréb lakott), és éppen azt beszéltük, hogy mi lesz holnap (egy kisebb buli lett volna: gulyás, foci, haverok, buli (Fanta)). Már akkor furcsán viselkedett, ezt a neten keresztül is éreztem, ráadásul mikor azt írta, hogy kicsit késik, mert még az egyik (általam is ismert) barátnőjét látogatja meg először, akkor már sejtettem, hogy valami nincs rendben.

A következő nap hatványozottan egy elbaszott nap volt a számomra:

Foci közben rosszul léptem és lett egy részleges ínszakadásom a térdemben(ezt csak akkor tudtam meg, mikor másnap elmentem vele az orvoshoz). Aznap még bicegtem, meg minden és félre szerettem volna húzódni a csajommal egy kicsit... szóval értitek! :lol:

Erre azt mondja, hogy dumáljunk(leült a lépcsőre, azt javasolta, hogy én is üljek le).

Rörtön kinyögte a lényeget: a hétvégén összejött valami hapsival (de nem komoly!) Díjaztam, hogy legalább elmondja az igazat.

Ekkor mé élt bennem valamiféle remény, hogy talán még lehetne folytatni, de ekkor elkezdett ködösen valami olyasmiről hadoválni, hogy még mindig nem szerelmes belém, meg ilyenek, hogy csak azért járunk mert ő se tudta, hogy mit akart, a barátnői meg bíztatták, hogy milyen jól összeillünk Stb Stb Stb...

Szóval így ért véget. (A gáz csak az volt, hogy én marhára szenvedtem a seggig gipszelt lábammal, meg a rengeteg idővel amikor mondig csak Õ járt a fejemben.

Aki végigolvasta ezt a sztorit, annak előre Gratulálok!

Link a hozzászóláshoz

Természetesen túl vagyok már rajta, főleg, hogy már leesett milyen is igazából az én "ártatlan" barátnőm. (szociálpszichológián sok újat tanul az ember!!)

Szóval valami vidámat akarsz hallani??

Ebben a topicban a piálásról is lehet irogatni igaz?

A következő sztori a gólyatáborban történt meg velem:

A szitu az volt, hogy ugye voltak különféle versenyszámok, amikért pontokat kaptunk... Ilyen volt PL. a véradás amit természetesen nem engedtek meg nekem + még néhány hozzám hasonló alaknak, akik reggel 8-tól tartották a hajnali szintet egy üveg Becherovkával (ez egy cseh pálinka és ki...ul finom!).

Link a hozzászóláshoz
Az igaz, hogy annyit jelent: SZIA

Ahojjarejja! (:lol:)

Igen, igaz. Ahoi.. ahoj... szerény személyem ebból költötte át ahoj(jarejja)-ra, mert az olyan egyedi és szépen cseng... :8 :D

Nos, ez már igencsak vidám sztori, (és gusztustalan is, jó-jó... másba már nem tudok belekötni...:) ), bár így evés után... Kár, hogy ilyen vizuális típus vagyok... :roll: :)

Egyet nem értek. Miért jó az, hogy olyat isznak, amitől 99.9%, hogy hánynak? :P

Link a hozzászóláshoz
Miért jó az, hogy olyat isznak, amitől 99.9%, hogy hánynak?

Azért jó, mert:

Tök jó poén a szinkronokádás. :D

Eleve több pontot számítottak be nekünk :P

Tisztítja a gyomrot.

Helyet készít az ebédnek.

Összehpzta a csapatot a közös megpróbáltatás.

Azt is elmesélem, hogy a csajoknak mit kellett legurítaniuk. Szóval a mixerek gumióvszereket töltöttek meg mindenféle undorítósággal (tojássárgája, fűszerek, sör, kekszdarabkák, stb). Ezt úgy kellett lanyomni, hogy fogod a gumit és kiharapod, a cucc pedig lecsúszik a torkodon. Érdekes, hogy mennyi csaj bevállalta...

Link a hozzászóláshoz

Nem tudom elhangzott-é ez a kérdés mostanában..: - Kiszokott játék közben inni? Ezalatt nem feltétlen vedelésre gondolok, de sztem az sem 1 utolsó szempont!

Az 1ik durva sztorim szombat este nekiáltunk játszani pia, & minden 1éb volt dögivel. A vizipipába whiskey-t öntöttünk, és használtuk is elég rendesen! Hajnalban 6 óra magasságában mikor már minden elfogyott fogtuk a pipát, szétosztottuk a tartalmát!

Azt hozzáteszem, h az ilyen játékoknak általában nem nagyon szokott tartalma lenni...pontosabban tartalma az van, csak maga a játékmenet erősen akadozik!

Link a hozzászóláshoz

mi is szoktunk inni játék közben, persze ez társaságtól függ. Hogy kikkel játszom. De általában veszünk egy üveg bort, vagy kettőt és az nyalogatjuk játék közben, esetleg vBK formájában. Továbbá szokot lenni kisebb mennyiségben még tömény is, de az csak szigorúan akkor, ha valaki 00-t dob.

Játék közben nem jó lerészegedni, utána lehet, de ha játsozm akkor inkább arra koncentrálom.

