Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Lollabi d3st :lol: ezt a hozzászólásodat nem is láttam :)

erről jut eszembe, bizonyítsuk képleted egy reciprokkal (persze csak az esetben, ha a női test van felül törtön belül :wink: ):

egy női test rulezségével nem érhet fel több férfi test rulezsége, mely egyenesen arányos a férfi testek számának és azok rulezségének szorzatának hatványával!

:roll: 8) :D

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Nem rossz próbálkozás RQ, de az eredeti képlet a mérvadó és eddig a legjobb. 8)

És ezúton szeretnék sok szerencsét kívánni minden lánynak hogy egy ilyen képlet gyakorlati bebizonyításának alanyai legyenek. ;)

Az első kísérlet hamarosan elkezdődhet. Én persze ott leszek és felügyelem a dolgokat... ;)

Link a hozzászóláshoz

Félreértések elkerülése végett arra akartam célozni, hogy ha Lord Rufus olyan "nem tetsző" lenne ahogy azt gondolja (egy pillanatig sem gondoltam, gondolom, hogy ez így lenne), akkor csak nyugi, mert sok nő van, akinek ez a -saját véleméyne szerint- "nem tetsző" pasi kell... Végkövetkeztetés: LR roszul gondolja amit gondol valszeg!... :wink: 8) :twisted:

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

8)

Üdv!

Ebből mostmár ugysem mászol ki RQ :lol: :twisted: :lol: !

Amugy meg ma már nem olyan könnyű mint régen.. :(

Hiába is próbálkozok.. (no nem visem tulzásba).

De a tipikus helyzet..: Amikor volt barátnőm vagy 3,4 Bomba jó nő akart velem járni,amióta nincs... Csak ördögszekér jön velem szemben, de még az is kitér az utamból... :cry: :(

Mondjuk nem is akartam nőzni a volt kedvesem után ..2 évig... de most visszajött az éhségem... De ha így megy tovább .. Éhenhalok.. :(

No de, majd eljön a fehér alovon a szőke kékszemű alvó hercegnő vagy mi, hogy lesmároljam ozst felkeljen! :)

Ennyit mára...

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

BYCS erre ha van barátdöd és ha nincs barátnöd szitura csak annyit mondok, hogy ez nem csak veled van így hanem nagyon sokmindenkivel. Mondhatni törvényszerü. Hosszú évek tapasztalata alapján mondom :lol: . Jó vicc volt, de nem teljesen alaptalanul ezen már én is elmélkedtem miért van így. Szerintem nem olyan bonyolult dolog. Ha van rá igén pár sorban levezethetem az elméletet erröl. :)

Link a hozzászóláshoz

Sejtettem hogy felesleges, de fő az udvariasság vagy mifene. :roll:

Szóval röviden és tömören.

Ha valakinek van barátja/barátöje, akkor ugye többnyire boldog, jól érzi magát vele (legalábbis így lenne normális). Szóval ilyenkor felhagy a társ utáni keresgetéssel, mert ugye megvan neki, és az emberen ilyenkor látszik ogy elégedettebb, boldogabb, nem görcsöl annyit. Még azt is meg merem kockáztatni hogy magabiztosabb az ember társsal mint egyedül.

Ez az egész olyankor sugárzik az emberekröl és rá van írva az arcukra: hogy hmm, ez az ember elégedett önmagával boldog, és az olyan sokkal vonzóbb embertársaink számára mint valaki aki folyton maga alatt van vagy elkeseredve keres valakit, mert azon látszik a bizonytalanság. Vagy valami ilyesmi. Persze ez a vonzerö kiütközik azokon is aki éppen teljesen jól elvan egyedül és nem kell neki senki.

Szóval valami ilyesmi. Nekem pl jobban bejönnek a magabiztosab emberek mint azok akiknek folyton magukkal van problémájuk. mármint párkapcsolat terén. Ez lehet kegyetlenül hangzik, de mindenkinek megvannak a maga kis prioblémái, és ha valakivel jól akarom érezni magam nem vágyok arra hogy pátyolgassam. Természetesen ez az idö múlásával változhat, de egy kapcsolat elején igenis számít.

