Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Tavaszi Tábor 2004 - Élménybeszámolók is


Antail

Recommended Posts

Üdv:

Kérem fejezzétek be -aki nem látta csak kis ellentmondások voltak- , amit hirtelen nem találtam ideillőnek kitöröltem.

Minden további hozzászólást, ami nem a TTvel kapcsolatban van, azt törlöm.

Továbbá:

Karakteralkotási rendszer: a rendezők mondják meg a szabályokat, következő táborban majd lehet javasolni jobbat vagy lehet jobbat írni...

üdv:

Link a hozzászóláshoz

1. NAP

Április 9.-én, reggel 10 óra 15 perckor indul egy vonat székesfehérvárra.11 óra 44 perckor érkezik meg székesfehérvárra.

székesfehérvárról tudtommal 12 óra 35 perckor indul egy busz gántra, ami 13:10 körül van ott.

Fehérváron a csapatot Thapsshy fogadja, felajánlotta, hogy ismét elkíséri a kalandozókat Gántra. - köszönjük

Alkyone és Jómagam biztosan még délelött (vagy méginkább reggel) lemegyünk, mi leszünk az elsök... Ganglernek most írtam, lehet, hogy ö is jön. [fürge disno is velünk tart, de ö ugyebár JK]

A vonatos csapat 13 órakor érkezik meg, ebéd azonban nincs. Aki akar, természetesen ebédelhet, de az + pénz... (500 Ft azt hiszem egy ebéd) .

13 órától folyik az ismerkedés, az elhelyezkedés, a terep felmérése és a karijavítgatás körülbelül 16 óráig. 16 órakor (feltehetöleg mindenki megérkezik addigra) tartunk egy megbeszélést, programtervvel, egy kicsit az oldalról, magunkról stb... Ezután körülbelül 17 órára terveztük a kedvcsináló, bevezetö történet felolvasását.

18 óra körül szándékozunk egy vacsorát megejteni...

Ezzel nagyjából fél hétre végzünk, innentöl megy a Live, a JK-k külön kérdései, kérései, pihi. Lehetséges, hogy egy csapattal megrohamozzuk a közeli kocsmát. Van csocsó-asztal. Az alkoholfogyasztást nem fogjuk korlátozni, de nem akarunk egy részeget (vagy akár becsípett) embert sem látni a mi sorainkból. Mert az másnap nem tud játszani.

Lefekvés természetesen nincs korlátozva, de ajánlott éjfél- egy óra körül nyugovóra térni, ugyanis másnap hét- fél nyolc felé reggeli van.

2. NAP

reggel olyan 7 táján fogunk elméletileg mindenkit felrázni... Fél nyolc- nyolc körül reggeli, attól függöen, hogy mennyire tudtok elkészülni...

Aztán ha törik, ha szakad, 9kor elkezdjük a játékot! a terv szerint 11ig játszunk, ekkor lesz negyed óra szünet, majd körülbelül fél 2-ig ismét játék lesz. Ekkor ejtjük meg az ebédet. Utána ismét játszunk, körülbelül kettötöl négyig, ekkor ismét negyed óra szünet, majd játék hatig- fél hétig. Ekkor vacsora. És a kaland nagy részén túl vagyunk. Innentöl ismételten "szabad foglalkozás" ... (kocsma, live, valószínüleg egy kisebb túrát is beszervezünk) nem kötjük meg a kezeteket, kizárólag a játékban :wink:

3. NAP

reggel ismét korán kelünk, hét körül. fél nyolckor reggeli. Aztán hagyunk egy fél órát mindenkinek, hogy összeszedje magát, rendezze a cuccait, felfrissüljön, esetleg fürödjön. Kilenckor kezdjük kb ismét a játékot. játszunk 11-ig. [ekkkor fogják valószínüleg a jobb csapatok befejezni a játékot] ekkor szünet, fél óra. Amelyik csapat még nem végzett, azzal játszik tovább a soron következö KM (váltott KM lesz minden valószínüség szerint.) Ebédet az kér, aki akar, de valószínüleg még mindenkinek fizetünk egyet, mert maradni fog pénz. kora délután, egy-kettö körül, az ebéd után eredményt hirdetünk. Megkapják a jók a nyereményeiket. Ezután már lehet távozni. Néhányan biztosan ott maradunk, takarítani stb... összeszedni az elhagyott tárgyakat. De már most kérek mindenkit, hogy rendben hagyjuk ott a dolgokat!