Viszont ez a vizipipába Whisky, ez tetszik, majd kipróbálom legközelebbi mesénél :D

Üdv:

Link a hozzászóláshoz

Az utóbbi NyT-n kedves Conmattre KM-el sikerült olyan jól eltalálni az italmennyiséget, hogy a város Domvik szent hitére való áttérítése után, már a WH40K szerepjátékból ide keveredő Chaos-marine-okon sem lepődtünk meg túlságosan bár nem találtuk éppen fernek, a kard/varázslat vs HeavyBolter(nehézgolyószóró) felállást. Egyébként szerintem finom gyümölcspálinkával jobb a vízipipa mert erősebb a kipárolgása... :wink:

Link a hozzászóláshoz

Hali!

Pia:minden hétvégén nem árt, egy kicsit lezúzni magunkat... ritkán vok részeg, csak lazításképpen iszom meg egy sört mágus közben...

Cigi:ha lenne rá cahsem akkor napi 1 doboz elmenne... de így csak napi 10 szál...

Nők:Ha jön az nagyonjó, de ha nem megvok nélküle a saját depis baromságaimmal...

Szerencsére most van barátnőm és ennek nagyon örülök már it lesz a 3. hónap

Gombai kocsmák az ászok, amíg van fogyasztó vendég addig nyitva tartanak. :twisted: :twisted: :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Lehet, h a vitipipa jobb gyümölcspálesszel, de abban az ominózus esetbennem volt nálunk, amúgy meg tiszta fejjel biztos, h nem játszunk ilyet.

Bálint: a cigizésnek van olcsóbb módja. Én napi 1-2 dobozzal vettem, az nem olcsó. Nem is nagyon volt pénzem. Aztán gondoltam egyet, vettem 1 doboz hüvelyt, vettem dohányt és egy cigitöltőt. Kevesebb mint félárból kijövök így, & az nem mindegy szerintem. Napi negyed órát rászánok reggel, & van 1 doboz cigim kb 150-200 ftből. Ráadásul nem a legolcsóbb dohányt-hüvelyt veszem. Durván 8.000-et spórolok rajta, napi negyed óráért sztem megéri.

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenki!

Véleményem szerint jó játék közben inni de pl csak olyan szinten hogy lenyúlok fatertől egy üveg minőségi bort vagy pár sört és azt jéték közben hosszú ideig eliszogatjuk. Ha pont el van találva a mérték mindenkinek megered a nyelve és még szinesíti is a játékot:)

Cigi: Nekem addig jo még itthon vok hétvégén mert addig anyám veszi csak a koliba mikor már szerda csütörtök nincs kes az nem a legfelemelőbb élmény. :(

Csináltuk mi is a töltös modszert nem rossz!!!

Link a hozzászóláshoz

Szerintem félreértettél, mert nem tekerem a cigit, hanem töltöm, szűrős hüvelybe. Ami még pozítivabbá teszi a dolgot, hogy kék hüvelyt, & dohányt használok. Ez így nem erősebb mondjuk a piros multinál, amit azelött szívtam.

A cigitekerésről pedig csak annyit, hogy tényleg lehet művészi szinten művelni. Netről töltöttem trükköket, és meg kell hagyni, az egyszerűbbek még használhatók is. A durvábbak meg már túl bonyolultak & precízek.

Link a hozzászóláshoz

Nekem az apum sikeresen megoldotta, hogy ne szokjak rá a cigire... Merthogy ő 17 éves kora óta dohányzik, és ugye én is születésemtől kezdve szívtam a cigifüstöt, ezért a szervezetem immunis lett rá, és így akármennyit dohányozhatok nem szokok rá. 1 doboz cigi van, hogy kitart 3 hónapig.

Mázlim van asszem :D

Link a hozzászóláshoz
Merthogy ő 17 éves kora óta dohányzik' date=' és ugye én is születésemtől kezdve szívtam a cigifüstöt, ezért a szervezetem immunis lett rá, és így akármennyit dohányozhatok nem szokok rá. 1 doboz cigi van, hogy kitart 3 hónapig.[/quote']

A'frad: Hmmm... azért én nem vagyok biztos benne, hogy tényleg jól jártál vele :roll:

Egyébként apróbb változtatásokkal ez rám is igaz... :twisted:

"Merthogy apám 17 éves korom óta sejti hogy a fia dohányzik, és ugye én is születésemtől kezdve szívtam a nevelő célzatú szövegeiket, ezért a szervezetem immunis lett rá, és így akármennyit papolnak nem szokok le. 3 doboz cigi van, hogy kitart 1 hónapig. (de mondjuk elég ritkán...)" :D

PS.: Kár hogy nem tudtunk beszélgetni TFT után. Bocsi, amiért kicsit antiszoc voltam, de nagyon lepra volt a hangulatom...

Hp Gold: nagggyon komoly :wink: (főleg a betépett nyuszi a Saturday Night Special-nél... :lol: ) Asszem megvan a haverom karácsionyi ajándéka: az összefűzütt guide (bár előfordulhat, hogy nem sok újat tud neki mutatni) úgyhogy kap némi hozzávalót, hogy legyen min gyakorolni... 8)

G

Link a hozzászóláshoz

Hé A'frad! Én 11 éves korom óta napi 1 dobozt szívok, 3*fél év, 1*másfél év kihagyással. Tudom, hogy rákban fogok meghalni, mert ha egyszer leszokok a cigiről, akkor azok rosszindulatúba fordulnak, én nekem kampec. :lol:

Gangrelem, neked pedig sok sikert az ajándékozáshoz, de ha már karácsonyról van szó, akkor odab***ós legyen az a belevaló.

Télleg, ha már itt tartunk, remélem nekem a télapó idén is 1 üveg Unikumot hoz... :lol: :oops:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...