Emellett meg szivesen meghallgatok bárkit és segítek ahogy tudok, de ugye most a barát/barátnö témáról volt szó.

Kb ennyi a lényeg. Emellett gondolom ez nem csak nekem jutott eszembe eddig.

Remélem nem voltam túl zavaros.

Pápá!

Link a hozzászóláshoz

hát igen Thya ez mind szép és jó amit leírtl, de azért hozzá tenném (aszem igen, te is hozzátetted már nem emléxem), hogy ez akkor van ha normális... Nekem pl. volt olyan barátom, aki mellett egyáltalán nem voltam elégedett magammal, mert a hibáimat hajtogatta, már amit nagynehezen megtalált... holott más összetehette volna a két kezét ha olyan bnője lenne mint én, úgym. kívül-belül jó... Ilyen esetben azt hiszem nagyonis a szerelem hiányáról lehet szó, több mint valószínű...

Ez a probléáma dolog a kapcs. elején... hát igen. De pl. sztem egy ember (legalábbis én biztos nem) nem kezd párkapcsolatot, ha hatalmas gondaji vannak... Mert akkor ugye azokat oldja meg először, aztán jöhet a magánélet...legalábbis igy logikus, persze ha jön a szikra nicns mit tenni, mindegy, nem eza lényeg... Szal ha pedig azokról a biz. kisebb gondokról van szó, akor meg megintcsak ugy vélem, hogy az a normális, hogy az illető még az ismerkedés, kapcsolat elején nem fogja maga alatt vági a fát azzal, h leterheli a párját, a még csak kialakulóban lévő kapcsolatban... az veszélyes játék lenne... :roll:

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Igen RQ írtam és azért írtam, hogy ehhez normális kapcsolat kell. A nem jó kapcsolatoknál mindíg speciális a helyzet. Pl ha nekem olyan barátom van aki mindíg piszkál amellett nem is maradnék meg, mert nem azért vágyok valakire hogy megkeserítse az életem. Ergo akkor már lehet inkább nem járok vele. Pont.

Link a hozzászóláshoz
Nekem pl. volt olyan barátom, aki mellett egyáltalán nem voltam elégedett magammal, mert a hibáimat hajtogatta, már amit nagynehezen megtalált... holott más összetehette volna a két kezét ha olyan bnője lenne mint én, úgym. kívül-belül jó... Üdv!

Ellana maga, nem igaz? :D

lassan már nem csak a Lótusz leányai nyögnek :)

No, csak annyit a témához, hogy ha valaki nekem folyton a hibáimat mondogatná, akkor nem érezném vele jól magam, akármilyen szerelmes is lennék bele, és rövid időn belül elhagynám.

Csakhogy az sem mindegy, hogyan mondja a hibáid. Ugyanis abból az egyszerü tényből kiindulva, hogy senki sem tökéletes, és van aki nagyon nem az... nos, ha szépen fogalmaz a kedves, és érzem rajta, hogy tényleg segíteni akar, mert látja, amit én nem, vagy amit én úgy gondolok magamról, hogy né milyen jópofa, szóval ha ő látja ezt, és segíteni akar, hogy ne legyek olyan amilyen, mert mondjuk ezért sok ember nem kedvel, akkor lehet hogy érdemes elgondolkodnom ezen. Először megsértődnék, de magamat ismerve elgndolkozok rajta, és ha igaza van, és ráadásul úgy adta elő nekem, hogy segíteni akar, mert szeret, akkor hallgatok rá.

Persze akkor sem jó, ha mindig a hibáimat sorolja, de... szóval nem biztos, hogy olyan makulátlan vagyok, ha van mit sorolni...

