Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Tavaszi Tábor 2004 - Élménybeszámolók is


Antail

Recommended Posts

NEM LÁTOM A CSAPATOKAT!

írjátok meg légyszíves. Ez az, amit én nem fogok elintézni.

Engem nem érdekel különösebben mondjuk az sem, ha ott állnak össze a partyk és marad egy partyra való gladiátor. Ti fogtok szívni. Küldjétek a PM-eket a többi jelentkezönek.

A találkozó költsége 5000 Ft alatt lesz valszeg, de erröl a többiek bövebben... (Alkyone vagy Gangler) [erre nem kérjük a reakciókat, hogy 4999 vagy 4998 forint lesz, még nem tudjuk biztosan]

Link a hozzászóláshoz

  • title.jpg

Na, hogy tetszik a logo??? :wink:
Arra szeretnég megkérni minden kedves jelentkezöt, hogy egy priváttal erösítse meg, biztosan jön a talákozóra, mert Piri néninek pontos számot kell mondanom, hogy hány före kérünk kaját... A tábor költsége tehát durván 5 rongy, de ha marad pénz, akkor abból vagy ajándékot veszünk, vagy visszakapjátok... Ha ezt az összeget soknak talánátok ( :roll: ) ki lehet gazdálkodni 4000 Ft-ból is, de akkor eléggé megkötitek a kezünket...
A tábor díjában benne van ugye a három nap 2 éjszaka teljes ellátással. (1. nap csak vacsora, 3. nap reggeli+ebéd) Az idöpont tehát április 9-11. (péntek, szombat, vasárnap) Amennyiben a jelentkezésed biztos, örömmel vennénk ha ezt 1000 Ft elöleg befizetésével (rózsaszín postautalvényon) megerösítenéd.
Cím:
Kriston Dávid
1171. Budapest
Tanár u. 102.
(A csekken tüntesd fel a nevedet - nick-et és polgárit is - és címedet!!!)
A helyszín még mindig Vértes Vendéglő, Gánt 8082, Hegyalja út 59. Tel: 22 / 354-013
Szóval kérnék minden T. jelentkezöt, hogy szervezzék meg a csapatokat, (vagy majd kiosztjuk mi, de abban nem lesz köszönet :twisted: ), és kezdjék el küldözgetni a karaktereiket (elötörténettel) Salamander-nek, Alkyone-nak avagy nekem...
A karakteralkotásról:
  • 2000 Tp osztható szét, a maradék megmarad aranyban, de nem lehet több a karakternél, mint 150 darab érme!
    A kasztokról
    ETK-ban szereplö kasztok
    PPL-ban szereplö kasztok
    +barbár, amazon, bajvívó
    (A HBG-ból nagyon sok kaszt kiesett, ezért inkább nem engedélyezzük öket)
    A fajokról
    Ember- 0 tp
    Félelf- 400 tp
    törpe- 300 tp
    udvari ork- 250 tp
    elf- 800 tp (igen, 800)
    A többi játszható faj
    ezek nagyon határesetek, aki rosszul játsza, az SZ
Link a hozzászóláshoz

GYerekek!!NIncs csapatom és szeretném ha lenne..nekem mind1 hogy mér kész csapatba mennék-e be vagy hogy még csapat nélküli emberkékkel szerveződnék-e össze csak legyek valahol...ezúton is szeretnék megkérni mindenkit hogy írjon nekem akár azért mert csonka a csapata és kell még1 ember vagy akár azért mert még neki sincs csapapta.. :!:

Link a hozzászóláshoz

Megkérném a TT2.0 versenyén résztvevő egyéneket, hogy szíveskedjenek a három biztos KM (Én, Con Salamander, gangler) számára beszolgáltatni a karaktereket, hogy megkezdhessük átvizsgálásukat.

beküldési határidő: április 3, szombat.

A csapatok felállásáról annyit, hogy csak a saját dolgotokat könnyítenétek meg, ha összeverbuválódnátok, ugyanis ennek lebonyolítása nem a KMek dolga.

Ha nem állnak össze a csapatok, akkor ott, a TT2-n kerül erre sor.

Ha 5 boszorkánymester lesz együtt, az sem érdekli a KM-eket. Csak nektek lenne könnyebb.

:wink:

