Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Tavaszi Tábor 2004 - Élménybeszámolók is


Antail

Recommended Posts

Az elötali nagyon jól sikeredett: Gangler és én voltunk ott összesen.

Szép volt, fiúk!

De legalább megbeszéltük a modult.

Valóban szóljatok légyszíves olyan embereknek, akiket ismertek, megbízhatóak, ráérnek és pénzük is van, hogy jöhetnek. Mi Ganglerrel ma beszéltünk egy sráccal, aki nagyon valószínü, hogy jönni fog.

megadom Gangler telszámát, mondta, hogy írjam ki fórumra, ha van jelentkezö, értesítsétek, vagy ha bármi kérdés van, akkor is. engem PMben elértek, de ö nem lesz valószínüleg netközelben az elkövetkezendö héten...

Gangler (Kriston Dávid): 06-20-5148213

Link a hozzászóláshoz

Nos a 3 Km és Fürge Disno (azaz mi :lol: ), pénteken reggel, kocsival utazik le, mert beszélnünk kell még Piri nénivel, valamint megbeszélnünk alaposan a kalandot, ugyanis a három Km eddig nem tudott sohasem összeülni ( ne engem kövezzetek meg, én minden lehetséges helyen ott voltam, a másik két Km közül azonban mindig legfeljebb csak egy).

Szóval, kérlek titeket, hogy ha vonattal jöttök, magatok szervezzétek meg a dolgot, de szerintem Zoltan minden lényegeset el tud mondani.

(bocs a mutogatásért, Antail, de sok a dolgunk...)

Van jó hírem is: a modul kész, teljes valójában, minden kiegészítéssel együtt...

Link a hozzászóláshoz

Figyeljetek mi hárman is azzal a biuzonyos kb. fél eggyes busszal megyünk fehérvárról, úgyhogy azt mondom, hogy találkozunk az X.-edik megállónál, ahonnan indul. Valaki tudja hányasról, mert oda mennénk, mi is.

Thapssy mi szekszárdról jövünk, úgyhogy nem a többiekkel. de engem megismersz. Akivel nem találkoztam az meg fog ismerni nagy állat PICSA-s pulcsiban +2 fő, nagy táskákkal.

Link a hozzászóláshoz

Üdv, Emberek! Sajnos végetért a Tavaszi Találkozó!

Gondoltam írok is egy rövidke beszámolót, de előre kijelentem, hogy ez csak az én személyes véleményem, az én szemszögemből írom le, és mivel köztudottan hazudós vagyok, lehet, hogy a fele sem igaz. Ja és ha esetlegesen a valósággal egyező nevek és személyek előfordulának, az pusztán a véletlen műve.

Mindez kitaláció, és az én csirke elmém szüleménye!

6:45kor ébredés az ágyikómban. 7:15kor elhatározás a felkelésre. 7:45kor újra elhatározás, hogy most már tényleg felkelek. 8:15 felkelek. Ennek eredményeképpen majdnem elkéstem a Keletiből, ahol megbeszéltem Oshrammal, hogy találkozom vele (ő ugyanis Hajdúbiszb@szon lakik, és nem ismeri szép magyar fővárosunkat). A megbeszélt időponthoz képest mindössze 3 percet késtem, de természetesen a tömegben sehol sem láttam emberemet. 10 perccel később : megpillantom életemben először a híres-hírhedt Oshram barátunkat (alias Büdös Bagós alias kalandozok.hu szeszcsempész. a későbbiekben csak "Vidám Szatír"). Azonnal megismertem, bár a higítós zacskó hiányzott a kezéből. Már messziről láttam, hogy bal keze kékesen-vörösesen villódzik a tömegben, és az emberek rettegve ugrálnak félre előle. Amkor közelebb ért, kiderült, hogy meglátásom helyes volt :

megnevezni nem kívánt márkájú cigaretta csikk égett ujjai között. Gyors üdvözlés (a titkos kézjelek ismeretének ellenőrzése, egymás nemi szervének körbeszagolgatása) után átmentünk a Déli pu. nevezetű titkos találkozóhelyre.

A megbeszélt találkozóhelyhez közelítve azonnal felismertem fejvadászunkat (Hunter) , annak ellenére, hogy 15 éves tanulónak és kosárlabdázó reménységnek álcázta magát. Bár a tökéletesebb álca eléréséhez még testőrt is hozott magával (akit az apukájának állított be), engem nem tudott átverni. Mivel senki más nem jött oda, így az utolsó utáni pillanatban megvettük a jegyeket a vonatra. Körülbelül másfélperccel az indulás előtt. Utána futás a vonathoz. Sikerült, elértük, és persze fél perccel később már el is indult. Ahogy ülőhelyet keresve elindultunk felderíteni a terepet, a 18as észlelés képességemnek köszönhetően felfedeztem szép szőke boszorkánymestert (Meran-t). Amint éppen a rontásmágiákat olvasta. Gyorsan körbeültük, és áhítatosan érdeklődő képet vágtunk az elkövetkező másfél órában. Fehérvárra érkezve Thapsshy természetesen nem volt ott, és még a megígért hinta is elmászott a helyéről. (az utóbbi miatt szomorú is voltam, de szerencsére Gánton bepótoltuk tömegesen. fénykép is van róla :D )

kb 2 perccel később megérkezett egy általános iskolás fiú, középen szépen elválasztott, fekete hajjal, tom krúz dedikált fényképével a hóna alatt, és Thapsshy-nak adta ki magát. Engem persze nem tudott átverni, de mivel lekísért minket Gántra, ezért ezt nem mutattam ki nagyon.

