Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Tavaszi Tábor 2004 - Élménybeszámolók is


Antail

Recommended Posts

Taglistánk a következö:

Biztos KMek:

Gangler

Alkyone

Con Salamander

Biztos játékosok:

- Fürge Disno

- Zoltan (Antail)

- Shadlex

- Calin

- Nefadar

- GemKapocs ?

- Higgins

- Eternal ?

- Hunter

- The_Angry_One

- Darun

- Darun embere 1.

- Darun embere 2.

- Liar liann

- "Z"

- Oshram

JK és KM között vacilálnak (taglétszámfüggö):

- Leviathan

- Bahamuth

- Thapsshy

Ez eddig 16 játékos, 3 KM és még 3 lehetséges KM.

ez 22 ember. ha ennyien maradunk, akkor 4 KM lesz.

DE ezúton kérek minden

1. - olyan játékost, aki szeretne jönni, de még nem jelentkezett, hogy MOST tegye meg.

2. -felírt játékost, hogy válasszon magának csapatot. Alakítsatok ki csapatokat, a már meglévöket pedig írjátok be ide!

na most még valami... Darun: veled, meg a két embereddel mi van? jönnek? és mit írjunk fel? Szégyen szemre nem tudom, ki az az Eternal. Valaki ffelvilágosítana? és mindenki jön, aki felíratta ide magát?

Link a hozzászóláshoz

-------------------------------------------------------------------------------------

A karakteralkotás

A karakter képességeinél, a dobásértékek:

3k6 = 11

3k6x2 = 12

2k6+6 = 13

k10+8 = 14

k10+10 = 16

k10+8(2x) = 15

k6+12 = 16

k6+14 = 18

A kaszt kiválasztása után, eme értékek behelyettesítendők és szabadon változtathatók, az egyben elv alapján - az összértéknek nem szabad változnia -!

Továbbá +7 pont osztható el szabadon a képességek között!

Kivételet kézep: A szépség szabadon választható, és független érték a többitől, tehát nem beleszámolandó az egyben elv szerinti pontokba!

Tapasztalat:

2000 Tapasztalati pont osztható szét, a maradék megmarad aranyban, de nem lehet több a karakternél, mint 150 darab érme!

A kasztokról

ETK /Első Törvénykönyv/-ban szereplő kasztok

PPL /Papok Paplovagok/-ban szereplő kasztok

+barbár, amazon, bajvívó

(A HBG /Harcosok Gladiátorok Barbárok/-ból nagyon sok kaszt kiesett, ezért nincs engedélyezve)

A fajokról

Ember- 0 tp

Félelf- 400 tp

Törpe- 300 tp

Udvari ork- 250 tp

Elf- 800 tp

A többi játszható faj

Idézet: Ezek nagyon határesetek, aki rosszul játsza, az SZÁMÍTSON A BIZTOS HALÁLRA. Nem érdekes, hogy ilyen jó harcos meg úgy varázsol. Ezekkel csak nagyon profik és hozzáértők jöjjenek.

Khál- 800 tp

Wier- 800 tp

Amund- 800 tp

Dzsenn- 800 tp

A KM által engedélyezhetö kaszt-faj kombinációk

Mindenfajta I kombináció lehetséges, az I* is, de ez többször meggondolandó, nyomós ok és jó elötörténet szükséges.

A fegyverekről

Csak ETK-s fegyverek használhatók, az ott szereplö árak és értékek szerint.

Elf íj- az elf kalandozók kitaszítottnak számítanak. NINCS ELF ÍJ!

Ramiera- csak gorviki fejvadászoknál.

Fejvdászkard- minden fejvadásznak lehet, mert általánosan elterjedt.

Sequor- SENKINÉL NINCS!

Mara-sequor- SENKINÉL NINCS !

Dzsenn szablya- kizárólag dzsenn harcosnál, de elötöriben benne kell lennie, hogy visszament és csináltatott, ami nem olcsó és nem rövid mulatság.

Értékek

Lásd fennt.

Határidő a karakterek leadására

2004. április 3, 23:59

- Karakterek elküldendők:

- Gangler

- Con Salamander

- Alkyone

számára. /Elég egyvalamelyiküknek./

- Megyjegyzés: Aki nem küldi el -ill. nem küldi el idejében- karakterét azt, a Kalandmesterek levonásokkal, és büntetésekkel sújtják, ami nehezíteni fogja az illetékes Játékosok játékát.

