Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Senki ne mondja azt hogy nem jó a sör, mert a sörnek is meglehet találni az ízét, én se szerettem sokáig aztán ittam egy jó fajta sört és ráéreztem az ízére, és innentől kezdve, már tudtam, hogy mi a jó a sörökben.

Te megteheted ,de én nem vagyis hát végülis megtehetném énis , de nem akarom,mert ahogy elnézem az embereket .nincs kedvem fetrengeni a S

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Elf: magamról állítottam ki szegénységi bizonyítványt? Érdekes! Ezt szvsz már csak te nem tudtad az oldalon. Ezt egyébként ugyan úgy állapítottad meg, mint azt, hogy Nefi fiús? Már ne is haragudj, de te a hozzászólásom alapján ítélsz meg. Ezzel saját magadat kevered ellentmondásba! Én a tudásoda tisztelem és nagyra tartom, mert biztos sok dologra jobb rálátásod van mint nekem, de a tudásod mellett az Egód is nagy. Mondhatni túl nagy. Azért ne légy ennyire beképzelt. Csak azért mert te vagy theElf, még nem biztos hogy igazad van. Persze a hozzászólásod nem sértett, mert én csak egy shibon vagyok. De azért kicsit diplomatikusabban is leszerelhettél volna, úgy hogy közbe azért ne tűnjél túl nagyképűnek.

Darun

Link a hozzászóláshoz

Sárban?! :shock: ... ugyan Darrick, ne túlozz :roll: Attól még, hogy valaki szereti a sört,m ég nem biztos, hogy olyan részeges állat mint én... :lol: Szvsz nincs azzal semmi baj, ha péntekenként a havarokkal beülsz egy sörre dumálni a tabánba, vagy ha egy házibuliban benyomsz kettőt-hármat... esetleg vizitúrán a tábortüz körül ülve... Nem lesz ettöl még senki alkoholista :wink: A Szigeten ráadásul olcsóbb mint az üdítö :shock: (mondjuk az alkohol tartalma is kb. annyi :( )

Link a hozzászóláshoz

Hát erre nem tok sokat mondani. Én személy szerint utálom a sört. Mindet. Van kb 1 típus, amit megiszok (nem írom le melyik, mert nem reklámozok), de csak ritkán.

Darun : öö.. ehhez inkább mégse szólok hozzá. Mert megint letiltanának chatről azzal az indokkal, hogy rövid sorokat írok. ;)

Üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz
Hát erre nem tok sokat mondani. Én személy szerint utálom a sört. Mindet. Van kb 1 típus, amit megiszok (nem írom le melyik, mert nem reklámozok), de csak ritkán.

Pssszt... láttad a kettőt amit külön írtam? Azokat sem iszod meg? Szerintem azok pl. egész ihatóak szoktak lenni. Tudom, tudom nem kell reklámozni főleg nem mindkét márkát egyszerre :) De ugye pont azért kell egyszerre hogy ne legyen reklám :P

Link a hozzászóláshoz

Darrick én tisztelem benned, hogy nem iszol, ez így tök jó, én is sokszor megfogadtam, és tényleg nem ittam ,mármint úgy emberesebben már kb 1-2 hónapja. De néha úgy szeretnék jól beinni és mindent elfelejteni, mert ha az ember részeg akkor teljesen más a világ és nekem meg megvan az a különleges képességem, hogy nem vagyok másnapos, azaz rendesen kajálok, jó a közérzetem és nem vagyok se fáradt típus, se pedig fájósfejű :wink:

Link a hozzászóláshoz

Nem tudom, szerintem soha nem inni sokkal könnyebb mint néha inni, vaagy éppen leszokni róla. Tudod miért? Mert nem hiányzik. Én sem szeretem az alkoholt, és mivel sosem ittam rendszeresen, berúgni meg pláne, ezért nem is hiányzik a dolog, szerintem sokkal nehezebb neked, és sokkal inkább becsülendő az ha te nem iszol, vagy legalábbis nem sokat és nem rendszeresen.

Link a hozzászóláshoz
Nem értek veled eggyet DARRICK mert szerintem jó részegen a sárban fetrengeni, még ha egészség ügyi problémáid is vannak! Ha részeg vagy az tök BULI! :twisted: :D:):lol:

Aha, csak nem tudod mi lenne ha inna, így nem tudod hogy ihat-e vagy sem, de ismét az lett hogy választás nincs, ellenérv van, nem is szokott inni nem hiányzik, magyarul jobb helyzetben van. Amúgy nekem nem tűnik bulinak a részegség.

Link a hozzászóláshoz

Hát én is inkább annak a híve vagyok hogy beülni a haverokkal egy sörre vagy egy bulin kicsit becsiccsenteni nem nagy bűn...sőt...szerintem ez jó dolog...mert ha csak be vagy csiccsentve akkor jó a hangulatod és jó a buli is és ha nem iszol többet akkor pá óra múlva magadtól kijózanodsz...de az hogy a sárban fetrengjek??Hát köszi de én kipróbáltam és nem kérek belőle mert hiába voltam olyan részeg hogy felkelni nem tudtam nagyvonalakban sajnos emléxek rá és nekem az nem jött be....Elfenek igaza lehet abban hogy aki nem iszik annak nem hiányzik de én azt mondom hogy ki kell próbálni és ha nem izlik akkor hagyni kell..de ha ízlik akkor is fő a mérték!!! :!:

Link a hozzászóláshoz
Elfenek igaza lehet abban hogy aki nem iszik annak nem hiányzik de én azt mondom hogy ki kell próbálni és ha nem izlik akkor hagyni kell..de ha ízlik akkor is fő a mérték!!! :!:

A kipróbálás általában nem marad el, minden diáknál eljön az első pár pohár ital, vagy e,ljut odáig hogy becsíp, vagy nem, ha nem tetszik neki akkor nem kell csak a kipróbálás kedvért tovább mennie. És szerintem ez így a jó.

Link a hozzászóláshoz
Nem értek veled eggyet DARRICK mert szerintem jó részegen a sárban fetrengeni, még ha egészség ügyi problémáid is vannak! Ha részeg vagy az tök BULI! :twisted: :D:):lol:

Szerinted, ez amit írtal az mar bug es nagyon gaz ennyire berugni, reszegnek meg elmegy, de nem az atomreszegseg...

Vagy akad némi irónia a szavaiban és alapvetően arról szól amit te is mondanál.

Link a hozzászóláshoz
Venes: Te így állsz hozzá, nekem a jelenlegi baráti köröm titeket kivéve velem együtt égőnek tartja és megveti, najó egy kivétel van a Schönherz Qpa egy hete, ott megengedett :lol: hisz erről szól részben :D

Jogászok, ügyvédek jogi hallgatók viszont híresek a szesztúrákról, a kérdés az, hogy mennyire van összefüggés az ember hivatása és az alkoholizmusra való hajlama között? És ha van akkor miért és hogy működik?

Link a hozzászóláshoz

Lehet, de nem minden estben, engem sem tudtak lent Dark Zalában a többiek rávenni, hogy igyak meg velük meg bármilyen alkoholt, meg sem kostoltam.

Qpán rajtam kívül mindenki ivott én az egyhétből csak az utolsó napon ittam és akkor is csak egy korttyal, mert nem kivántam többet...

Szerintem akkora összefüggés nincs, nagy befolyása van a személyiségnek is

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...