Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Figyelem minden sörivó!!! Jöjjön egy kis teszt... :shock: Sorolj fel így helyböl vagy 15 sörmárkát!!! :lol: hajráhajrá...

Nem vagyok sörivó, de ha nem csak a mostaniakat kell felsorolni hanem lehet régebbi is akkor talán nekem is sikerülne felsorolni ennyit, igaz nem tudom hogy mindnek a nevét jól írnám-e, de...

Dreher, Soproni

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

No én is fel tudnék sorolni pár márkát, de a rátóti hóhér tudná csak megmondani, hogy nem a sor.lap.hu-ról írtam le őket :) Maradjunk a vicceknél :)

Jelenség:

A sörivás nem nyújt élvezetet,

nem esik jól, a sör színtelen, átlátszó.

Hiba oka:

Üres a korsód!

Teendő:

Vegyél magadnak még egy korsóval.

:) :) :)

Hogy áll a hajam? Igyál! :)

Link a hozzászóláshoz
ÉN nem akarok felsorolni 15 sörmárkát csak egyet Dreher mert ez az én kedvenc söröm!!!

Nem tudom honnan jött a 15, mert szerintem ennél mindenki többet tud, ha csak a reklámokra, régi történetekre emlékszik meg arra, mit szokott haveroknak, ismerősöknek, stb. beszerezni buli előtt, vagy egyéb hasonló emlékek alapján. Ha a sörivókat tesztelném én biztos hogy legalább 30-40 márkát kérnék.

Link a hozzászóláshoz
Sziasztok!

No én is fel tudnék sorolni pár márkát, de a rátóti hóhér tudná csak megmondani, hogy nem a sor.lap.hu-ról írtam le őket :)

Egyszerű: Ha valamit írsz, és az valóban eszedbe jut, akkor általában tudsz róla valamit mondani, hogy kihez hogy kapcsolódik, vagy valami emlék. Pl. A Paulaner kapcsán eszembe jut hogy a MOM parkban ilyen sörház van, azt hittük a kaja is ehető amikor odamentünk ebédelni, nos nem volt az. Vagy a Rolling Rock kapcsán a reklám, vagy... Pilsner Urquell kapcsán egy reklámjátékuk jut eszembe. Bak, Aranyfácán: Anyám szereti. Heineken: A vörös csillag mint logó nem okos... Guinness: tesómék szeretik és csatos üvegben szokott lenni. Buckler, Schlossgold: folyamatosan látod a reklámokat. Amstel, Soproni ászok, Szalon sör, Stella, Kaiser, Gösser, ... mind ilyen. Löwenbrau márka kapcsán viszont egy soproni kirándulás jutna eszembe. Ha pár ilyen dolgot elmondasz akkor az már nem sor.lap.hu

Link a hozzászóláshoz

WoW, Fradi sör, zöld fehérben, nos valóbaan ilyet is láttam, de elfelejtkeztem róla, de ugye a szép zöld-fehér színösszeállítás és a név sajnos sokat vesztett a régi dicsőségből, pedig nem egy érdekes rekord fűződik hozzá. De megkérdezem, milyen nemzetközi meccsen elért gólarány jelenti a fradi történetében a rekordot?

Link a hozzászóláshoz
Juj, ezzel megfogtál Elf, nem akarok hülyeséget mondani így inkább semmit (talán 11-0? ilyesmire emlékszem). :oops: :roll: Tudom, hogy sokat vesztett hírnevéből, de nekem már 13 éve a kedvenc csapatom...

Keressél tovább... 22-0 volt a legjobb különbség, ha jól tudom, a vesztes csapat egy afrikai országból származik, és ezzel az eredménnyel bizony a fradi egy komoly csúcsot tart. De akkor kérdezek könnyebbet: Sorold fel azokat a csapatokat amik még nem estek ki az első oszályból, de legalább 20 évedban ott játszottak. Sorold fel azt az 5 csapatot amely a legtöbbször volt bajnok. Jöhetnek még kérdések?

Link a hozzászóláshoz
A Fradi volt az egyetlen aki nem esett ki a bajnokságból. 27 aranyérem, 32 ezüst és 21 bronz. Mi voltunk az egyetlen magyar csapat aki BL-ben szerepeltek és akik Vásár Városok Kupában (BL elődje) döntősök voltak, tudok rájuk keresés nélkül is válaszolni a legtöbbre

Az 5 felsoralandó csapatra és az eredményeikre elsősorban az összehasonlítások miatt van szükség, de nem ártana ha lenne információ a kupákról is. És gondoljuk utána végig hogy ehhez képest hol vagyunk ma, a híres sasszív helyett miért a botrányokról híres a csapat. Tudom ez a fele már nem is annyira kellemes téma.

