Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Hell oh!

Ha már megláttam ezt a témát... beírok.

Szal mindenki tudja elősször is hogy most 2005-ben 14 éves vok:

Szóval a cigitől rosszúl vagyok, és utálom a bagósokat... :roll: ez az igazság, mert nem bírom egyszerüen azt a szagot.

Ami a piát említi :) na arról vannak élményeim... tavalyi osztálykirándulásunkon jól beittunk... mondjuk fiuk bírták, tök józanok voltunk, csak kicsit jobban röhögtünk, de a csajok, na azok aztán fentrengtek, volt egy csaj aki részeg állapotban, keverte az összes fiút, aztán az egyiket le is kapta. egy másik majdnem kiitta a testápolóját, aztán megin másik telerókázta a zuhanyzót. Jó mondjuk nem csoda royal vodkát, meg unicumot vegyítve döntöttek...

De most őszintén 12-13 évesen ezt megcsinálni elég dúrva nem?

Link a hozzászóláshoz
Ami a piát említi na arról vannak élményeim... tavalyi osztálykirándulásunkon jól beittunk... mondjuk fiuk bírták, tök józanok voltunk, csak kicsit jobban röhögtünk, de a csajok, na azok aztán fentrengtek, volt egy csaj aki részeg állapotban, keverte az összes fiút, aztán az egyiket le is kapta. egy másik majdnem kiitta a testápolóját, aztán megin másik telerókázta a zuhanyzót. Jó mondjuk nem csoda royal vodkát, meg unicumot vegyítve döntöttek...

De most őszintén 12-13 évesen ezt megcsinálni elég dúrva nem?

Óhhh, azok a boldog-elfeledett kilencvenes évek... :lol:

Mikor is volt utoljára, mikor tisztességgel ájulásig ittam magam? :roll:

Ilyenkor olyan öregnek érzem magam... 8)

Gambit

PS.: Viszont megjött a kedvem a nosztalgiához :twisted: :twisted: :twisted:

Link a hozzászóláshoz
Nananananananana?????

Hát van a világon férfi' date=' aki egy [i']ilyen kérésre képes nemet mondani?! :wink: 8) :lol:

Szerintem Amund mostanában visszsahúzódott Sziklatemploma mélyére, mivel Kecskeméten is beköszöntött a karácsony előtti ZH szezon... (de ahogy ismerem éppúgy előfordulhat, hogy napi 24 órában anime-ot néz, és whiskyzik :lol: ) De részemről semmi akadálya... legalább pótoljuk azt régebbi alkalmat, amint kénytelen-kelletlen ki kellett hagynunk (remélem a TFT modul megérte :roll: )

Gambit

PS.: mail megy

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Látom jó régen volt itt beszólsá, én meg szeretek pofázni. A cigarettával nem a rák a probléma hanem az ára. Bár nem tartozok a vastüdejű fogyasztók közé de 3 doboz cigaretta nem lenne elég nekem egy hónapra, de ki hogy van vele, te ezt úgy oldod meg hogy a többit tarhálod. :D Sokan mondták hogy milyen szar cigaretta amit szívok (Tigrisszofi) de őszintén megmondom hogy árában és aromájában nekem ez jön be a legjobban, szeretem még pl a Camelt is de annak az ára már kevésbé szimpatikus. Azt hogy valaki immunis legyen a dohányra mert a szülei cigiztek(sűrű elnézést kérek) de frenetikus baromságnak tartom, bár mondjuk egyesek ugyanilyen szinten kezelik a kereszténységet úgyhogy mindegy... 8) A vonatokon pl kiakadok mikor a kis WC melletti fülkében dohányzok és a vagon másik végéből a nyanya odajön rámszólni hogy ez nem dohányzó vonat(anyád) de azért udvarias vagyok :lol: A tüdőrák is egy f***ság azoknak lesz tőle esetleg aki 11 éves korától fogva elszívott napi 3 pakli mezítlábas Kossuth-ot.

u.i.:

Link a hozzászóláshoz

Én kb 11 évesen kezdtem, eleinte éderanya világoskék Pall Mallét tarháltam, majd ahogy múlt az idö, úgy váltottam barna szofi, majd piros multira. Aztán az árával nem lévén kibékülve elkezdtem tölteni, & jó kis light primust szívtam. A lényeg, h szilveszteri fogadalomnak megfogadtam, h nem dohányzok csak úgy. Eddig megy is, bár tegnap beittunk elég erösen, & sztem elszívtam minimum vagy egy egész doboz marbit.

