Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Cigi, pia, nök/pasik... etc...


Érdemes eme ez a téma a továbbiakban?  

100 szavazat

  1. 1. �rdemes eme ez a téma a továbbiakban?



Recommended Posts

Büszke vagyok rá, hogy meséltem annak a csapatnak. :)

Nekem mesélt már lány KM (nem is egy), és meséltem már full lány csapatnak (az előző hozzászólásban említett hölgykoszorúnak ;)).

Ennek ellenére tény, általánosságban a lányok ritkábbak a szerepjátékos rétegben. Ezért örülök neki, hogy a kalandozok.hu táborokban mindig átlagon felüli arányban vannak lányok.

ui.: jut eszembe, az idei Nyári Tábor legjobb szerepjátékosának járó díját szintén egy hölgy vette át: Manndil.

Link a hozzászóláshoz
Én egyszer voltam egy táborban, ahol az 5 főből mind lány volt ;)

Az élmezőnyben végeztek, pusztán azért nem lettek elsők, mert egyikük nem erősítette a csapatszellemet :)

Nah...ház az iszonyatosan jó volt. :D Kellene még egyszer egy olyan, csak hát igen...kell egy egy ilyen felállás után egy kis szünet.

Más részről meg az a megltásom, hogy tényleg nagyon színesíteni tudják a nők, a jelenlétükkel a játékot.

Azért egy férfi mégse tud úgy eljátszani egy nőt, ahogy egy nő. :) Talán érthető is...

Bár nő a női szerepjátékosok száma, folyamatosan, de mindig is többen lesznek az erősebb nemek közül, akik űzik majd.

Link a hozzászóláshoz
Én nem engedem hogy másnemű karakterrel játszon valaki, mint amilyen.

Én is pont ezt akartam kérdezni, amit Venes is felhozott. A te sémádat követve elég unalmas lehet, hogy ha a karakterek bemennek egy kocsmába: minden vendég férfi. Körbenéznek Erionban: mindenki férfi. Elmennek egy Ellana-szentélybe: bakker itt is mindenki férfi?

Hiszen ha senki nem játszhat ellenkező nemű karakterrel, mert úgyse tudja kijátszani, akkor a KM se. ;)

Jól van, ez most kicsit szándékos kicsavarás volt. :P De a lényeg, hogy - bár tudom, hogy nagyon nehéz eljátszani egy ellenkező nemű karaktert -nem kell elhatárolódni tőle, elvégre te is KM-ként alkalmazod.

Link a hozzászóláshoz

Sziasztok!

Nálunk is előfordult már, hogy ellenekző nemű karakterrel játszotunk. Még nekem is volt egy amazonom, akit rabszolgának hurcolt el egy gorviki nemes. Emlékszem, megpróbáltam minden női alakoskodást bevetni, hogy megszökhessek. :D

Sőt, még olyan is előfordult, hogy lány JK játszott férfi karakterrel. Érdekes volt, mikor bement a csapattal egy bordélyházba, de nem okozott csalódást.

A férfi JK-k által kijátszott női karakterek attól a naptól tüntek el, mikor a KM azt mondta egy kardművész-lánnyal játszó JK-nak: "-A karaktered menstruál. Játszd ki!" :D

Valójában csak azt akartam mondani, hogy szerintem is jó az, ha lehet ellenkező neművel játszani. Elvégre szerepjátékról van szó. Shakespeare-éknél is csak férfi színészek állhattak a deszkákon. Mindenesetre nehéz és hálátlan feladat. Bár a lányoknak szerintem könnyebb dolguk van, mint nekünk fiúknak. Mi olyan egyszerűek vagyunk. :D

Link a hozzászóláshoz

Én még emlékszem az első tt-mre, amikor a lélekcserés cucc volt... Aki ott volt, annak örökké emlékezetes marad, amikor a boszi átkerült egy férfi testbe, és a km közölte, hogy most pisilni kell :) Bogi ki is játszotta, közölte, h ő felpisilja az "I love Ranagolt" a falra :)

És amikor meghasonlott a boszi, mert a férfi test ronda volt... fogta magát és leborotválta mindenét :D Na az élmény volt, és jól megérdemelt legjobb szerepjátékos díj.. a sárkányosos kard, aminek nálam van a bojtja :D

Hú, voltak már húzós helyzetek :D Kár, hogy ezeket így nem irogattuk fel, lehetett volna belőlük egy kódex félét csinálni..

Hm.. ez nem is olyan.. hm.. Szóval, mi lenne ha összegyűjtenénk ezeket a "meredek" dolgokat, és csinálnánk belőle egy online gyűjteményt?

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...