Ja Gántra velünk együtt utazott le két birkózó (Shalafi és Lucius), akikről ránézésre lerítt, hogy biztos törpe és vizi-pok-dhuni-pok rajongók. Õket egy magas fickó kísérte, akit első látásra feketemágusnak véltem, de utólag kiderült, hogy dorani nekromanta.

Gántról és a vendéglőről sok mindent hallottam, mielőtt lementünk. Nagy várakozásaim ellenére pontosan olyan volt, mint amilyennek leírták.

Itt volt az a pont, amikor még meggondolhattuk volna magunkat. De sajnos ezt a 3 KM (kínzómester, esetünkben szó szerint!) is tudta, és nem engedtek.

A kalandot nem írom le milyen volt, mindössze annyit mondok, hogy jó szivatós kaland volt, de mi nagyon élveztük.

Az ott töltött 2 és fél nap alatt volt szó infravörös lábdobogásról, Leviathanról, sportokról (pl : akvír- , vizipók és szoknyavadászat), MAGUSról, egy bizonyos mobilszolgáltató 97%os lefedettségéről, TheElfről, Thapsshyról, Cézéről (és a még sokan mások ;) ), gombalevesről, novellaírásról, fatökű lepkevadászokról, a maffiózó Piri néni beszólásairól és még sok minden másról.

Az ott töltött 2 és fél nap alatt MAGUSoltunk, hintáztunk, fényképeztünk, mindenféle sportban elvertük a helyi válogatottat (foci, kosár, gyorshintázás, libikókázás 6 fővel, trágár viccmesélés, csocsó, farkasszemezés, stb), éjszakai rövidtúráztunk a nagy sötétségben, ettünk, ittunk, mulatoztunk, nekem még a nyakamat is kiszívták (ugye Fürge Disno? ;):lol: ), mire én gyorsan majdnem kidöntöttem egy kosárpalánkot. Ezek után már azt hiszem azt sem róhatják fel nekem, hogy bántottam a falat meg a lambériát. Bár igazáből a lambéria lépett fel támadó jelleggel velem szemben, csak a többiek erről hajlamosak megfeledkezni.

Mivel én az összes embert most láttam először, ezért leírom, hogy milyennek ismertem meg őket. Csak semmi sértődés srácok! ;):D

Con Salamander - véres-szájú KM, csillog a szeme minden JK ölésnél.

Link a hozzászóláshoz

Én hozzátennék még 1-2 dolgot az előttem szólok beszámolójához:

Kezdem azzal, h leírom, amit Tao kihagyott: Saját maga leírását :twisted:

- Ugye mi egy gorviki család voltunk, csak shadoniaknak álcázva. Õ volt a Domvik pap. Ezt próbálta (általában sikerült is neki) jól kijátszani. Bizonyítékul egy történet, ami azt igazolja, h Alkyonéval sikeült elhitetnie: Dzsad NJK mondta neki: - Atyám, maga biztos jó ember. Kb fél óra múlva Tao feláldozta.

- Meg volt ugye az a kosárpalánkos eset, amikor Tao zsákolni akart a 2,5 méteres palánkra, amit 2 db betontégla tartott...

Kicsit megdőlt:)

- És egész TT2 alatt ütögetett vmit, fekvőzött vagy egyéb érdekes elfoglaltságot keresett. Én hiperaktívnak ítélem meg :D

- Kalandon belül volt egy kis "afférja" Fürgével. Pedig csak az derült ki, h az utóbbi wier..

Erre Tao ráugrott, és elkezdte folytogatni, majd később kinyomta a bal szemét. Persze Fürge sem hagyta magát: 00-ás dobás vérszívásra :)

A 00-ás dobások elég érdekesek voltak az egész játék során. Pl. Én egész TT2 alatt egyszer dobtam csak: amikor morális dobást dobtam :wink:

Taoról most ennyi jut csak eszembe :D

Harmadik csapattársam Oshram volt, aki hihetetlen aktivitássall jáccott. Kockái "rosszak" voltam. Amikor sebezni kellett volna rövid karddak, ő mindeg 1est dobott :)

Mi így 4en nagyon körülményesen, és nemesi származásuunkat kijátszva jáccottunk egészen szombat 8ig. Utána kicsit lefáradtunk agyilag, és mindenféle hülyeségeket csináltunk gondolkodás helyett :)

Ekkor történt a wier-folytogatás, a 32 fp-s és 6 ép-s maflásom ököllel pszi rohamból. Másnap ennek következményeképpen mind a 4en meghaltunk. Mind különböző módon. Csapatunk "legjobbja" Tao volt, mert ő ki tudott jutni a gátból, és ő halt meg legkésőbb. De mikor menekült volna el, elájult, majd fölébredt a kinzókamrában. 1 hétig kínozták... :twisted:

Nagyjából ennyit szántam kiegészítésként, de majd még biztos eszembejutnak a szép dolgok. Sajnálatják, akik nem jöttek..

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...