Link a hozzászóláshoz

Az már tényleg nem az. Ezzel kapcsolatban elmesélek egy történetet.

Simon Tibor halála után nem sokkal is mint szinte mindig abban az időben két csapattársammal kint voltunk egy meccsen az Ûllői úti stadionban. A Fradisták semmit sem csináltak csak szidtuk a rohamrendőrséget, mire azok nekimentek a szurkolóknak abban a szektorban ahol a fiatalság szinte meg sem volt található, öregek és gyerekes családok ültek abban a szektorban. Többen a gyerekeiket felkapva menekültek ki a stadionból a rendőrök elől. Miután vége lett a mecsnek a stadion előtt lévő étterem előtt mentünk el amikor mellettem egy rendőr egy kb 5-6 éves gyereket rugdosott :!: vasaltbakanccsal be az étterembe (mi éppen csak megúsztuk), rajta kívül még egy tucat időst, nőt betuszkoltak oda majd az egészet befújták könnygázzal, azt mi is éreztük. Majd az előttünk lévő villamost is telefújták könnygázzal, emiatt síró emberek szálltak fel a mi villamosunkra és panaszkodtak a rendőrökre. Isten szerelmére, egy 70 éves bácsika kinek árt? Szörnyű ami akkor volt. Arról nem is szólok ami a metróban történt az szörnyűbb volt, ott ismerősöm volt. Találomra kiválasztottak fiatal fiút akikre azt mondták, hogy ők verekedtek a rendőrökkel :!: nem is volt akkor bunyó. Gumibottal verve és rugdosva vitték ki őket a metróbol és nem engedték elmenni a metrót amíg ki nem választopttal belőlük egy tucatot, a haverom is köztükm volt, majd reggel minenkit sűrű bocsánat kérések közepedte engedtek el, hogy vegyék nem megtörtzéntnek az esetet. Még 2 hét múlva is látszottak a foltok a hátán ahol megverték....

És ezekről miért nincs szó soha az újságokban? :evil:

Link a hozzászóláshoz

Mert a barátod nem ment el tanúkkal az ügyészségi nyomozó urakhoz akik ezek után az ügyben hivatalból eljárást kezdenek, ami nem olyan egyszerű ügy a rendőrnek sem, ha 20-30 feljelentést kap egy két video áttekintése után kiderül nem neki volt igaza akkor ott komolyabb gond van. De ugye azt mondom nem véletlen az hogy melyik csapat szurkolói ellen vesznek revansot, és miért... Hogy a gyengébbet ütik az már csak a gerincességükről szól

Link a hozzászóláshoz

Nana, ismerek olyat aki RSZVSZnél van, és találkoztam már ügyészségi nyomozóval is, elég gyakori hogy a rendőröket is elég rendesen elkapják, nekik pl. ez a dolgok. Megjegyzem a gond pont ott van hogyy nincs tanú, mert nem mentek el. Illetve ott is, hogy egyszer megszívatod a rendőrt a haverja a következő meccsen lehet hogy jobban elver, vagy tényleg öreg bácsin tölti ki a mérgét, stb.

Link a hozzászóláshoz

Mondhatom szép kanyart vettünk az eredeti témától... 8) Hogy is került szóba Simon Tibi gyilkossága??? :shock: :lol:

TheElf: nem mondod, hogy több mint 15 sört tudsz felsorolni :shock: :roll: :wink: taníts mester :twisted:

[-off-]

Ne vedd személyeskedésnek, de úgy látszik itt én vagyok a szellemileg visszamaradott amiért csak azokat a márkákat írtam le amik egyböl az eszembe jutottak, és nem késöbb módosítottam a hozzászólásom :evil: de ha gondolod...

Amstel Aranyászok Borsodi Dreher Kanizsai márkák Kőbányai Sör Pécsi Szalon Soproni

Link a hozzászóláshoz
Mondhatom szép kanyart vettünk az eredeti témától... 8) Hogy is került szóba Simon Tibi gyilkossága??? :shock: :lol:

TheElf: nem mondod, hogy több mint 15 sört tudsz felsorolni :shock: :roll: :wink: taníts mester :twisted:

[-off-]

Ne vedd személyeskedésnek, de úgy látszik itt én vagyok a szellemileg visszamaradott amiért csak azokat a márkákat írtam le amik egyböl az eszembe jutottak, és nem késöbb módosítottam a hozzászólásom :evil: de ha gondolod...

Azokat írtam amik magamtól eszembejutottak abban a sorrendben is ahogy ez történz, de mivel a narancssárga bántotta a szemet, amikor kicseréltem pirosra, ami eszembe jutott 2-3 azt hozzátettem, mert 3 névért nem kezdünk új hozzászólást, és még más nem válaszolt rá.