Link a hozzászóláshoz

    title.jpg


Arra szeretnég megkérni minden kedves jelentkezöt, hogy egy priváttal erösítse meg, biztosan jön a talákozóra, mert Piri néninek pontos számot kell mondanom, hogy hány före kérünk kaját... A tábor költsége tehát durván 5 rongy, de ha marad pénz, akkor abból vagy ajándékot veszünk, vagy visszakapjátok... Ha ezt az összeget soknak talánátok ( :roll: ) ki lehet gazdálkodni 4000 Ft-ból is, de akkor eléggé megkötitek a kezünket...
A tábor díjában benne van ugye a három nap 2 éjszaka teljes ellátással. (1. nap csak vacsora, 3. nap reggeli+ebéd) Az idöpont tehát április 9-11. (péntek, szombat, vasárnap) Amennyiben a jelentkezésed biztos, örömmel vennénk ha ezt 1000 Ft elöleg befizetésével (rózsaszín postautalvényon) megerösítenéd.
Cím:
Kriston Dávid
1171. Budapest
Tanár u. 102.
(A csekken tüntesd fel a nevedet - nick-et és polgárit is - és címedet!!!)
A helyszín még mindig Vértes Vendéglő, Gánt 8082, Hegyalja út 59. Tel: 22 / 354-013
Szóval kérnék minden T. jelentkezöt, hogy szervezzék meg a csapatokat, (vagy majd kiosztjuk mi, de abban nem lesz köszönet :twisted: ), és kezdjék el küldözgetni a karaktereiket (elötörténettel) Salamander-nek, Alkyone-nak avagy nekem...
A karakteralkotásról:
    2000 Tp osztható szét, a maradék megmarad aranyban, de nem lehet több a karakternél, mint 150 darab érme!
    A kasztokról
    ETK-ban szereplö kasztok
    PPL-ban szereplö kasztok
    +barbár, amazon, bajvívó
    (A HBG-ból nagyon sok kaszt kiesett, ezért inkább nem engedélyezzük öket)
    A fajokról
    Ember- 0 tp
    Félelf- 400 tp
    törpe- 300 tp
    udvari ork- 250 tp
    elf- 800 tp (igen, 800)
    A többi játszható faj
    ezek nagyon határesetek, aki rosszul játsza, az SZÁMÍTSON A BIZTOS HALÁLRA. nem érdekes, hogy ilyen jó harcos meg úgy varázsol.
    szal ezzel csak nagyon profik és hozzáértök jöjjenek.
    Khál- 800 tp
    Wier- 800 tp
    Amund- 800 tp
    Dzsenn- 800 tp
    A KM által engedélyezhetö kaszt-faj kombinációk
    Mindenfajta I kombináció lehetséges, az I* is, de ez többször meggondolandó, nyomós ok és jó elötörténet kell ám...
    A fegyverekröl
    Csak ETK-s fegyverek használhatók, az ott szereplö árak és értékek szerint.
    elf íj- az elf kalandozók kitaszítottnak számítanak. NINCS ELF ÍJ.
    ramiera- csak gorviki fejvadászoknál
    fejvdászkard- minden fejvadásznak lehet, mert általánosan elterjedt.
    sequor- SENKINÉL NINCS
    mara-sequor- SENKINÉL NINCS
    dzsenn szablya- kizárólag dzsenn harcosnál, de elötöriben benne kell lennie, hogy visszament és csináltatott, ami nem olcsó és nem rövid mulatság...
    Értékek
    A szépség szabadon választható, de a már leírtak szerint, vagyis abból levonni, hozzáadni tilos. a többi 9 (észlelés is) föérték között a karakterek +7 pontot oszthatnak el. Azért csak 7, mert 8cal felborulna a rend, mert a szépség csökkent... és nagyon nagyon nagyon táp volt már a TT-n a 8 pont, föleg a kidobásoknál. igy meg csak közepesen nagyon nagyon táp...
    ...

Link a hozzászóláshoz

-2 játékos? :evil: ejjj... hát ennek nem örülök... :(

Mia ****!!! :shock: ... te figyu Salamander :roll: most öszintén ... te, lopod a hozzászólásaimat :lol::lol::lol:

Amúgy senki egy fillért nem fizetett be, szal ha piri néni elöleget vagy foglalót kér, akkor saját pénzböl kell kiperkálnom... :? Ami nem túl nagy gond, csak hát kellemetlen... hmmm...ma este fel kéne hívnom a helzfoglalás miatt. Mit mondjak neki Con, mennyien megyünk??? :roll:

Link a hozzászóláshoz

most van 20 ember...

szerintem mondj ennyit...

20-22, a biztonság kedvéért.

Egy kicsit a taliról:

KEZDEK IGEN MÉRGES LENNI

mert

-eddig egyetlen karakter érkezett be hozzánk (Fürge Disno)

-eddig egyetlen csapatról tudok...

-eddig senki nem fizetett be pénzt

MI VAN, EMBEREK???!!! meghaltatok mind?

KARIK BEKÜLDÉSÉIG VAN 10 NAP.

CSAPATOKRA kb 15 NAP...

PÉNZRE 10 NAP...

Ne az utolsó percben, légyszíves...

Elöreláthatólag Április 3.-án, szombaton összehozunk egy BP-i találkozót, ahol be lehet fizetni az elöleget, vagy akár az egész összeget is...

Helyszínt még nem tudok... De szombat dél körül lesz...

AKI NEM FIZETI BE A PÉNZT (megérkeznie kell ekkora, szóval -2nappal számoljatok) // NEM KÜLDI EL A KARAKTERT Április 3, 23:59 -ig, az számítson megtorlásra... A pénz a nagyobb probléma, azért mérgesek leszünk, azonban azt ugyebár, ha minden kötél szakad, be lehet a TT2-n is fizetni. A karakterekért szintén mérgesek leszünk. Aki nem küldi el, az 4.-én kap egy figyelmeztetö levelet, és a karakterét fogjuk valamivel gyengíteni... Lehet ez - TP (naponta növekszik), - felszerelés vagy akármi. Csak a KMek rosszindulatúságának mértékén múlik...

szóval szerintem szedjétek össze magatokat!

Link a hozzászóláshoz

Tökéletes ez a tali akkor majd én is ott fogom prekálni a lettát!!MÉg nemtom hogy az egészet vagy csak az előleget de majd elválik....!!Ja és Cs megígérem hogy hétvégén megkapod a karaterem kiegészített változatát.. :wink:

Jól szóltál mi van emberek akkor most nem akar senki jönni??

Hmm nem jön Shalafi és az öccse Lucius...akkor már megint csak ketten vagyunk a csapatban Calin és én...kell még két ember!!Jelentkezzetek!!

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...