Jump to content
Kalandozok.hu - M.A.G.U.S.

Kalandozok.hu Tavaszi Tábor 2004 - Élménybeszámolók is


Antail

Recommended Posts

Kiegészítem magam és Huntert.

NAGYON JÓL ÉREZTÜK MAGUNKAT!

Egyébként Hunter az nem is 2,5 m gyűrű volt, hanem legalább 2,7. ;)

A Fürgével történt dolgok igazak, nem tagadom. Kinyomtam a szemét, ő meg (00-val!) kiszívta a nyakam. Kedden randi. :lol:

Akkor asszem kimaradt az a kontaktmérges élmény, aminek következtében mi abban a félreértésben részesültünk, hogy azt hittük, a bűz kívülről jön. De ezt inkább nem részletezem. :D

Ja volt hangyavadászat is tűzzel. Eredmény : 23 döglött hangya és Fürge Disno megpörkölt mancsa. Bár csak a szőrét égette le...

Shalafi, Con Salamander és a többiek!

Link a hozzászóláshoz

A mi szemszögünkből (én Lucius Calin és Meran):

Mi nekiálltunk lehentelni (4-en + Lucius elment máshova) lehentelni egy Galeasz legénységét. Inköbb több mint kevesebb sikerrel. Aztán nem bírtam a Wier vadászokkal (na igen fekve hat emebr között nehéz, de azért feküdtem mert kidöntöttem egy ajtót). A végét már fejenként kb. 4-10 Mp-vel csináltuk meg (bárd, vari, bm) és a Dhuni nem sokat csinált... de ramierával ölt, amit dobott (ja és nem tudta használni). Calin a Varázslójával rövidkarddal a kézben fenyegetőzött.

A tábor hangulata nagyon nagy volt.

Bocs azoktól akik sokat csuklottak.

Egyenlőre ennyi.

Link a hozzászóláshoz

nos, akkor egy kicsit TAOról, ha már ö is ilyen kedves :)

21 éves lesz idén, de szellemileg, és felfogásban a 13 éveseket verdesi alulról. Nagyobb hülyeségeket csinált, mint bárki más... :)

A modulról nem szeretnék sokat beszélni, legyen elég annyi, hogy 4 esetben engedtem el az ellenfelek halálos támadásait azzal, hogy "hopp, valami megzavarta, nem talált el..." és hogy tucatszor ájultatok el, és egyedül akartatok végezni Shadonnal és Gorvikkal egyszerre. :lol:

szóval szerintem érthetö a halálotok.

Link a hozzászóláshoz
Fürge Disno - Már a nevéből is látszik, hogy kemény arc. Képes félóránként hegyet mászni, hogy sms-t írjon (vagy kapjon) a barátnőjének. Saját állítása szerint röplabdázni is tud, de többször is tapasztaltam, hogy nagyon ügyesen tud szemtől szembe, folyékonyan hazudni. Motorozik, fürge is, és ráadásul a nevével ellentétben nem (annyira) büdös. Példaképe Szalacsi bácsi. Azt hiszem ezekből számotokra is kiderült, hogy a kedvenc karaktertípusa csakis a törpe gladiátor lehet. :lol:

Nos TAO köszönöm a jellemzést csak néhény dolgot ezzel kapcsolatban

:arrow: Röplabdázni tényleg tudok és ha szeretnéd akkor hozok röpit nyári táborba és ott jácchatunk...azt hogy szemtől szembe tudok hazudni azt nem cáfolom mert igaz.. :twisted: :roll: A példaképem valóban Szalacsi bácsi de még nem csak ő hanem Al Bundy is...

na de most már essen szó a táborról is..