Aztán reggel is rágyújtottam, kv mellé, de mikor a kv elfogyott, a cigit sem szívtam tovább.Azóta nem is jött rám az érzés.

Link a hozzászóláshoz

Szilveszterkor elkezdtünk játszani félig meddig részegen, és...hát...érdekes volt...

Szitu: Egy szobában van a party, semmi ajtó, csak 5 ágy, meg mi. Gorviki boszorkány meztelenül ébred...Asztrálpróbák...köhömm...No meg mana is kéne...Nos tulajdonképpen abból állt ki a játék, hogy nevettünk, ittunk, zavargáltuk kifelé a nővérkém, meg a boszorkányom szeretkezett a bajvívóval...És mindez megvan hangfelvételen is...Tegnap visszahallgattam, majd kiírom a poénokat, mert vannak.............. :D

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Segítek azoknak akiket a lustaság vagy egyéb dolgok, korlátolnak a megfejtésben. A szex egy ütközet, a szerelem háború! (Rammstein, Wollt ihr das Bett in Flammen sehen c. száma a Herzeleid albumról). Basszus ma délután mikor vettem a napi rombolómat láttam hogy a klasszikus puhadobozos szofi árát megint megemelték egy harmincassal 470ft :!: Ez már szabadrablás... :?

Link a hozzászóláshoz
Bár nem tartozok a vastüdejű fogyasztók közé de 3 doboz cigaretta nem lenne elég nekem egy hónapra, de ki hogy van vele, te ezt úgy oldod meg hogy a többit tarhálod.

Tha'thassa armudar!

Nah szép, négy nap alatt sikerült elásnom magam (ti. én például marhára utálom azokat, akik állandóan lehúznak cigivel).

Teccett Komattre "látens dohányos" definíciója, ezek szerint én is az vagyok. :roll: Ha kocsmázunk, koncertre megyünk, partizunk vagy mesélek, akkor nagyon kell, a köztes időszakban viszont jóval kevesebbet szívok.

A szitu TT-ben az volt, hogy pénzügyi vonulatban nem álltam valami fényesen (értsd csutak le oltam égve), és úgy kalibráltam, hogy két doboz hosszú multi ha ínségesen is de elég lesz. Namost az első teli doboz eltűnt valahol Székesfehértvár és Gánt között :shock: :? Felettéb kellemetlen, főleg, hogy a maradék négy napra összesen kb. egy ezreen maradt, amiből még haza is kellett volna utazni (volt nálam még pénz, csak az másra kellett). Szóval a vérveszteség érzékenyen érintett, és (nem muszály elhinni, de tényleg így volt) égett a pofám hogy rólatok húztam a többit... utólag is bocs, bár kevésbé lenne fars ha arcba mondom. :roll:

Gambit

PS.: 470.- a szofiért azért elég pofátlanság (már bocs), de hosszú Multi is annyi (volt?).

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Gang: Nem kell magyarázkodni, legalábbis nekem mint főcigiellátódnak nem, én mindig adok ha van, remélvén hogyha én kerülök hasonló helyzetbe nem hagynak cserben. :) Igen ezért nincs bocsánat ez tényleg pofátlanság, azért is kedveltem ezt a cigit mert minőség volt olcsón, mert nem a reklámra meg a kinézetre költöttek hanem a minőségre (igen, a barnaszofinak jó minőségű dohánya van). LAssan már mindegy lesz hogy Camel-t veszek e vagy Tigrist és akkor énis átállok a tekerésre. De Gang: Azt indokold már meg nekem hogy mi a hányás miatt nem használod az msned, mert pmekre sem válaszolsz! :evil:

Link a hozzászóláshoz

Csak nem bírom ki.:)

Szóval a tigrisszofi aromájával egyet kell értenem. Szerintem a barna szofi a legfinomabb cigi a világon. Amit rühellek az a helikon......pedig annak idején azzal kezdtem. Meg piros multival...sok sok kísérletezés után pedig megállapodtam a kék szofinál. Évekig azt szívtam (12 évesen kezdtem cigizni, először kocabagósként aztán egyre keményebben) igaz már akkor is a barna szofit tartottam a legfinomabbnak, de azért a barna túl erős volt állandó fogyasztásra, viszont a kéknél gyengébbnek meg semmi értelmét nem láttam. Aztán fősulin egyik haverom kék pall mallt szívott s sokat sikerült szegénytől tarhálnom. :oops: És ami azt illeti nagyon megszerettem azt is. Úgyhogy a triumvirátus a kék szofi, barna szofi, sötétkék pall mall let.

És most fáj a szivem erről írni, mert a számban érzem a barna szofi aromáját, de a helyzet az hogy letettem a cigit 2005 dec 23.-án:) Na jó szilveszterkor elszívtam pár szálat, de azért mégsem az a 2 dobozt elszívós buli let belőle. Azóta semmi. Büszke is vagyok magamra mint az állat.:) Tessék rólam példát venni s leszokni a cigiről. Gem??? :wink:

De a másik két rossz szokásomat megtartom. Éljen a sör és a pasik. :D

Sörből Edelweiss, pasiból.....ki tudja.:)

Link a hozzászóláshoz

Én mióta "leszoktam" a cigiről, azóta csak haverokkal, pia mellett szívom.

De akkor igazából bármi jöhet, és egy jó pár szál el is megy. Máskor nem is kívánom a cigit, de ha leűlök egy sör mellé egyböl a hol a cigi a számbol? kérdés villan át az agyamon, és a kedves barátaim egyből meg is dobnak eggyel :D .

Sörből imádom a búzasöröket, a barna is jöhet, na de a fekete. De ha nincs ezek közűl, akkor jöhet az élet habos oldala a jó öreg borzadály :D

Link a hozzászóláshoz

Most szilveszter utánóta én is erösen kísérletezek azzal, h leszokjak. Eredményeket is értem el! 2 hét nikotinmentesen! :D (ez nem teljesen igaz, de vanak olyan dolgok, amihez muszály dohányozni)! Aztán jött az ominózus piálós party, ahol ki tudja miért...megen rágyújtottam. Viszont napközben énsem kívánom a cigit, csak reggel szoktam egyet elszívni kv mellé. Viszont azt határozottan állítom, h többet eszek, & lássuk be nem vagyok híú, mégiscsak kezdem úgy érezni, h gömbölyödök. (Az az egészben a durva, h szilbeszter óta...látom magamon, h ez így nem okés) Úgyhogy muszály lesz elökaparni a rég nemlátott (méltánytalanul a szekrény aljára kallódott) konditerem tagságimat.

Link a hozzászóláshoz

Én is leginkább csak mostanában gyújtogatok rá 'egyes' emberek társaságában :D

Ülünk, előttem egy vodka, vagy éppen amire sikerült meghívatnom magam, és nézek erre, nézek arra...Meglátok valakit az asztálunknál aki cigizik, és képes vagyok letarhálni...

Egyébként alkohol, és nikotin szempontjából ez a hétvége kellemes volt. El tudnák képzelni minden hétvégét így...

Megint aktívan züllök, de jó...

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Tömeges rothadást okozó félig humoros romantikus diákfilmeket fogok készíteni annak elkerülése végett hogy a nyál follyon ki a monitoron amikor megnyitom a topicot. Fog jönni egy mérges gáz ami ellen csak nikotin védi meg a tüdőket, és egy agyrothasztó vírust mely ellen az alkohol véd. De ilyenek sajnos vannak már, más butuska emberekkel szívok egy levegőt és csak alkohollal tudom megvédeni magamat a sok eszéaer-tól ami folyik ki a szájukon.

