Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Kyr, te aztán tényleg nem vagy normális. Ezt eddig is tudtam, de ez azért segített. MInd1. Saját vélemény. Nem dohányzom és nem is fogok. Természetesen kipróbáltam, de mivel nem látom értelmét, ezért nem szokok rá. Pia? Jöhet, bármilyen mennyiségben. :lol: Nők? "Lehet szőke vagy barna, fekete vagy tarka, jöhet egyedül, de lehet akár egy egész falka..." :lol:

Link a hozzászóláshoz
Kyr, te aztán tényleg nem vagy normális.

Köszönöm kedves Vyergas, ezt a Te szádból bóknak veszem :)

Jómagam az ún. kocadohányosok közé tartozom. Ez annyit tesz, hogyha akarom az az 1 mg nikotin bármikor ki tud ütni :lol: Az alkohol pedig egy kétélű fegyver, amelyet megkell tanulni használni.... Szóval jöhet a pia is! :))))

Nos a nők meg hagyjanak békén ugyanis már sajnos televan a háremem.... :)))

Ja és Vyergas: amit a nőkről írtál azt nem a tehenekre értetted véletlenül??? :)))

Üdv: Kyr

Link a hozzászóláshoz

Eljött az idő, hogy ide is benézzek :) .

Cigi? Félévente egy szál, ha nagyon rossz hangulatom van akkor gyakrabban. :)

Pia? Minden mennyiségben. Leginkább A Szt. Hubertussal és a Kalinkával szoktam barátkozni így hétvégenként. :)

Nők? Ha jönnének akkor menne, de mivel nem vagyok egy nagy Casanova ezért sajnos csak akadozva néha-néhe "becsúszik" egy-kettő.

Link a hozzászóláshoz
Leginkább A Szt. Hubertussal és a Kalinkával szoktam barátkozni így hétvégenként. :) quote]

Na igen a Hubi az ittis ottvan a Kalinka is lecsúszik bár az Bombával keverve a legjobb (szigorúan betartva az 1:1hez arányt :)) Vagy nyomass bele két patron szódát és kész a Sarkifény :) Na az odab*** :)))

Üdv: Kyr

Link a hozzászóláshoz

Lehet kedves Vyergas hogy kihagy az emlékezetem, de ismerlek én valahonnan? :)))

Azt a két üveg "jófajta nedűt" pedig bottal ütheted azt garantálom :)

Deha gondolod majd hozok neked holnap málnaszörpöt úgyis az a kedvenced :P

(Amúgymeg az a múltkori Hubi nagyon finom volt kár hogy nem értél oda időben :))

Üdv: Kyr

Link a hozzászóláshoz
Ezért még számolunk! 1.: A multkori Hubi az enyém volt!!! :evil: 2.: Azelőtt pedig a Kalinka származott tőlem. Úgyhogy jössz két üveg jófajta nedűvel!

Ezt kinek mondod? Mert ha nekem, akkor még hozzátennék egy-két "innivalót" a listához:

Nem vetem még meg a Heineken + Pilsner Urquel sört sem .

Na de ott vannak még azok az isteni tablettás borok

és még sorolhaznám a jobbnál jobb "szomjoltókat"

Link a hozzászóláshoz
Ehhez csak annyit: "Borból jó a kannás, ha szőlőérzékeny vagy igyál tablettást..." :twisted: :lol: :wink:

Erről csak annyit, hogy aki szőlőérzékeny az ne legyen alkoholista. Az inkább válasszon más elfoglaltságot (pl: menjen el sakkozni :D ). De aki meg nem érzékeny rája az meg gyorsan menjen le a sarki kis kocsmába és gyorsan nyomjon le egy kisfröccsöt!!! :)

Link a hozzászóláshoz

Mennyi piás van itt......én is az vagyok :lol:

Nálunk ez családi örökség :roll:

Cigi még nem. Pia: martini, és egy Jupiler nevű belga sör, pezsgő, bor... én ilyen maradi vagyok :roll:

Nők: nálam ez kihúzva... maradunk a pasiknál, bár még az se jött be... Vagy csak én nem emlékszem rá... :lol:

Papageorge: cölibátusban élsz vagy, mi?

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

A parasztlánynál nem a szó szószerinti fordítására gondoltam. TAO: köszönöm a helyreigazítást, és bevallom, erre a hibára nincs mentségem. Nefi: köszönöm.

Venes: az én osztálytársaim azt mondják magukról, hogy ők normális emberek. Ha ők tényleg azok, akkor én se ember, se normális nem akarok lenni. Bár ehhez definiálni kellene a normális fogalmát. A köznapi embereknek minden ember hülye, aki szerepjátékos. Én kimondottan szeretem őket. Bár eddíg mindíg megszívtam...

Darun

Link a hozzászóláshoz

Na fiúk ne kötekedjetek már egímásssal!!(TAO)Engem sem nagyon érdekel ki milyen bulin milyen hangulatban volt..de mivel ez egy szabad fórum így nem kötötk bele a dologba...De Gangler ha valóban így történt akkor nem értem hogy mi a bajod??

Gem :arrow: eggyüttérzek veled...én viszont megvagyok..mert Salamander pénteken levitt egy olyan helyre ami k*rva jó...és annyira megtetszett hogy asszem törzsvendég lenszek ott...de figyu ha esik az eső attól még mehetsz kocsmába mivel már feltalálták az esernyőt.. :lol:

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...