Link a hozzászóláshoz
Nefi: ez nem igaz. Szvsz itt mindenki inkább magát adja, mint a valóságban. Most magamból indultam ki. Ezért mertem ilyen felelőtlen kijelentést tenni. És mert valamelyest azért értek az emberekhez, higgy nekem!!!!

Ebben nem értek egyet, tudod miért? Mert pl. fórumon mindenki elsősorban véleményt nyilvánít, beszél, stb. nem cselekszik sokat, a való életben más a helyzet, pesze itt sokmindent felvállalhat bárki amit való életben nehezen, de ettől még itt számos dolog ami a való életben nyilvánvaló az nem látszik. Nem hiszem, hogyha egy lány meccsre jár a fiúkkal a divat nem érdekli, olyan az öltözködése, úgy érzi magát hogy fiús, stb. akkor az lenne mérvadó hogy a fórumon ahol beszélget a többi lánnyal válal közösséget. De te tudod, ha szerinted te ennyivel jobban ismered Nefit mint ő saját magát...

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

TheElf: köszi szépen, ez hiányzott az életemből. Nem szeretnék veled vitatkozni, de szvsz nincs igazad, mert az emberek véleménye tükrözi a személyiségüket, ebből következik, hogy azért egy minimális rálátásom lehet a dolgokra. Ja, és még valami. Én személyessen is találkoztam vele, míg ezt asszem te nem mondhatod el magadról. Tehát azért én asszem kicsit jobban rálátok a dolgokra mint te. De tudod mit. Okos enged, ... Igen, én jobban ismerem Nefit, mint...

Nefi: ne haragudj, ha esetleg sértően nyilatkoztam, de ne vedd komolyan, ezt teljességgel Elf-nek írtam, még ha rólad is van szó.

Darun

Link a hozzászóláshoz
Ja, és még valami. Én személyessen is találkoztam vele, míg ezt asszem te nem mondhatod el magadról. Tehát azért én asszem kicsit jobban rálátok a dolgokra mint te. De tudod mit. Okos enged, ... Igen, én jobban ismerem Nefit, mint...

Mint ő saját magát, mint a barátai akik véleményére ad és akiknbek véleményére itt is hivatkozik mint mindenki magadat kivéve, és ha valaki neki ad igazat, annak neki lehet menni nyugodtan. Tudod mit, ezzel meg magadról állítottál ki véleményt, de nem érdekel, pont amiatt a mondás miatt amit mondtál. De érdemes lenne egy picit elgondolkodnod is a dolgokon. Tudod mit? Én elfogadom azt, hogy Nefi sem a saját véleményével sem a barátai véleményével kapcsolatban nem téveszt meg minket, és elfogadom hogy ő tudja melyik barátjának a véleményére adhat, és elfogadom hogy a barátai akik több éve ismerik többet mondhatnak róla mint mi.

Link a hozzászóláshoz

Darun: semmi baj, nem vettem fel sértőnek, mindenkinek joga van elmonmdani a véleményét :wink:

Sneer: hát sajnos nem mindig érzem magam jól, mert én soha sem szerettem magamat, túl nagyok az elvárásaim magammal szemben.

Elf: Igazad van

Amúgy senki sem ismer teljesen egyedül talán Gege és a legjobb barátnőm akit 15 éve ismerek. Azért nem ismer senki, mert a suliban teljesen más vagyok, mint veletek. Ti szerettek a suliban utálnak amiért fiús vagyok, focizok, szerepjátékozok és olyan vagyok, mint amilyen. Ti így szerettek és ennek nagyon örülök, hosszú évek óta ti vagytok az első emberek akik megértenek és úgy szeretnek, mint amilyen vagyok (kivétel a fent említett két személy)

Link a hozzászóláshoz
Amúgy senki sem ismer teljesen egyedül talán Gege és a legjobb barátnőm akit 15 éve ismerek. Azért nem ismer senki, mert a suliban teljesen más vagyok, mint veletek. Ti szerettek a suliban utálnak amiért fiús vagyok, focizok, szerepjátékozok és olyan vagyok, mint amilyen. Ti így szerettek és ennek nagyon örülök, hosszú évek óta ti vagytok az első emberek akik megértenek és úgy szeretnek, mint amilyen vagyok (kivétel a fent említett két személy)

Látod ez egy fontos dolog, és ugye az hogy olyannak fogadunk el amilyen vagy, és amilyennek érzed és vallod magad, és nem olyannak amilyenné mi szeretnék tenni valamely okból, célból formálni. Lehetne még ragozni de nem fontos, az a fontos amit az előbb elmondtál. És köszi.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...