Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Eltekintve az előttem szólottaktól, most egy másik témát szeretnék felvetni, és inkább egy kéréssel fordulnék felétek nő ügyben...

Egy ideje fűzögetek egy csajcit, aki jófej, meg minden, hasonló az ízlésünk is etc.

A lényeg az, hogy nem vagyok az hamar-mindent-most-vaqgy -soha-típusú arc a nők terén: szoktam még udvarolgatni :oops:

Azt hittem, hogy kölcsönös vonzalom van kialakulófélben, de történt egy dolog, ami nem megy a fejembe: Az egyik este egyik barátommal elmentem egy szórakozóhelyre és ott megláttam a csajcit, mellette egy fazon ült, aki nem tűl feltűnően, de átkarolta deréktájon vagy inkább egy kicsit lejjebb... :roll:

Az a baj, hogy amióta a volt barátnőm elhyagyott kb 8 hónapja, azóta nem csajoztam...elegem volt belőlük, meg úgy jó volt egyedül, de most már uncsi...

Azért még majd elhívom egy randira és megpróbálom tisztázni a dolgot...

NA ööö ha valakinek ven még egy-két jjó ötlete, szivesen elolvasom :D

Darton legyen veletek!

Az a csaj nem olyan aki "fazonok" mellett ül gyakran?? :)

Szép dolog az udvarlás amugy és grat h te még ezt megőrizted!

Romantikus lélek vagy és remélem h vmi rendes lányt fogsz és összejön neked!

Gondolom rossz csaj nélkül,de azért lásd át h ki milyen féle csaj meg minden!

Lehet h nem hamar,de valószínű h 1 idő után rátalálsz egy kedves barátnőre és azt megéri kivárni!

Amugy jó h a cigi téma mellett valaki a nőket is felvetette!

A Kalandozók hány %-a nő/lány?

És hány fórumozik? :P :oops:

Link a hozzászóláshoz

Ez kezd egy kicsit Khmmm.........

Csak egy kérdésem lenne Alyr Wolgar. Te mi a lecsóról beszélsz? Valahogy nem sikerült felfognom az utóbbi 2 hozzászólásog lényegét. De tényleg :shock: .

Milyen csajok akik nem a hova járnak hétvégente? :shock:

Nem tudom hogy neked milyen női ismerőseid vannak, de szerintem egész jól sikerült félreismerned a másik nemet.

Ja és még mielőtt sikerülne magamra vennem az egyik hozzászólásodat, inkább meggyőzöm magam hogy te valamit nagyon félre értettél. Az a bizonyos sörös mondat nem a "csaj" szájából hangzott el hanem az orkéból.....csak a miheztartás végett.

Azt már meg sem próbálom megmagyarázni hogy ez egy "poén akart lenni".

Ja és a válasz a másik kérdésedre:

Lány vagyok és fórumozok. De remélem ez azért világos volt az előző hozzászólásomból is.

Link a hozzászóláshoz

Jaj, ne....

Ez félreértés. Hohó nem szólt be senkinek. Õ csak nehezen fejezi ki magát. Néha mi sem értjük játék alatt hogy mit akar mondani. Múltkori játék után felállt, körbenézett, és azt mondta: "Jaj, hol vagyok?" Ezután megbotlott a fotelben és hanyattesett. :D

Thya, Hohó nem akart rosszat, csak azt akarta mondani hogy ő a :!: konszolidált :!: nőket szereti.

(Tereskova rulez cuddle.gif)

Link a hozzászóláshoz

Jaj de örülök!

Milyen parázs viták kerekedtek ki a hozzászólásom óta! :D

Na de félre a tréfát... Raze örülök a tippeknek, egy- kettő elég hatásosnak bizonyulna, csak sajna csatabárdom nincs...de gondolom megteszi egy másfélkezes is :roll:

Az csaj nem éppen hétköznapi, meg ahogy eddig ismerem, nem is az a bulizós-gyertek, b.....tok-meg fiúk-csajci...

Már tettem lépéseket az ügy érdekében, a héten írtam neki egy sms-t, hogy talizhatnánk vmikor...erre azt írta, hogy a héten nem ér rá, de jövő héten szivesen...egyébként találkoztunk is, 4esben sörözgettünk egy kicsikét... remélem jó lesz minden...

nem akarok még mást keresni, mert nem ok nélkül vetettem reá a szemem...ritkán esik meg, hogy úgy igazán megtettszik egy csaj (most nem csak a külsőről van szó).

Köszi meindenkinek a válaszát! :wink:

Darton irgalmazzon lelketeknek!

Link a hozzászóláshoz

Tyűű, látom ez itt az általános rendívülbölcseketmondunk topic. Imádom az ilyet. Énekem nicns bajom a megnyilatkozással. Szívesen beszélek bárkinek a baromságaimról.

