Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Elgondolkodtam a piáláson.

Számomra ez nagyon gazdaságtalan hobbivá vált.

Komolyan!

Ott tartok,hogy ha megiszok 3-4 felest meg ugyanannyi sört, akkor is csak spicces vagyok. Ha be is rúgok (néha nem ártana azért egy kis búfelejtés :oops: ) akkor az meg rövid ideig tart, max egy óra - de általában kevesebb - és teljesen kitisztulok.

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Abba még senki sem gondolt bele hogy azért dohányzik mert élvezi?

Nem úgy születsz hogy nikotinista vagy és egyszercsak rágyújtasz a buszmeg.ben mert unatkozol... Igen, kiválló pótcselekvés, de az eredeti mozgatórugó, a megszokáson kívül, (ami sokkal erősebb mitn a tested álltal kiváltott nikotinelvonást jelző ingerek.) hatalmas ereje van a jó dohánynak.

Az italt is élvezetből fogyasztom, és elhiteti velem nagy mennyiségben, hogy hozzám hasonlóan a többi ember sincs porcelánból, ezért lehet kemény szavakat használni (persze a virágszálakat nem vaskesztyűvel tépem le :wink: ). Ebből persze néha származnak, összezörrenések, de aki nem bírja a súrlódást az az idővel is elkopik, akkor meg nem kár időben lemaratni.

Link a hozzászóláshoz

Ahoy,

Stammheim: személy szerint nekem még sohasem okozott lelki válságot ha egy kellemes természeti adottságokkal rendelkező hölgy kedvéért egy időre félre kellett tennem a cigarettát. Tudtam ugyanis, hogy mivel én amúgy sem vagyok egy hosszútávú párkapcsolatra vágyó valaki nem lesz az olyan hosszú idő minthogy hiányozzon a dohány.

Van persze amikor a hölgy dohányzik, ilyenkor egy idő után pedig nekem lesz sok a passzív dohányzásból, de ez sem okozott még soha maradandó problémát nő-és köztem, arra vannak komolyabb bajok is.

az ital más kérdés, manapság rendszeressé vált hogy minden este egy üveg bort vagy töményebbet megigyak hajnalig tartó filmnézések közben. Ez is olyan, hogy ha kedvesemmel vagyok tudom tűrtőztetni magam (nem úgy a piros lámpán való átkelésnél) és nem hagyom hogy ez rontson a kapcsolaton.

Jah és a kötelező vallomás: Imádom a nőket!

Link a hozzászóláshoz

Én jelenleg képtelen lennék megválni a cigitől, meg a gyógyszerektől. Egyszer már a bogyókról a kedvesem kedvéért letettem, de a ciginek köszönhettem a sikert. Õt nem zavarja, én szeretem, és már a nagypapám sem piszkál miatta. A gyógyszer már más tészta...Ha a táborban valaki üveges tekintettel lát kóborolni, akkor állítson irányba a szobám vagy Phoenixék szobája felé...

Hümm...kellemes nyári, punkmentes este a templomkertben, Viki, Tomi, én...3 üveg bor...Nincs is kellemesebb amikor az ember a legjobb barátaival hetente párszor eltölt néhány órát...Aztán ismét néhány órát a hazajutás érdekében. Részemről nem lenne nagy hiszti, ha jóuram akkor is iddogálna amikor én ott vagyok, de csak mértékkel...

Életem csücske....NEM kell azért minden nőt annyira imádni...................Pláne nem olyan fórumon akit az asszonkád is olvas :P

Link a hozzászóláshoz

Hahó!

Na, most A'frad jól meg fog utálni, de ezúttal urával és parancsolójával értek egyet. :P

Szívemből szóltál Amund!

Ami meg az ilyen dolgokat illeti, én viszonylag szerencsésnek mondhatomm agam, mert egyáltalán nem tudnak megfogni az ilyen addiktív dolgok... Cigi nem vonz, el tudom viselni, ha egy hónapig nem gurul le egy sör a torkomon, sőt még WoW nélkül is tudok élni (engem spec ez pölö nem tudott megfogni... pedig mennyi geek ismerősöm lett mióta megjelent...). Én csak a nők rabja vagyok. De ezt nem is szégyellem, mert ez JÓ.

Nah, további kellemes hőgutával tarkított rózsaszín napokat!

Link a hozzászóláshoz

Az átlagéletkort elnézve egy látogatott baba-mama-papa-széttépteagyerekakönyvemésmegetteakockát topichoz még várni kell pár évet:)))))))))

...bár szívesen szinezem a fórumot ilyen történetekkel...

Például a kisfiam kedvenc könyve a Gyűrűk Ura szerepjáték alapkönyve, mert az olyan szép színes...ennek megfelelőem már hiányzik is belőle Gandalf fele....

Link a hozzászóláshoz

Nem akarom elkiabálni a dolgot, de most le fogok tudni szokni a cigiről! 8)

Jessz! Nagyon kemény. Hegyalja fesztivál alatt (5 nap) szerény számításaim szerint elnyomtam 12-13 doboz cigit, aminek volt egy olyan hatása, hogy azóta rá sem bírok nézni.

Míg egy nikotinosabb buli után másnap délben már rágyújtottam, és jól is esett, most ez fel sem merül :lol:

Olyan szinten undorodom a cigitől és a cigifüsttől, hogy az valami elképesztő... Remélem így is marad.

