Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Úgy van, mindenki rettegjen, mert az obszidián szemüek visszatérnek, muhahahahaha *ez most rettentöen gonosz vigyor valami ilyesmi :arrow: :twisted: )

Nehezen de kicsikartam magamból egy ilyen mosolyt, elvégre olyan fantasztikus egyéniség vagyok, és persze araaaanyos kis maaaaanó:)

Lehet megtekinteni a képeken, az ártatlanság mintapéldánya :):):):)

No nem irok tovább magamról, mert rámszakad a plafon, ennyit is csak azért gagyogtam, nehogy az obszidián szemek rám is, alkotojukra villanjanak :D

És hogy a témához is szóljak: Éljenek a smaragdszemű csacsik:)))

Link a hozzászóláshoz

Ha kőműves kell csak szólj ismerek egy kiválót. Ja, és hogy van a háziállat. Megvan már (még). A képeket még nem láttam de biztos úgy van. Szegény kecske már csupa tuning. Még ültessetek rá egy bárdot erősítővel. Majd elénekli a krónikátokat. Címe: A nagy semmi, avagy út a pusztán át by Mazsinó

A következő szám pedig:

Dj Penget: A rúnarépa......

Link a hozzászóláshoz

Cigit nem szeretem mert nem találom értelmét. Nem szórakoztat,nem érzed magad jobban tőle...és káros mint a rák.Tehát le a cigivel.

A pia...hát arról már pozitívabb véleménnyel vagyok :roll: :wink:

Amellett,hogy tökjól érzed magad tőle,kihozza belőled az igazi,őszinte éned :wink:

Nők.Nehéz olyat találni belőlük akivel nem kívánjátok egymás halálát egy idő után.Mármint párkapcsolatra gondolok. :?

Nesire vadászgörényéről sajnos nem tok sokat :oops: de rúnarépa bazeg! :wink:

Link a hozzászóláshoz

Ha kell a hablaty miért nem irtad ki hogy vadászgörény? :) szépen magyarosan ahogy ejtjük ;)

Amúgy sokszor a lényeg elvész a hablaty mögött, szóval inkább ellene szavazok, hacsak nem az obszidián szemek kényszeritettek :)

Na jó, nem piszkoskodok veled tovább, csak olyan jól esett kicsit :) :twisted:

Link a hozzászóláshoz

na jól van... ebe a topicba már rég írtam, de a véleményem nem változott...

azt, hogy mit gondolok a cigiről, mi sem példázza jobban, minthogy beléptem a TATU klubba... nem, nem az együttes (a csajok miatt sajna, de arról később) hanem a Teenagers Againts Tobbacco Use klubba... ennyit a cigiről...

azt, hogy mit gondolok az ivásról, mi sem példázza jobban, h egész büdös életemben egy cseppet sem ittam semmiből... s nem is tervezem... antialkoholizmus rulez... sosem leszel részeg a piától, bár a tudás néha megrészegít... vagy a látvány... mondjuk egy jó nő látványa...

ezzel át is tértem a következő pontra... a nőkre... nos, én inkább még a lányoknál tartok ilyen ügyben, de asszem ők az a fogalom, aminek nem tudok elenállni... szerencsére ők ellenállnak... és szerencsére nem olyan nagyon... mindenem meg van még...

a negyedik, ami nincs a topicban, de a fű... nem igen tartom helyesnek, a DARE klubban is benn vagyok, azaz Dare To Say No To Drugs... nemtom ebből hogy jön ki a DARE, valszeg az első szó miatt...

akit bővebben érdekel a téma, cseten vagyok, s várok vitatkozásra készen... Venes! veled még el kell beszélgetnem erről, mivel még nem tudtam befejezni az eszmefuttatásom számodra... eddig kíméltelek...

Link a hozzászóláshoz

Nesire:

Üss, vágj én úgy szeretem, én úgy élvezem:))))))))))))))))))))))))

Lordságod:

Ilyeneket mondtam én is aztán.....mi lett belőllem.....

Iszok, szivarozok, és nőzök.

De azzal vígasztalom magam amit "szegény" megboldogult André Kosztolányi mondott. Az életben a legfontosabb:

jó nők, jó borok, jó szivarok, jó autók......

Link a hozzászóláshoz

Hail mindenki!

