Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

8)

Üdv!

A pirészhez egy kicsit.. :lol:

Szerintem a jó "bulirakéta" eben a sorrendeben:

2dl Portosz(portoricoi), 2dl Hubertus 33, és öbilteni 2-4 dl Ouzo-Radler 1-1 arányban...

Ez a kajálástol, és a pörgéstöl-mozgástol függöen 3-10 óraq NAGYON JÓÓ kedv :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol:

Egyszer probáljátok ki...

Aláírás:.......................................B.Y.CS. az ANTIALCOHOLISTA! :twisted:

Üdv !

Link a hozzászóláshoz

Énis tudok akkor már egy jó kis receptet 2-3 emberre:

Vég két liter tablettás bort és mellé két liter szénsavas üdítőt. Keverd be 1-1 arányban, majd körbe járva húzóra inni. amikor lehúztad a te reészed gyorsan utána egy feles St. hubertus, vagy egy pohár (itt nem korsó!) sör. ha ezt megismételted úgy háromszor négyszer akkor tuti K.O. min. 2-3 órán keresztül.

Mi amikor elfogyott az adag részegen szoktunk relytvényt fejteni. A cél, hogy minél nagyobb hülyeségeket beírni a relytvénybe. Az alat is hatalamasat lehet pörögni és akkor is amikor másnpa józanul visszaolvasod milyen marhaságokat írtatok be ;)

Próbáljártok ki, megéri :)

Tisztelettel:

Link a hozzászóláshoz

No mondok jobbat, és olcsóbbat.

Végy egy erős jó fajta feketeteát. Főz ki b*** erőssen. Végy mentaleveleket sokat. Préseld ki a leevét. Egy kanál bors(fehér). A tea 1/3 -át kitevó bacardi. Két kanál enyhén tejben pörkölt cukor.

Szívószállal nagy kortyokban idd meg 2-3 perc leforgása alatt.

Lehetséges hatások:

-gyomorgörcs, és hányás

-felfokozott idegállapot, majd 1-2 órán belül ájulás másnap hányás

-sokkos állapot, fennakadt szemek, meg akarok halni mert nekem semmi sem sikerül érzés.

Szerintetek :?:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

A topic olvasása közben felrémlett előttem a főiskolás kollégista éveim alkoholfogyasztása :)

Akkoriban rendeztünk ismerkedési hetet, illetve én rendeztem egy sajátot, alapvetően igen jó viszonyban voltam az alkoholos italok széles skálájával és kellettek olyan emberek, akikkel az éjfél után bezáró gépterem után el lehetett menni akár -10 fokban is a vasútállomás alatti éjjelnappali elé iszogatni.

Ja igen az ismerkedési hét úgy nézett ki, hogy az első évfolyam hallagtói ált 200-250 főnek kiírtuk hogy minden félév első hete a kocsmáé, városbemutató, iskola, tanárok, stb... A lényeg a közben elfogyasztott alkoholmennyiségen is volt, meg természetesen a személyekkel való ismerkedésen. Azon személyek pedig akik még pénteken is hajlandóak voltak kocsmázásra, azok a nemlétező kulbb tagjai lettek. Biztosak lehettünk benne, hogy ha bárki az év bármelyik napjának bármelyik órájában kitalálja a kocsmázást, annak nem kellett soha egyedül innia.

Végeredményben a fősikolai éveimet tekintve 6 ilyen ember jött össze (velem együtt), egyszerre minimum 3-an mindig kész voltunk iszogatni.

Az én favoritom az 5-6 kör "feles után sör" kombináció volt a bulik idején, általában csak a sör ment. A feles/sör azért volt csak a buliké, mert hamar elálmosodtam tőle, a 6. kör után kb. 1-1,5 órával már aludtam.

Izgalmas felüdüléseket jelentettek a különböző városnéző túrák még, melynek során felkerestük Salgótarján számunkra addig ismeretlen kocsmáit. Néha egész jókat lehetett találni (olcsó), mint az üveggyári kocsma.

Ha javult az idő, természetkedvelők lévén egy-egy "életmentő csomag" (6 db-os sör) magunkhoz vétele után meglátogattuk a környező hegyeket egy kis ultiparti ürügyén, ez egésznapos program volt, de erre elég sokan kíváncsiak voltak általában 6-8 ulticsapat is összejött.

Aktívan szerveztünk szabadtéri bulikat is a főiskolai ifjúságnak, amikoris a HÖK és a DJB pénzéből, valamint erőteljes sörgyári támogatással ingyan osztott sör mellett különböző élő zenei előadások, vetélkedők mentek. Ilyenkor a kb 500 fős főiskola 30-40 30 literes hordó sört elfogyasztott.