-------------------------------------------------------------------------------------

Link a hozzászóláshoz

Hello!

Nos, én most csak azért írok ide, mert szeretném lemondani a részvételemet, valamint még Liar Liannét, újabban G. Hamilton, valamint "Z"-ét is.

Szóval mi nem megyünk a találkozóra, de természetesen akik vonattal jönnek, azokat a "szokásos" módon átkísérem a vasútról az autóbuszállomásra, és valszeg el is megyek velük Gántra, és este már jövök is haza. Persze csak ha igény van a kíséretre.

Üdv; Thapsshy

Link a hozzászóláshoz
Elf csak egy kérdés??

MI a rákért szólsz bele ha te nem jössz és téged nem érint?? :shock: :shock:

És főleg azt nem értem hogy ha már beleszólsz a topicba mért nem értelmeset esetleg építő jellegűet szólsz hozzá??

Egyszerű: Mert a 150 tpnél több is meg tud maradni pusztán a szintlépések üteme, stb. figyelembevételével is. mert nem 150tpnként lépsz szintet, magyarul a limit érdemben kiírt alapvető lehetőségeket, egy teljesen átgondolatlan megalapozatlan rendszerhez egyféleképpen lehet szólni, jelezni hogy ki kell dolgozni egy működőt Mindenesetre, ahogy látom a dolognak lett általatok jhavasolt megoldása is: Páran lemondtak a táborról. Ahogy gondolod, én úgy gondoltam nem lenne jó ha a szállásfoglalás, szervezés felborulna (ezzel Antail jár rosszul) egy rossz megoldás miatt. Te úgy gondolod hozzászólni csak dícsérően lehet és azért jó mert szinte mindenki csak így szó(hat) hozzá.

Engedelmeddel úgy hiszem lesz még ebből probléma. Érdemesebb lett volna idejében észbekapnia az illetékeseknek és kijavítania a szabályokat.

Link a hozzászóláshoz

Üdv TheElf!

Én nem bukok semmit, ugyanis semmi közöm a táborhoz, azon kívül, hogy elméletileg JKként részveszek benne, majd a későbbiekben ez gyakorlatilag is meglesz!

Előbb olvass vissza aztán írj! ;)

ui mindenkinek.:Igen megyek... -..Telik az idő..- Nem megyek... -> Aki így van az nézzen már egy kicsit magába... Köszönöm.... :roll:

üdv:

Link a hozzászóláshoz
Én nem bukok semmit, ugyanis semmi közöm a táborhoz, azon kívül, hogy elméletileg JKként részveszek benne, majd a későbbiekben ez gyakorlatilag is meglesz!

Ha jól tudom aa hely úgy lett választva hogy olyan hely ahol neked van ismerősöd, így neked jelent konfliktust ha lemondják, én így gondoltam de ahogy gondolod. De azt hiszem a -1 csapat az mindenkinek vesztesség.

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Ez úton szeretnék elnézést kérni Z és magam nevében amiért nem tudunk megjelenni a találkozón( nyomós okok miatt amit ha lehet most nem szeretnék részletezni). Valamint szeretném tudtotokra hozni hogy mi nem az ,,Igen megyek... -..Telik az idő..- Nem megyek... " kategóriába tartozunk :!: . Ha senkinek nincs ellenére az első nap tiszteletünket tennénk "nálatok" .

Üdv: George Hamilton

Link a hozzászóláshoz

ui mindenkinek.:Igen megyek... -..Telik az idő..- Nem megyek... -> Aki így van az nézzen már egy kicsit magába... Köszönöm.... :roll:

üdv:

Üdv Antail!

Azóta elég sok minden történt, de úgy gondolom nem kell neked mindent elmagyaráznom, és ez a hozzászólásod fájt igazán:

[19:32] <Zoltan_mindjart_jon_Shadlex_id> még sokat kell tanulnod...

Nem látom be, mért kéne még sokat tanulnom azért, mert lemondtam a részvételi szándékomat egy táborra... Én így döntöttem...