Péntek este ismerösökkel partizunka Morrison's-ban, ha valakinek van kedve ugorjon be... (Bp. Révay u. 25.) Az Andrásy úton van az Opera melett. Nyitvatartás 21h-04ig. Ja, amúgy funky est lesz, amit én nem túlzottan tolerálok, szal lehet h páran mégis inkább meglépünk a nyugatihoz kocsmázni... oda is várunk mindenkit szeretettel :lol:

Sőt! :twisted: akár már délután ráalapozhatnánk a funky estre egy baráti sörözéssel/borozással valahol a városban... :roll:

Ráér valaki???

Link a hozzászóláshoz

16 vagy, vagy 16 voltál? mert nem derült ki... :)

Viszont ha te 16 évesen öreg vagy, akkor én már elporladt kövület..

Bennem felmerül egy másik kérdés is.. vajh jó ilyen fiatalon elkezdeni a szexet? Mert szerintem még egy 18 éves sem tudja igazán megfogni, mi a lényege... én legalábbis nem tudtam, pedig érettnek tartom magam. Szóval szerintem ilyen fiatalon nem csodálatos, nem felemelő, nem szárnyakat adó, és nem az egyetlen eszköz hogy a legközelebb, a leges legközelebb kerülj a kedvesedhez, hanem csak "jó", és arra van, hogy a kanosságod levezesd.

Na mindegy. Lehet én vagyok maradi.

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Valoban , én is Nesire-nek adok igazat! Nem kell korán elkezdeni! Hülyeség föleg a mai 12-13 éves korátlaggal (szüzességelvesztés!)

Nagyon feleötlenek amai fiatalok... (is!) ed Föleg aszüleik akik tudják mi lesz abbol ha a lányuk nem othon alszik .. Meg ha nála a"barátocskálya".. de még is hagyják:

Link a hozzászóláshoz

Na hali!

Igaz hogy a sex nem felemelő, meg szárnyakatadó meg stb... egy bizonyos kor alatt, de akkor sem ha nem a megfeleló helyen, vagy a megfelelő partnerrel vagy együtt.

Nem csak a fiatalok felelőtlenek hanem az idősebbek is (sajnos), sokszor van olyan, hogy a 12-13éves lefekszik egy nála jóval idősebbel. Ebben a helyzetben eggyértelműen az idősebbnek kellene hogy legyen annyi esze hogy ne tegye meg. Sajnos nem lehet megtiltani a gyereknek hogy eljárkáljon meg ilyenek, mert a diszkókban leszarják azt hogy a 13 éves kiscsaj részegen fetreng, a boltban kiszolgálják cigivel és piával a kiskorúakat, és lassal beperel a saját lányod, ha pofonvágod, mert rajtakapod hogy a szomszéd gyerek szúrogatja.

A cigiről most szoktam le és így legalább nem fulladok meg ha elfutok tíz métert, és nem kerül havi 10k-ba.

Pia jöhet, főleg a tömény. Feloldja a gátlásokat így sokkal jobb a buli.

Fű. Hát nagyon ritkán én ís nyomom. Szerintem nincs vele semmi baj addig amíg nem viszed túlzásba, vagy nem kapnak el a fas*kabátok. Jobb mint a pia, de drágább is sajnos. A fűnél keményebb cuccokat teljes mértékben elítélem és undorodom azoktól akik nyomják.

A csajok jöhetnek minden mennyiségben.

Na boldog új évet mindenkinek!

Link a hozzászóláshoz

Aki ilyen szavakkal beszél a szexröl, hát az nem tudta még életében átélni azt.

Ez a véleményem.

Egyéként, nem, nem korfüggö...csakhogy lehetsz akármilyen érett a korodhoz képest, 16 évesen még nem alakult ki eléggé a hormonrendszered ahhoz, hogy egyáltalán tudd mit is csinálsz.

Egyébként ha én elém állna a barátom úgy, hogy "Na gyere, keféljünk!", akkor én otthagynám... mert ezzel az egy mondattal már el is veszett az a hangulat, amivel érdemes lenne szeretkezni... kész, elsuhant. Az a harmónia rendkivül törkeny... nem lehet akármikor és akárhogyan szexelni... és az írásaidból nekem kiderül, hogy fogalmad sincs, mi ez a hangulat.

Az hogy hajtogatod, nem korfüggö!! nem akkor sem!! csupán a divatos vélemények egyike, hogy miért lenne már az, hallhattad is valahol, én is hallottam és hangoztattam eleget annak idején elhiheted. És aztán - hiába voltam sokkal érettebb a koromnál - nem tudtam mi az tényleg szerelemböl szeretkezni, amig nem lettem idösebb kicsit.

NEm korfüggö... csak hormon és érettségfüggö... az pedig sajna a korral jár.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...