Tehát tavaszi találkozó vagyis

:arrow: T.T. 2.0

Reggel felkelek Alkyone ébreszt...(már rosszul kezdődik a nap.. :twisted: )Gyorsan összerámolok mindent és veszek egy gyors zuhanyt...CS reggel nyomtatja a karakteremet és a modul utolsó részeit....Kiviharzok a csomagokkal mert CS faterja visz le minket és már vár ránk...úgy volt hogy Gangler is velünk jön de még semmi nyoma..gyors telefon és kiderül hogy sikerült leszállnia 3 megálloóvalk korábban...de aztán megtaláljuk és elindulunk Gántra. Az út eseménytelenül telik azt leszámítva hogy a térképnek és a térképézsnek (nevet nem említek..... találjátok ki)köszönhetően kissé kavargunk de végül megvan a jó irány...El is foglaljuk a szállást ahogy megérkezünk...újra Gánton...Lecuccolunk meg minden kiderül hogy Cs otthon hagyta a karakteremet...no nem akkor baj mert így gyorsan csináltam egy még táposabb karaktert... :twisted: :twisted: hopp és be is toppannak a résztvevők Thapsshy vezetésével..gyors bemutatkozás stb stb...Összeülünk..a KM-ek tartanak valami kis beszédet ami eléggé gyatrára sikeredik de hát ez van de nem baj mert nem is ez a lényeg igazán...azután ismerkedés a csapatommal és felkészülés a kalandra eközben kétszer jártam fönn e hegyen hála a drága Vodka-fon 97%-os lefedettségének aminek köszönhetően Gánton csak a hegyen van térerő...

Este vacsi aztán Alkyone ismerteti a szükséges infókat a kalandhoz eközben én a beszólásaimnak köszönhetőn már -4. Tsz voltam...Mellesleg Thapsshyt fényképezgettem és ez nem tetszett neki ezért rám akarta küldeni a Székesfehérvári maffiát de valahogy nem tudott eléggé ijesztő arcot vágni hogy megijdejek.. :lol::lol: Azért persze folyt némi harc a fényképezőgép utén hogy ki tudja törölni de hála TAO-nak(még egyszer köszi) meg tudtam védeni a gépet és a fényképet...(majd fel lesz töltve az oldalra nézegessétek szorgosan)nos tehát eltelt ez a nap is lefekszünk..

Másnap reggel...

Ébredünk korán és már indulok is garázdálkodni a fényképezővel..készült is egy pár igen csak komisz kép.. :lol: Reggeli és utánna kezdődik a kaland...A mi csapatunknak a KM.-e Alkyone azthiszem ezt nem igazán fogom részletezni inkább megklérem a KM-eket hogy írjnak majd k is egy jobb teljesebb beszámolót....szóval jáccunk jáccunk jáccunk aztán ebédelünk és jáccunk jáccunk jáccunk tovább...én csak azt a lambériasort sajnálom nagyon amit TAO minden ok nélkül szép lassan elpusztított...este irány a helyi kocsma CSocsó és némi alkohol..nekem tetszik a dolog mert annak ellenére hogy énb nem is tudok csocsózni senki nem vert el engem és CS-t amíg ott nem hagytam a játékot mert meguntam...a többiek visszamennek a házba én újfent megmászom a hegyet Sms váltás és telefomálás miatt...Este megy az álaatkodás mert úgy döntünk hogy jáccunk tovább annak ellenére hogy teljesen hüjék vagyunk és kész vagyunk agyilag...de azt hiszem most már én is kész vagyok agyilag ugyhogy úgy ahogy van félbehagyom most ezt a beszámolót..úgy sem lett túl jó..majd nálam okosabb emberek megírják úgyis...

inkább jellemeznék néáhány embert akit most ismertem meg (csak röviden..)

TAO :arrow: Jó arc emberke..annyira nagy meglepetést nem okozott mert valahogy hasonló módon képzeltem el...Csak kissé nyugodtabnak..mármint nem számítottam rá hogy hiperaktív és szétveri a falat ok nélkül..mert az jó hogy a lambériát mert az megtámadta..de a fal is??De a szerepkátékot nagyon pengén nyomta..sokszor ellensújozta az én hülyeségemet...

Oshram (Alias "Vidám Szatír";"Cukros bácsi" stb stb..) :arrow:

Oshram egy alapvetően csendes de jófej emberke olyan csendes őrült féle,,(magadra ne vedd... :wink: )de igazán szerencsétlen szegény mert amikor kockával kell dobni nem iagzán szokott 2 fölé dobni...