Persze a piálás még mindig neuralgikus pont, dehát ha jólesik, akkor jólesik. Szerencsére a májam is rendbejött (már 85% a májfunkcióm! Ez az!), de azért vigyázni kell.

Mostantól már tényleg átállok a kultúrált italozásra! Stratopramen RULZ! (illetve egy darabig Stella N/A)

Link a hozzászóláshoz
Például a kisfiam kedvenc könyve a Gyűrűk Ura szerepjáték alapkönyve, mert az olyan szép színes...ennek megfelelőem már hiányzik is belőle Gandalf fele....

Az általad említett szitú még előttünk van. :D

De ne csüggedj! Gandalf nem vész el, csak átalakul. (lásd a pelenka tartalmát) :D :D :D

Nem akarom elkiabálni a dolgot, de most le fogok tudni szokni a cigiről!

Veled vagyok! Hajrá! :wink:

Link a hozzászóláshoz

Nekem sikerült a leszokás, szerintem közel sem követel olyan drámai szenvedést, mint azt sokan mondják, egyszerűen elhatározás és önuralom kérdése. Nem könnyű, de minden egyes visszautasított szál cigi némi önbizalmat ad a dolgot illetően.

Végül is iszogatás terén is már eléggé a kultúrált alkoholfogyasztók közé sorolnám magam, régebben persze rendre fetrengésig és hányásig ittam magam.

A nők nem csak a testi, hanem a szellemi egészséget is károsítják, de erről is le lehet szokni, bár sokkal nehezebb, mert ebben az esetben nem csupán biológiai, hanem érzelmi függőségről is beszélhetünk.

Link a hozzászóláshoz

Lol... sose gyújtottam rá, nem is fogok valszeg, bár mindenféle antiszociális egyének próbálnak rábeszélni a pipára (ugye, Pred? Javítsd, amit ideírtál... :P:P:P )... inni szeretek, eddig csak egyszer sikeredett 15 percnek kiesnie az életemből, azóta NEM iszok összevissza mindent, és a "minden" soha többé nem tartalmaz ismeretlen eredetű alkoholt... :D Szerencsére AR

Link a hozzászóláshoz

Tiszteletem!

Komattréval rökéletesen egyetértek, én is növeltem az önbizalmát. :) De tényleg nem nagy durranás, inkább lelki függőséget okoz, mint fizikait. Nem hinném hogy sokan bevallanák, hogy vannak olyan jellemtelenek, hogy ne tudjanak ellenállni egy káros szenvedélynek ha észérvek szólnak ellene. Én cigarettázok, de nem azért mert nem tudok leállni hanem mert szeretek cigarettázni, és ha olyanom van, valamiylen okből kifolyólag (betegség, környezet nem tűri, vagy nincs pénz) akár hetekre is le tudom rakni, és nem rimánkodok hogy úristen nem gyújtottam rá már mióta.

Link a hozzászóláshoz

Én csak azért dohányzom mert így tudtam leszokni a gyógyszerekről, de sikerült visszaesnem. Most azon aktívkodok, hogy megint le tudjak állni.

Egyébként szerintem úgy a legegyszerűbb leszokni, ha az ember olyan pocsék cigiket szív, mint amilyet most vett az Anyám. 3 napja szívom azt az egy dobozt, pedig máskor 1 nap alatt elszívok egy dobozzal, vagy többel.

Az orvosom is mindig leszid amikor látja, hogy cigizek, de én olyankor mindig visszakérdezek, hogy az a napi 21 szem gyógyszer amit kötelező bevennem nem károsabb egy csöppet? Olyan bájos mellékhatásaik vannak, +tönkremegy a májam, a vesémet is tönkretehetik meg stb...szóval a cigi nagyon nem tartozik nálam a káros dolgokhoz...

Link a hozzászóláshoz

A piával most leállóban vagyok. NYT utáni szombaton kicsit kiütöttem magam és rá se bírok nézni az alkoholra. Amikor kiderült, hogy felvettek egyetemre, egy pohár pezsgő alig csúszott le a torkomon. Ma elszopogattam egy Soproni 1895 típusú sört és nagyon rosszul esett.

mi történt velem? Talán züllök? :shock: :cry:

Ma buli és igyekezni fogok, hogy ismét visszarezdüljön a szervezetem a rendes kerékvágásba...

Link a hozzászóláshoz

Cigi az nálam is megvan, de én főként ajzószerként használom. Tavaly nyáron egy hónapra abbahagytam, csak azért, hogy tükörbenézhessek és elmondhassam: csak akaraterő kérdése, ami pedig megvan.

Azóta persze visszaszoktam. Mindig is az erősek felé vonzódtam, most tavaly óta leginkább Symphonia (piros).

Alkohol csak ritkán és mértékkel (4 éve berugva sem voltam).

Kávé az tömérdek és méregerős, elvégre a legtöbb idő amit valamire szánok az életemből az alvásból megy el (ez a fórum is), mert a kedvesebb időtöltéseim mellett van dolgom is egy adag.

Nő: Az nincs már egy ideje, nincs rá időm, pedig a legutolsónál már nem kellett volna hozzá sok, hogy élettársak legyünk, csak épp ezért véget ért a kapcsolat.

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...