Üdvözlettel:

Andoron

Link a hozzászóláshoz
Nekem pl. volt olyan barátom, aki mellett egyáltalán nem voltam elégedett magammal, mert a hibáimat hajtogatta, már amit nagynehezen megtalált... holott más összetehette volna a két kezét ha olyan bnője lenne mint én, úgym. kívül-belül jó...

Hínnye, már bocsánat, de ilyen önreklámozást nem hallottam Cézé 6 oldalas monológja óta. Nem mondom, biztos én sem vagyok a szerénység mintaképe, de ez az önfényezés csillagokkal meghaladta a vadabb elképzeléseimet is. :)

"Mindenkinek vannak hibái..." mondathoz nem illik odatenni, hogy "de van akinek kevesebb", mert nem biztos, hogy igaz. ;)

Én pl nem tettem volna össze a kezem, mert már megtaláltam azt, akiért összetehetem.

TAO

ps: no offense, deazértezmármégiscsak.

Link a hozzászóláshoz

Akkor már én is hozzászólnék ha megengeditek.

Thya,nagyon jól megfogalmaztad a dolgot, teljes mértékben egyet tudok veled érteni.HA egy ember boldog párkapcsolatban él, ahol a két fél "kiegésziti" egymást, (mint pl Andoron és TAO esetében) akkor valóban erös magabiztosságot tud sugallni a környezete felé ami viszont igen csak csábitó lehet esetleges vadászoknak.Ilyenkor jön a "na mennyire is erös az az érzelmi kötődés" dolog,ami nem mindig állja ki sajnos a szakitópróbát.

RQ, gratulálok, kezdesz a nyomdokaimba lépni önbizalom terén.Azért arra vigyázz, nehogy valaki túlzottan komolyan vegye ezeket a beirásokat,mert a végén még beskatulyáznak egy nagyon nem közkedvelt embernek és akkor lesz nemulass.A szerénység a magunkfajta nagyszájúak egy fontos erénye,mely jelentősen közrejátszik közmegbecsülésünkben, köztiszteletünkben de legfőképpen közszeretetünkben.

ui:nem, ezt nem részegen irtam:)

Link a hozzászóláshoz

na, ennyit akkor az "önreklámozásról", pedig higgyétek el, hogy egyáltalán nem úgy írtam, ahogy gondoljátok... de mindegy.

Az a legjobb, hogy sokat 'dolgoztam' azért, hogy nagy néha napján esetlegesen ki tudjam mondani ezt magamról, h 'jó'. ugyanis egy olyan ember voltam, (vok) aki nem sokra tartotta magát, no önbizalom, teljes értéktelennek éreztem magam. Ez manapság is nagyrészt igy van, de hála vkinek, már kitok magamrol "jó" dolgokat is mondani, mégha mögöte sokszor egyáltalán nincs is magabiztosság, ami kéne, hogy legyen... De ugy látszik nem jó helyen tettem ezt... sry! :roll:

erről ennyit. PONT.

ja és Andoron: először csak enyhe megjegyzés, aztán durvábban, aztán megszoktam... Aszem még éretlen voltam,etc. meg olyan ember vok aki sokáig tür... ezvan... és aszem még mindig ilyen vok, sokat, sokáig türök. De ilyen téren már nem türném el azt, amit anno...ennyi...

Cz: nem hinném, hogy téged bárki utolérne önbizalom terén! főleg nem én! ez a Te asztalod Mester! :wink: :) :twisted:

Üdv!

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

ejejej. Anno megígértem hogy nem írok majd ide, de a mostani kérdés igencsak felkeltette a figyelmemet.

Igazán szép amit leírtál és én nem is kételkedhetek a szavadban, de nem tudom hogy a másiknak nem lehettek e más okai is amiért mondjuk nem viselkedett veled úgy ahogy kellene.

Csak hogy értsd: mi egyszerűek vagyunk. Szeretünk adni, sokszor ész nélkül, csak hogy a másikat olyannak láthassuk amilyennek szeretnénk: boldognak.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...