Calin :arrow: Õt én sem ismertem meg annyira de hogy megállapítsam hogy jó arc ahhoz elég ennyi ismeretség is...És ő is keni vágja a Magus-t

Shalafi (őt már ismertem de azért leírom hogy) :arrow:

T

Link a hozzászóláshoz

Ja még 1 aprócska kiegészítés :

a hazautazást senki nem említette. pedig érdekes volt. nyomtunk egy 200 méteres sprintet csomagokkal a kezünkben, de elértük a Gánti buszt... éppenhogy. Persze egyetlen ember megint nem futott : A Vidám Szatír. Õ csak kényelmesen sétált, ahogy szokott, de miattunk megvárta a buszvezető őt is.

Mindenki parázott, hogy a nagy sietségben vajon mit hagytunk ott, de tulajdonképpen mindössze Lucius telefonja maradt hátra (legalábbis ennyiről tudunk.)

A 35 perces buszozás alatt mindenki az ajándékait és másokét nyalogatta át. Én Hunterrel különösen élveztem az utat, mert meghallgathattuk a

"Micimackó fázik-zik-zik"

kezdetű dalt egy nagyon aranyos, kissé félénk, ámde igen tehetségtelen ötéves óvodatöltelék előadásában. És ezt legalább 3x, mivel ez a huncut kisgyerek úgy gondolta, hogy mindenki kíváncsi rá, így az egész utat végigdalolászta.

A vonatozásnál semmi új, mindenki aludt, fetrengett.

TAO

Link a hozzászóláshoz

No igen de ha én nem nyomom le azt a 200 méteres sprintet gyorsabban mint ti tettétek akkor Luciusnak nem csak a telefonja maradt volna hátra hanem az Enoszukei könyve is...Az viszont tényleg vicces látvány volt hogy Futottam utánnatok és mindenki rohant mint állat kivév a Vidám Szatírt..CS vitte a cuccát és szaladt előre vele...én meg mikor elfutottam mellette a CS éppen noszogatta hogy gyerünk fussá má....erre Oshram:Dehogy futok haggyá má így is mingyárt elhányom magam...

De Lucius tulajdonképpen mit vitt magával haza?? :?: Mert szinte minden fontosabb dolgát otthagyta.. :lol:

TAO: Biztos élvezetes lehetett halgatni a kis ovodást...De mondd ő nem jutott véletlenül a lambéria sorsára?? :twisted: :lol: :wink:

Link a hozzászóláshoz

Az a sprint tényleg nem volt semmi!

Az én szemszögemből egy kicsit a TT:

Első nap az lightosan telt. HKK-ztunk egy frankót Ganglerrel meg négyen is, szal jó volt.

Este elsőként befejeztük a kiszabott aszakaszt. Másnap lemaradtunk mert kb 3-4 órát harcoltunk és hősiessen és sokat megöltük, megérdemeltük, hogy túléltük. :arrow: a km-ek viszont alkyon kivételével kiakadtak, estére behoztuk a lemaradást, és másnap túléltük minnyájan.

Kaja elöttt nekioálltam beapakolni de félbehagytam, mondván lesz idő... nem volt. de sprint volt! későn értünk haza de megérte minden.

Nagyon jó volt csak rövid. :(

Lucius hozott egy rakás cuccot csak a gyors pakolás...

Nem t'om melyik a drágább a telefon vagy az Enoszuke? :lol:

Link a hozzászóláshoz

Na ravettek hogy irjak ide is milyen volt a TT2.0.

Nekem nagyon tetszett minden bar igaz ami igaz az elso nap kisse almos voltam :) Meg csak del volt de mar 3 fajta vonaton 1 metron es 1 buszon ultem :)

Igen az elejen nem talaltuk meg egymast TAO-val es mar azon voltam hogy egy fulkebol sirva felhivom hogy hol van mar merre jar amikor o hivott a mobiljarol hogy en hol vagyok mar merre jarok.

Ahogy leszaltunk Fehervaron a vonatrol, kimentunk de nem talaltuk Thapsshyt ezer TAO meg Hunter elmentek megkeresni hatha van masik kijarata is az allomasnak :) Mig ok oda voltak megerkezett Thapsshy es igy mar egyutt varhattuk TAO-ekat.

Elindultunk hat Feharvaron a buszallomas fele. Annyira nem az utra figyeltem mert akkor mar telleg almos voltam de szerencsere ezt megtettek masok helyettem igy hazafele megtalaltuk a visszavezeto utat.