Link a hozzászóláshoz

Az a busz történetesen 12:35-kor indul, és ez alapján 13:11-ra ér oda, magyarul pont meg tudtok ebédelni. A séta a legroszabb esetben is max 20 perc, úgyhogy kérlek így nézzétek a vonatot, bár szerintem jobb lenne, ha maradna egy kis ráhagyás a biztosnág kedvéért (cipőkötés, nasikészletek feltöltése). Akinek bármire szüksége lesz, útba tudunk ejteni egy boltot vagy akár kocsmát is.

Üdv; Thapsshy

Link a hozzászóláshoz

hello mindenkinek.

szal engem jelenleg csak ama kérdés foglalkoztat, amit CS felvetett kb 3 oldallal elôrébb.történetesen az, hogy lenne egy összeröffenés valahol amit (szerintem) mindenki ismer, és ott is lehet fizetni, stb.

CS mintha egy ápr 3at emlegetett volna.

nos ezzel mi a helyzet??lesz, nem lesz?mikor/hol/hánykor/kik jönnek/meddig...stb..???

avagy a szokásos

Link a hozzászóláshoz

CS : ne engem b*sszál már le léccives. ;)

Nekem van kész csapatom. Igaz még kicsit formálódik talán, de velünk nincs gond. Arról én igazán nem tehetek, hogy Bahamuth és Leviathan meg sem moccanak. Épp nekik akartam jelezni az előző hozzászólásommal, de ha esetleg ez nem volt közérthető :

Tisztelt Bahamuth és Leviathan! :lol: Legyetek szívesek tájékoztatni a többi játékost a szándékaitokról. Köszönjük.

Üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nos, ha minden igaz és az az igazság, hogy tényleg igaz... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Én biztosan nem tudok menni a táborba ez kb 90%. Ugyanis nem akarok megbukni évvégén matematikából és a kis érettségimre és a vizsgáimra is fel kell készülnöm. a harmadik ok pedig az, hogy sajnos az anyagi körülmények sem felelnek meg arra, hogy a táborban bármilyen módon részt vehessek... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Szeretném a KM-eknek megköszönni, hogy gondoltak arra, hogy estleg részt vehessek Kalandmesterként a Tavaszi találkozón, azoknak, akik esetleg várták az esetleges felbukkanásomat eme rendezvényen, azoktól szeretnék öszintén bocsánatot kérni. Sajnálom fiúk de ez van. Én megpróbáltam minden rendezvényen részt venni, voltam a Tavaszi találkozón, ami mellesleg életem legnagyobb élménye volt, hiszen baromi sok szerepjátékost sikerült megismernem, és persze voltam az átjáró napokon, mint kalandmester... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tényleg öszíntén bocs. :cry: :cry: :cry: :cry:

(Feltehetöleg Leviathan sem tud majd jönni) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link a hozzászóláshoz

Nahh akkor!

én vagyok a legszomorúbb, azt hiszem, hogy nem jön Bahamuth (és lehet, hogy Leviathan sem).

Ugyanis a mostani létszám 15 fő, ami 3 KM esetén a minimális létszám szerintem. 4 JK kell minden csapatba...

Az a gond, hogy ha még 1-2 ember visszamondja, akkor már üresen fog kongani az egész szoba... És ezt én személy szerint nem akarom.

Ha ez az eset áll majd fenn, akkor nem értem, hogy mire volt ez az egész hajcihö...