(El is feledtem én voltam a Kollégiumi Bizottság "hangulatfelelőse")

A nyár természetesen a fesztiváloké volt, illetve egész pontosan eggyé, ugyanis

Link a hozzászóláshoz

Üdv!

Szerintem ne irigyelj, nincs értelme, no nem azért mintha bármit is mebántam volna, nagyon jó időszako volt az. Arra gondolok inkább, hogy mindenki ültesse át a gyakorlatba ha kedve van hozzá.

Megjegyezném, hogy ilyen előélettel is ember lesz valakiből, sőt jelen esetben kétdiplomás családapa. Igaz, egy ideje nem érzem szükségét a komoly alkoholfogyasztásnak, amikor kellett, azért nem tagadtam meg.

Sajnos azon a környéken nem vagyok ismerős, de szerintem el tudom képzelni a séta eredményét. Hasonlíthat arra az egyszer előfordult érdekességre, amikor is tökéletesen kiesett egy rész az életemből.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Az alkohol már pedíg orvosság. De csak nekem. Nem, nem arra gondolok... Kedden megfáztam, fájt a torkom, mint állat. Egész nap alig ittam valamit, főleg kávélikőrt. Égette a torkomat, mint a pokol tüze. Másnap reggel nem éreztem szinte semmit, éppen hogy csak karcolt a torkom, de azt meg tökre birom, úgy hogy most így vagyok. A többit illetően meg a lelkiismeretemre hallgatok! :wink:

Darun

Link a hozzászóláshoz

Nem értem a mai felnőtteket. Persze, okés, hogy aggódnak meg minden. De ez egyenlő azzal, hogy nem bíznak meg bennünk. Na jó talán, ha tudnák, hogy a kocsmákban mik vannak akkor mondhatnám, hogy okkal. De ez így akkor se jó. Sokszor tévednek és egyébként is, az itt lévők pl. még mindig jobbbak, mint a ,,bebogyózott" diszkó csajok meg b*zik, akiknek no fantázia világ a tüc-tüc zenén és a bogyókon kívűl. Sok szülőt nem tudok meérteni ez miatt. Persze a féltés, meg az, hogy nem ismerik a rosszabbat, amit mi igen.

Egyébként a pia sokszor nagyon jó gyógyszer tud lenni, és csak akkor rossza, ha vaalki nem ,,úgyhasználja" ahogy kell.

(Bocsánat a hírtelen felindulásért, de egy -két hete történ egy két dolog amin nagyon meglepődtem és ezt most szükségesnek éreztem, hogy leírjam.)

Link a hozzászóláshoz

akinek van egy kis piája az dőljön hátra és élvezze ahhogy a barátnője lovagol egyet...másik kezében cigi( v ef-ű), előtte a garázsban ott a harley és épp befutott az együttes, nagy kaszálás....

kell ennél több? :twisted:

igenis kell

amíg rá nem jöttök nem beszélek többet róla

8)

havai

Link a hozzászóláshoz

aqsival teljesen egyetértek...

én csak ámulok, meg bámulok, meg nézek ki a búrámból, h miket csináltak apámék, (ralliztak, meg a szülök kocsijának lenyúlása és lemenetel balatonra, ésatöbbi ésatöbbi).meg ugye más idősebb emberkéktőkl is hallom, h miket csináltak, mekkora bulik voltak, meg miegymás, és igy megértem, h mért féltenek, h ezt ne csináljak, v azt, mert rettegnek, h ők is a határvonalon lépkedtek, és majdnem leestek akkor a kicsi fiuk/lányuk lefog és baja lesz meg miegymás!:D:P

Link a hozzászóláshoz

Az én szüleim szerintem nem csináltak semi ,,baromságot". na jó régen hallottam egy-két dolgot apuról... 8) :lol:

Egyébként amiket egy-két szülö képes ondani a gyerekér, csak azért mert meg mert inni egy pohár piát, ami neem rövid ital volt, azért az elég durva. Ezért voltam olyannyira reggel felháborodva.

Link a hozzászóláshoz
a lelkiismeretetek vok: ne igyatok alkoholt, ne cigizzetek, ne füvezzetek, ne drogozzatok, ne kurvázzatok, ne béreljetek hímringyókat...! :D

Heheheeee:)) okés, ha te vagy a lelkiismeretem, akkor majd jóban leszek veled ;) Kérdés, hogy egy Hárpiának van-e lelkiismerete :twisted:

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Buli..?!

Jam az nálunk is van... Mi a Haverock al minden péneteken bulizunk, bár nem házi.. de mostanság.. huhh

nagyon ütös!!!

Mert szinte minden szalagavatós buli ott van tartva.. és nem kell mondanom.. csajok .. dögivel Méghózá Jó csajok! és már alapba van bennük egy kis "jókedv" :twisted:

Nos ennyit

8) Üdv!

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...