Nagyban baktatuk Fehervaron a buszallomas fele Thapsshy, Tao elol en Hunter meg Meran hatul. Ha igy ahogy vagunk bemegyunk egy bankba szerintem szo nelkul ide adjak az osszes penzt.Tao-nal egy nagy utazo taska, Meran-nal meg valami fegyvernek latszo targy a vallan, mink meg hatul csak ugy vagyunk biztositeknak :) De szerencsere incidensek nelkul odaertunk az allomasra ahol mar vartak rank(Shalafi, Lucius, G.Hamilton, Calin).Itt vartunk egy felorat a buszra ami az orrunk elott ment el. Mindenki aggodva nez Thapsshyra aki hirtelen nagyon megijedt hogy most akkor mi van:) De szerencsere a mi buszunk e mogott jott igy nem kestunk le semmit.

Ganton leszaltunk a buszrol Thapsshy eliranyitott a Vertes Vendeglohoz.Itt mar vartak a KM-ek ismerkedes, megbeszeles, stb.

Este elkezdtuk a jatekot amibe en nem vettem reszt tul aktivan leven olyan almos voltam hogy jobbara csak aludtam :) Olyan 1 ora korulig jatszottunk aztan mentunk aludni bar hogy ki mikor aludt el az mar egyeni kerdes :) En speciel ugy kb egybol :D Bar neha bezavart a nyugodt alvasba hogy neha neha bevillantottak egy vakuval :) Lettek is olyan kepek :)

Masnap reggeli utan megint jatek aztan ebed amikozben elbeszelgettunk errol arrol :wink: Este mar olyan almosak voltunk hogy nagy csomo hulyeseget igy masnap reggel mindenki meghalt :) (Termeszetesen csak a modulba :) ) Harmadik nap reggelen befejeztuk a modult amiben mindenki meghalt :) Gyors ebed ami utan egybol rohantunk is a buszhoz aminek az lett az eredmenye hogy mindenkit hanyinger kerulgetett a buszon:) Megerkezve Fehervarra egy kicsit pihentunk aztan elbucsuztunk azoktol akik nem pest fele mennek es elindultuk vonattal pestre.4 ora korul ertunk be utanna en metroval at a keletibe ahonnan csak 6-kor indult a vonat. Naa ekkor fogadtam meg hogy legkozelebb inkab nyomtatok egy menetrendet :) Szoval 2 ora hosszat vartam a vonatallomason kozben nezelodtem setalgattam. Fel 11-kor ertem haza amire mar meginn olyan almos voltam hogy csak bebuktam az agyba es mar aludtam is.

Nekem nagyon bejott ez a Tali bar lehetett volna hoszabb is. Az elejen ugy volt hogy leszunk huszon akarhanyan amibol lettunk 11-en.

Remelem ha legkozelebb lesz ilyen Tali az is Ganton lesz nekem bejott nagyon kis hangulatos Piri neni is rendes volt a kaja is jo volt, a "raktar" meg ahol aludtunk az is jo volt ugy se az alvson volt a hangsuly.

Naa ennyit aszem eleg ha irok mert nem tesz jot az imidszemnek ha ennyi sokat irok forumra:)

Üdv mindenkinek: Oshram a Vidám Cukrosbácsi :D

UI.:Gratulalok a szervezoknek szerintem jol meg lett csinalva igaz kicsit kevesebben voltunk a vartnal de ez nem az o hibajuk!

Link a hozzászóláshoz

Üdv mindenkinek!

Calin - őt sajnos nem nagyon ismerem, de tudom, hogy ő volt a legjobb modulmegoldó,

TAO: Calin nem a legjobb modulmegoldó volt, hanem az aki a legjobban használta ki a karakterét.