Tudjátok épp azon gondolkoztam, milyen tré már, hogy itt ülök szombat este, és azt nézem, hogy reagált-e már bárki is, akármelyik hozzászólásomra. Ilyenkor minden épeszű ember a kedvesével tölt egy romantikus estét. Legalábbis jobb esetben nem?

Nekem sajnos már több mint fél éve nem adatott meg egy ilyen este, mióta életem nője kidobott. Azóta meg díszp*csák közé egy felkapott fősulira.. Nah de, enough nyivák. szal nem röhejes, h it ülünk, még ilyenkor is(saját nevemben beszélek persze. Királyi többes)?

Link a hozzászóláshoz
Ma régi barátaimmal találkoztam, és MINDENKI dohányzott. ÖLNI tudtam volna egy szál cigiért. Az ujjaimat nem tudtam mozgatni, mert görcsben volt az egész kezem és az asztalt karmolásztam vele. De sikerült. Nem gyújtottam rá.

Én is gondolkodom a leszokáson, de félek egy dologtól. Megkérdem ti hogy oldjátok meg:

Mit csináltok, mikor nincs dolgotok? Konkrétabban: várod a buszt, beszélgetsz, nézed a naplementét, stb, és nincs semmi a kezedben?

Ha leszokom elkezdek majd dobolni az asztalon, vagy fejelgetem a falat? Vagy mi? Nem tudom elképzelni cigi nélkül... :cry:

Link a hozzászóláshoz
. Megkérdem ti hogy oldjátok meg:

Mit csináltok, mikor nincs dolgotok? Konkrétabban: várod a buszt, beszélgetsz, nézed a naplementét, stb, és nincs semmi a kezedben?

Ha leszokom elkezdek majd dobolni az asztalon, vagy fejelgetem a falat? Vagy mi?

Üdv.

Én csak egyszer tudtam hosszabb időre letenni a cigit (2-3 hónap volt talán), de nyári munka alkalmával sikeresen visszaszoktam. Csak annyit értem el hogy felszedtem magamra néhány kilót (nagyjából így értem el a mostani 92 kilós versenysúlyomat :) ). Mert hát ugye a cigi csökkenti az éhségérzetet, és volt olyan hogy 1-2 napig semmit sem ettem, és nem is voltam éhes mert elszívtam egy doboz cigit. És mint ahogy írod kényszercselekvésnek is tökéletes, és az idegesség ellen sem rossz (pl. tegnap előtt este 1 doboznak csaptam a seg*ére mert kicsit ideges voltam :?). Az én közeli ismerőseim közül senkinek sem sikerült még tökéletesen leszoknia. (mielőtt még a dohányzásellenesek félreértenének nem lebeszélni akarlak a cigi eldobásáról :D :twisted: ).

Link a hozzászóláshoz

Nos én azért nem dohányzok mert:

a. eliszom az árát

b. köhögök tőlle

c. apám letörné a kezeimet

Ha a buszmegállóban állok és várakozok:

a. nézegetem a nőket

b. nézegetem az autókat

c. zenét hallgatok

d. bambulok

e. véletlenül eszembejut vmi poén és bambulás közben elkezdek vigyorogni meg magamban röhécselni és totál hülyét csinálok magamból

Mellesleg MINDEN ismerősöm bagózik körülöttem, én abszolute nem kívánom. A füst sem zavar, kivéve ha eszek. Na aki kaja közben az arcomba pöfög az már tényleg sok.

Z: Az akarat erős fegyver. A nikotin meg erősen addiktív. :twisted:

Ja és az sem mindegy hogy valaki hogyan, mennyi és milyen cigit szív. Ismerek olyan csajt aki szipkával szív cigit és rohadt jól áll neki, tök elegáns. Kicsit más mint egy 60 éves vén majom aki harákolva tolja befelé a napi 3 doboz Prilukit.

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

egy ismerősöm egyszer eljött és megnézte hogyan írok gépnél. A fiókból előugró vodkásüveg és poharak láttán felvonta a szemöldökét, a billentyűzet mögül kikapart cigiszálaktól elkerekedett a szeme, majd a Cd tartóból eszkábált hamutartónál röhögte el magát.

Megjegyzés: végül olyan részeg volt hogy járni nem bírt így végiélvezte három doboz, 12 anime szereplő és két üveg vodka halálát. Az egészséges élet címszóval elfogasztott narancslé azonban rögtön vegetáriánus hangulatba ringatott.

Orvos nem látott, túl vastag volt a füst.

Link a hozzászóláshoz

hi!

énse cigizem(mellesleg még soha egy slukkot nem szívtam holott, 17 vok).és igazábol nem értem mi lehet benne a jó...drága,káros,büdös soroljam?

egyébként ha várok a buszra zenét halgatok...othonrol szinte ki se mozdulok zene nélkül hacsak nem motoral vagy társasággal megyek:)

De pl sztem sok csajnak egyszerűen nem áll jól hogy cigizik....vagy nemtom hogymondjam..

Azé szurkolok h leszokjatok....sok sikert.

mindent meg lehet oldani

Üdv,Aksi

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...