Link a hozzászóláshoz

Kb 15 hozzászólás törlésre került.

Kérem a fórumozókat, hogy tartsák magukat ezentúl a topik címében megjelölt témához.

A többit vagy pm-ben beszéljék meg, vagy lehet hozzám folyamodni egy Debreceni szerepjátékosok topikhoz, amit azért nem szivesen nyitnék meg, mivel

1. ezt a dumateremben is el lehet intézni

2. nincs budapesti szerepjátékosok topik sem, pedig gondolom többen vannak.

Ha mégis igény lenne rá, azt jelezzétek felém, vagy TAO felé, esetleg Antailnak, ha nagy rá az igény, lehet róla szó.

Link a hozzászóláshoz

A barnaszofi nem rossz, de én duracelt szívok (elem/ L&M-et) az sztem az egyik legjobb, jobb helyzetben meglepem magam egy doboz luckie strikeal, és annak olyan jó íze van.... :D

Tekerészek én is néha még, de már meguntam, mert ki a f*sz fog most hideg hóban, meg szélben tekerni, persze... :D "mert hülye azért nem vagyok... " (útálom ezt a reklámot)

Pia mellől halaszthatatlan a dolog nekem a cigi, nem is esik jól, sőt hányingerem van enélkül...

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Cigi no, pia alkalom szerüen, van mikor sokat /ez nálam kis mennyiség/.

Nök hát ez a legnagyobb problém, hihetetlenek......

Erröl ódákat lehetne zengeni!

Nekem még mindig besikerült, nekik az kell aki szar a fejükre, meg "rugdossa" öket azt tudják szeretni /a jelnlévök kivételek, de nagy átlagban igaz/!!

Köszöntem!

Ps.: Lányok ne haragudjatok meg rám!!!

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Hogyan lehet a cigit megvetni? Megvetően nézel rá? Netán ha látsz egy szálat az utcán sértő szavak mellett eltaposod? A cigaretta ugyanolyan termék mint mondjuk a kávé, én nem kávézom, utálom az ízét mégsem beszélek le senkit a kávéról és nem nézek rá csúnyán ha valaki iszogat mellettem egy csésze kávét pedig szaga ugyanolyan átható mint a cigarettaszag.

Link a hozzászóláshoz

Üdv,

én például megvetem a cigit. A dohányosokat nem, de nem tudom megérteni őket. Hogy miért? Mert

- büdös, kellemetlen szagú

- környezetszennyező

- egészségtelen a fogyasztójára

- egészségtelen a fogyasztó társaira nézve

- szenvedélybetegség, drog

- és mindezért még fizet is??

Valahogy nem tudom megérteni, hogy miért jó neki. Oké, relaxáló, nyugtató hatása van, de ha valaki csak így tudja lenyugtatni magát, akkor sajnálom. A fiatalok körében természetesen népszerű a nézet, hogy "nagyobb" lesz tőle. Meg "stílusosabb". Hát, őket is sajnálom érte. Van, aki az ízéért szereti... na őket esetleg meg tudom érteni, de valójában nagyon kevés ilyen embert ismerek. A legtöbben inkább csak ezt mondják, valójában csak rabjai, nem tudnak leszokni róla.

Stammheim, a felvetett hasonlatodra válaszolva, tény, hogy

- a kávé is drog

- a kávé is egészségtelen

DE

- a kávé nem rongálja mások egészségét, csak a fogyasztóét

- a kávé nem szennyezi a környezetet

ezért a kávét könnyebb eltűrni, mint a cigarettát. :)

Én nagyon nem tudom elviselni a cigarettafüstöt, így egy zárt helyiségben nem maradok meg dohányosokkal... vagy ő(k), vagy én. :)

Ha valaki udvarias, megkérdi, hogy rágyújthat-e, az nekem legalábbis szimpatikus... ha komolyan kérdi. :)

Volt már olyan szitu pl.:

Dohányos: - Nem zavar, ha rágyújtok? (és már veszi elő és gyújt rá)

Én: - De.