Mindenki mondja, hogy így jön meg úgy jön és mikor döntéseket kell hozni, mikor minden konkrétum meg van, mikor a KMek is majdnem teljesen kész vannak a modullal, akkor mondja azt mindenki, hogy sorry- így meg úgy és így meg úgy nem tudok jönni. Akkor ne jelentkezzetek!

bocsánat, de mérges vagyok mindenkire, aki csak visszamondta. Egyetlen emberre nem, Zoltanra, aki viszont 100%-ig úgy tudta, hogy jön, csak a futás szólt közbe neki (nem részletezem...)

Most jött el az a szitu, hogy a mostani emberkék szívnak, ugyanis Piri néninek sem biztos, hogy megéri kevés embert odaengedni, lehet, hogy emelni fogj az árat (amit nem hiszek, de teljes mértékben megértek).

Azért is szívnak a JK-k, mert nekem most ment el a kedvem az egésztöl. Tölem ne nagyon várjátok ezentúl, hogy szervezzek találkozókat. Volt olyan, hogy 25 ember is volt. Most a végén meg 15 van... Jobb lett volna, ha az egészet hagyjuk a fenébe, ha senki nem ér rá semmire, ha senkinek nincs pénze semmire, ha senkinek nincs kedve semmihez, ha senkit nem engednek el sehova... Maradjatok mind otthon, igyátok a sárga földig magatokat, tanuljátok betegre magatokat, nézzetek TVt és egyetek hozzá chipset meg pattogatott kukoricát...

Nem érdekelnek az indokok. Az érdekel, hogy nem lesztek ott.

Részemről ennyi.

természetesen ott leszek a talin, természetesen KM leszek, természetesen megpróbálok jó KM lenni, és élvezni az ottlétet. De igen csúnyán elvették a kedvemet az egésztől...

Link a hozzászóláshoz

Teljes mértékben egyet értek Salamanderrel... mi a fene van veletek??He?MÉrt mondja vissza az aki visszamondja??És főleg nért ilkyenkor??Ezt nem tudom megérteni??És ebben az elgrosszabb hogy mindenkinek rontjátok a Tábor élvezetét...és még a csapattársaitokkal is Kib@sztok!!Nézzétek csak meg Shalafit meg GEmet...velük most mi lesz??DE hogy Shalafit felhoztam ő mért tudta időben közölni hogy nem jön...aztán küzdött és végül minden összejött neki és mégis jön..pedig szvsz neki sem egyszerű mert a jogsi az kb 100 rugó stb stb...Szóval hát khmm nemtudom inkább nem is mondok többet... :cry:

Link a hozzászóláshoz

CS: örülök hogy leírtad, és nem nekem kell megfogalmazni... :( annyit tennék hozzá, hogy baromi sz*r érzés tud lenni, ha idöt energiát fektetsz valamibe és tulajdonképpen mások kedvéért ellenszolgáltatás nélkül. Lelkesen csinálod meg minden és akkor ez van... :evil:

Amúgy csak akarat kérdése hogy tudsz-e jönni vagy sem. Ha valóban szeretnélm, hát megtalálod a módját hogy ott legyél... én 5 azaz öt tantárgyból állok bukásra (csak magyarból 12 karóm van), de nem fogom visszamondani mert megígértem... milyen lenne már, ha a három KM aszondaná hogy "bocs, nincs pénzem" és ti itt álnátok egy héttel TT elött... :? Szóval. Kapjátok kicsit össze magatokat és próbáljátok meg mégegyszer, mert nem csak a saját szórakozásotokat teszitek tönkre, hanem a miénket is, és ez nem fair!!! :evil: Nem véletlenül kérdeztük jó elöre, hogy hányan akarnak jönni mert addig nem akartunk nekiállni szervezni, ha nem jön össze elég ember...

Namind1. Aki ott lesz az jól érzi majd magát, ezt garantálom aki nem hát bánhatja!

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...