Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

A cigi kizárva. Körülöttem pöfékelhetnek, de én köszönöm nem. A pia jöhet, de csak akkor, ha megvan rá az okom (BULI!!!!!!!!). A nők. Mivel mamár mindenki (fiú-lány) a csajokra bukik, ezért ahhoz, hogy barátnőd lehessen, át kell operáltatnod magad. De ez még messze van. Egyenlőre kiélvezem a látványt és az anyagi sík minden örömét, amit csak lehet.

A határok azért vannak, hogy legyen mit átlépni.

Link a hozzászóláshoz
Gangler ugyanazt mondom: az én barátnőm se tudja meg...

Tetszett onnan egy lány ( még most is tetszik) de már lényegtelen, mert év elején már szakítottunk vagy mi, inkább úgy mondom, hogy dobott... :( Amúgy mit jelent az hogy:szvsz????? :?: :oops: :oops: :?: :?

Hehe... :lol::lol::lol:

A kis tudatlan....

SZVSZ annyit tesz hogy:szerény véleményem szerint...(ha jol tudom :roll: :wink: )

Link a hozzászóláshoz

Ugygondolom mostmár lassan nekem is illő lenne eme topic témájához is irogatnom egy két gondolatot... (Hogyha már mások káros szenvedélyeit szemmel követem :wink: )

:arrow: Dohányzás?? -Hát naálam a napi 5-7 szál, de kritvizsga alatt majdnem napi egy doboz a mérvadó... (De sajna 5 napja nem tuttam rendesen elszívni egy szál cigit a torokgyuszim miatt! Aki volt már ilyen hejzetben az tudja miről beszélek---> egyetlen slukk sem esik jól :!: :cry:

A füvescigit kerülöm, én ugyanolyan jól érzem magam nélküle is mint egyesek vele, de akinek az jólesik az csinálja, én hejette inkáb elpöfékelek egy szivart...

:arrow: Ivászat?? - Csak társaságban de bárhol és bármikor :wink: (Most szonbattól sítáborba megyek Olaszba, na ott lessz társaság, meg a laposüveg a kabátzsebemben :wink: nomeg a sok jó forraltbór :!: :lol: )

:arrow: Nők?? -Most épp nem járok senkivel, valahogy nem fér bele az időmbe egy lány folyamatos nyafogása. :wink: Valahogy mindig azokat az igazi szérialányokat fogom ki - tudjátok akik: minden butik előt megállnak, pletykáznak, ugyanabbana ruhában járnak, minden marhaságon röhögcsélnek...stb... és ha valami nem teccik nekik akkor mindig a következőt mondják:

-"Tegnap olyan depis voltam majdnem öngyi lettem!" (Ez lassan a legkedvesebb idézetek forumába is bekerűlhet! :wink: )

Higinsz: szvsz nem te voltál az eggyetlen aki nem tudta mit is jelent az: "szvsz", de mostmár én is tudom :P

Link a hozzászóláshoz
Valahogy mindig azokat az igazi szérialányokat fogom ki - tudjátok akik: minden butik előt megállnak, pletykáznak, ugyanabbana ruhában járnak, minden marhaságon röhögcsélnek...stb.

Próbáld meg szeretni bennük eme érdeklődési köröket és fogadd el őket igy. Mert tudod ezért nők. Képzeld mi lenne ha az autódat szerelnék és jól hátbavágdosnának, a "Na mi a hernyó van Apa, nem megy a verda?" kérdéssel kisérve.

Végül hangosan felszívnák a fikát, majd kiköpnék az úttestre. :wink: :lol::lol::lol:

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

ÓÓ Mazsinó én értékelem, csak tudod ezen szérialányokból hiányolom az egyéniséget. És ezen tulajdonság hiánya miatt 2-3 különböző lánnyal eltölött randi után olyan érzés fog el mindha végig ugyanazzal a személyel lettem volna.

De mind1 majd jobban oda fogok ezentú figyelni rájuk, hátha akkor majd ők is figyelni fognak rám, és egy kicsit mellőzik rózsaszín világnézetüket.

(Az általad vzolt női egyedd képviselőivel még nem találkoztam, remélhetőleg soha nem is fogok.)

Link a hozzászóláshoz
Tényleg erre kíváncsi vagyok....Mi az ami már túl fiús?

Ha nem mosogat, ha túl okos, ha nadrágot visel, ha hetente nincs új frizurája, ha nem hord magánál kabalát, ha nincs rúzs a szájaszélén, ha nem mosolyog rád a ruhabolt kirakat elött és végül... ha nem fáj a feje minden második este. :wink: :lol::lol::lol:

Viccet félretéve, valójában minden egészséges ember akinek nincs három lába, bármikor tud könnyedén nő lenni, ha a környezete ugy kívánja.

Mazsinó

Link a hozzászóláshoz

Van valami abban amit mondtok. Egyépként azért kérdeztem, mert én is túl fiús vagyok, mondjuk inkább, hogy már csak voltam. Még most is néha primitíven társalgok és egyáltalán nem lányosan ölt9zködöm, ja és mindig ugyan olyan a fizurám. De ez szerintem mind azért van, mert kis koromban csak idősebbek vettek körül, a suliban meg útáltam csajokkal barátkozni, mert mindig a kedvebc zenekarukról, vagy a leguújabb babie-jukról beszéltek, késöbb meg a sminkelésről, meg az új márkás cuccaikról, amik engem egyáltalán nem érdekeltek. Csak hogy témába vágjon, még mindig jobban szeretek a fiúk társaságában lenni, és nincs kedvem velük más szálat is kialakítani, mert akkor a fiúk többsége már nem olyan ,,haveros"....

Link a hozzászóláshoz
Csak hogy témába vágjon, még mindig jobban szeretek a fiúk társaságában lenni, és nincs kedvem velük más szálat is kialakítani, mert akkor a fiúk többsége már nem olyan ,,haveros"....

Kedved? Majd lesz, ha megérkezik Casanova elvtárs. :D

Õ "olyan" lesz. :shock: :arrow: 8)

Mazsinó

U.i.: Elnézést kérek Olyan társamtól, hogy engedély nélkül felhasználtam a nevét a fórumon! :lol::lol::lol:

Link a hozzászóláshoz

Lithas!

Egy gyors vélemény: nem cigizek, sőt. Utálom a bagósokat. Igen Gem téged is. Igen a Zalai kaland után is. A tanév kezdete óta antialkoholista vagyok, tehát ennyit a piáról. A nőkről meg... Khm! Szóval ezt most inkább ne boncolgassuk, mert sokat kéne cenzúrázni, meg bíróságra járni. Szal ez a véleményem. A pasik azok jöhetnek. Ehh. Ez a nátha...

Darun most jól megmondta.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...