Ezek után meg szinte megsértődik, hogy engem zavar, hogy ő rágyújt. :) Naná, hogy elzavarom máshova dohányozni. (Illetve, ha dohányzó helyiségben vagyunk, akkor én távozok.)

No, mindegy, már így is túlragoztam a témát, de remélem Stammheim érthető, hogy miért lehet utálni a cigit. És én szívből utálom. :) (Attól nem lesz senki kevesebb a szememben, hogy dohányzik... csak kap egy strigulát a képzeletbeli feketelistámon. :D)

Üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz

Eltekintve az előttem szólottaktól, most egy másik témát szeretnék felvetni, és inkább egy kéréssel fordulnék felétek nő ügyben...

Egy ideje fűzögetek egy csajcit, aki jófej, meg minden, hasonló az ízlésünk is etc.

A lényeg az, hogy nem vagyok az hamar-mindent-most-vaqgy -soha-típusú arc a nők terén: szoktam még udvarolgatni :oops:

Azt hittem, hogy kölcsönös vonzalom van kialakulófélben, de történt egy dolog, ami nem megy a fejembe: Az egyik este egyik barátommal elmentem egy szórakozóhelyre és ott megláttam a csajcit, mellette egy fazon ült, aki nem tűl feltűnően, de átkarolta deréktájon vagy inkább egy kicsit lejjebb... :roll:

Az a baj, hogy amióta a volt barátnőm elhyagyott kb 8 hónapja, azóta nem csajoztam...elegem volt belőlük, meg úgy jó volt egyedül, de most már uncsi...

Azért még majd elhívom egy randira és megpróbálom tisztázni a dolgot...

NA ööö ha valakinek ven még egy-két jjó ötlete, szivesen elolvasom :D

Darton legyen veletek!

Link a hozzászóláshoz

Hát ha egy ork véleményét kérdezed, akkor felkeresed a fickót, a csatabárdoddal megfegyelmezed egy kicsit, (2 kéz úgyis sok neki, minek karolgat) aztán barátilag elcsevegsz vele, majd miután az eszmecsere után összeseprik a fogait, egy jól helyezett rúgással elküldöd melegebb égtájra.

DE!

Ha te egy úriember vagy (miértisne?) akkor szépen elhívod a csajt péel sétálni (úgyis jó mostanában az idő, meg a sétát nem lehet félreérteni, és jókat lehet beszélgetni, egészséges, etc.) és megvitatod vele a dolgokat. Szépen nyugodtan megérdeklődöd hogy ki volt az a srác aki mellette ült? Mennyire jó haverja, meg ilyen jó kis körbejárós kérdésekkel kiszeded az infót a nősté.... ööö.. lányból. Úgyis rá fog jönni hogy ha egy kicsit is, de féltékeny vagy, de a nők ilyenek, mindenre rájönnek amire nem kéne. (Ehhez minél hamarabb jó hozzászokni) Az érzelmeidet is ki lehet szépen körülírva fejezni. (ahogy egy ork mondaná: Oszt úgy megcsöcsörésznélek, he!) Persze ha félénk vagy akkor mondj olyat hogy tök jó ez a séta, meg hogy örülsz neki hogy vele lehetsz. Szal ilyesmi.

Attól meg ne parázz hogy nem csajoztál, szerintem több nőnek jön be a bénázós típus mint a donjózsi. (Azért nem kell nagyon bénázni, meg humorral péel nagyon jól lehet leplezni az ilyesmit)

Aztán meg ha leterel vagy lekoptat akkor vágd le a kezét a csatabárdoddal, verd ki a fogait, és rúgdosd meg, hadd tanulja meg hogy orkokkal nem jó szórakozni. (Úriember persze csak cicnikusan megjegyzi hogy nem ezt várta tőle, és hogy többre számított)

Van egy olyan érzésem hogy sok női fórumozó rá fog cáfolni a fent leírtakra, de hát mit tegyen egy ork 7-es asztrállal, és 8-as szépséggel? :D

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...