Üdv; Thapsshy

u.i.: CS-nek szól: Nincs sértődés. ;)

Link a hozzászóláshoz

Nem kértem senkitől, hogy magyarázkodjon, leginkább a szervezőknek kellene ezt megtenni. Most miért kell ezen problémázni?

Csak az zavar, hogy szerintem jó program lesz, mint tudja közületek néhányan válogatott tájfutó vagyok, a TT 2 ideje alatt lesz egy európabajnokság selejtező Ausztriában, 4 napos, és 2x szrozóval szerepel a csapatba az eb-re, és mindent fizetnek etc..

Nos lemondtam egy ilyet... És lehet, hogy ez miatt nem fogok kijutni az Európabajnokságra... És nem kérek, több magyarázkodást, el lehet gondolkodni dolgokon. Mellesleg, a szervezők is kedvből csinálják, de ha ezt játszátok, lehet, hogy a legközelebbi szervezésétől elmegy a kedvük.. Sajnálom.

Én ottleszek!

Szervezőktől: Tudnátok egy pontos programtervet mondani a táborra? Mint mi tettük az előzőnél?

köszi

üdv:

Link a hozzászóláshoz

nemsoká meg lesz a programterv! nyomban kitesszük majd!

És én is hozzászólok akkor a dolgokhoz...

Nem fogok magyarázkodni, csak tényeket mondok.

Lemondtam 3 nagyon jó bulit a TT2ért és a lehetöséget, hogy pihenjek és tanuljak a szünetben.

Megírom a kaland egy tetemes részét, ami szintén nem olyan kis dolog, szerintem.

Én nem akarom azt, hogy bárki az egekig magasztaljon érte. Én kedvböl csinálom. Mert szeretek MAGUSozni. Nem azért csinálunk a srácokkal újabb találkozót, hogy legyen hol veszekedni. a MAGUSon kívül is ismerkedünk, jól érezzük magunkat, valamilyen szinten pihenünk is.

A kedvemet pedig egyelöre nem sikerült elvenni.

Thapsshy: már megbeszéltük.

TheElf:**censored**

Antail: Ezúton szeretném megköszönni, hogy ennyit segítesz a tábor szervezésében és egyebekben. Te vagy lényegében a 4. szervezö.

Link a hozzászóláshoz

Hát asszem én alkotok egy harmadik csoportot a jövök...telik az idő..nem jövök...aztán mégis jövök

Tárgyaltam, osztottam szoroztam, tudunk jönni!

És CS sz*rd le mindenki véleményét biztos istenkirály lesz a tali és az csak sajnálhatja aki nem tud eljönni és a lényege: Magusozunk, ismerkedünk, és állati jól érezzük magunkat

Héten megya kari, jövő jhéten a zsé

Link a hozzászóláshoz

Taglistánk a következö:

Biztos KMek:

Gangler

Alkyone

Con Salamander

Biztos játékosok:

- Fürge Disno

- Shadlex

- Lucius

- Nefadar

- GemKapocs ?

- Higgins

- Eternal ?

- Hunter

- The_Angry_One

- Oshram

- Shalafi del Necro

- Calin

JK és KM között vacilálnak (taglétszámfüggö):

- Leviathan

- Bahamuth

Ez eddig 12 játékos, 3 KM és még 2 lehetséges KM.

ez 17 ember. ha ennyien maradunk, akkor 3 KM lesz.

DE ezúton kérek minden

1. - olyan játékost, aki szeretne jönni, de még nem jelentkezett, hogy MOST tegye meg.

2. -felírt játékost, hogy válasszon magának csapatot. Alakítsatok ki csapatokat, a már meglévöket pedig írjátok be ide!

TheElfet tájékoztatom, hogy sem Zoltan, sem Darun és barátai nem a karakteralkotás miatt mondták le a dolgot... mindnyájuknak nyomós indoka van, aminek köze sincs a karakteralkotáshoz.

Link a hozzászóláshoz
Magusozunk, ismerkedünk, és állati jól érezzük magunkat

NA ez a lényeg! :lol:

a többit felejtsük el. Alkyone megértem a felháborodásodat, de felejtsük el. Koncentráljunk arra, hogy ne legyen letörve a lelkesedés, és jól érezzük magunkat.

Shalafi örülök, hogy mégis tudtok jönni!

Üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...