Amúgy nagyon jó volt a találkozó, igaz új ember voltam , de próbáltam ismeretségeket kötni Ilyen-olyan sikerrel(pl: Fürge Disno meg sem említ). A talin játszottam életemben először HKK-t, de azért volt ugyanolyan járatos egyén a tali elején akivel meglehetett mérkőzni: Thapsshy. Először megvertem mint a ...-t, de utána ő vert laposra(Thapsshy: várom a 3. menetet :twisted: ). A hely jó volt, szép volt a táj, aludni is lehetett jól, igaz azt mondták Oshram nagyon horkolt , de én nem hallottam ezt ott a túlvégen(én pedig állítólag csőhangot adtam ki magamból alvás közben [az milyen :?: ].)

A koszt jó volt. (jó sok Erős Pistával :) ) A társaság nagyon ott volt a szeren. A kaland nagyon jól sikeredett, a második fele igazán Bm-nek való (szerintem). A KM-ek vitték a pálmát: az izgalom a tetőfokára hágott, a szervezetemben csak úgy keringett atz adneralin, már én féltem a haláltól, mikor már egy hajszálon függött, hogy él.e vagy hal-e a karakterem. Alkyone jó mesélő(de azért a többiek is)

Na most ennyi jutott eszembe.

UI: Amúgy a legjobb modulmegoldó én lettem. 8)

Link a hozzászóláshoz

Megvolt Meran öndicsőítése!

Tényelg horkoltatok, de engem semmiféleképpen nem zavart.

Volt próbálkozás a KM-ek megvesztegetésére is de ez mind elmaradt, hála a becsületes törpének. 8)

A halálfélelemről csak annyit, hogy az eggyik utolsó harc után 2 Fp-re krültem és én akkor fogtam magam és míg a többiek kivégezték a maradék 2 vagy3 ellenfelt leültem meditálni mert pszi pontom sem volt. De így is több FP-m volt int a ásik csapatna összesen (akkor :lol: ).

A KM-ek nagyon frankók voltak, és mindenki csak sajnálhatja, hogy nem jött el. Jól össze volt rakva a modul és mindenki szívott, senkinek sem volt előyös helyzete.

Mi kiváltképp kevésbé voltuink előnyös hhelyzetben mert mikor egy gorvicki börtönből szöktünk csak meran bezsélte a gorvickit 3-ason... :shock: , mag a másik csapat GORVICKI volt teljes mértékben.

JA NEM IS VAGYOK T

Link a hozzászóláshoz

Először is..

Azért, mert mi gorvikiak voltunk, nem volt annyira könnyű a dolgunk, mivel a kaland első része Shadonban jáccódott..

De mi ügyesen kikerültük ott a nehézségeket. A börtönben sem volt künnyebb a feladatunk, mert árulóként ítéltek el. Az igaz, h ismertük a nyelvet 5-ös fokon, de az már mind1 :D

Másodszor...

Én TT alatt Oshram mellett aludtam. Háát.. Elég érdekes hangokat adott ki magából :D Néha mint egy ütvefúró :D:D

És a másik oldalról is hallottam ám fura hangokat! Bár azokat nem tudtam beazonosítani. Sem, h mire hasonlít, sem azt, h kitől jön :)

Link a hozzászóláshoz

Líthas!

Na szóval...

Nem sokat tudok mesélni mert csupán röpke 4-5 órát töltöttem a találkozón( megjegyzem, a buszon hagyott pénztárcám után eredtem, ami később természetesen nem lett meg :wink: ).

Én azért mentem le mert megszerettem volna ismerni azokat akikkel nap mint nap "beszélek". Nem kellett csalódnom. Mindenki nagyon jó fej és egy nagyon jó társaság gyűlt össze Gánton.A hangulat is jó volt( annak ellenére hogy kevesen voltak ). Minden esetre egy nagy élmény volt megismerni titeket.

Üdv: George Hamilton

Ui: Gyilkos Mókus :D

Link a hozzászóláshoz

Asszem Meran vmi félreértettél. Az ütvefúró Oshram volt. Arról a fertályról sima, hangos horkolás jött csak :D

De érdekes volt, mert néha összhangban volt a 2 horkolás, én vmikor vki szuszogott. Én TAOra tippelek :wink:

És Shalafi senki nem mondta, h a hajót végig kell gyakni!

MI azon a részen nem öltünk meg senkit. Csak TAOval beszálltunk egy kis matrózverekedlsbe :D

Link a hozzászóláshoz

Hunter : Meran asszem tényleg horkolt mellettem, de nem nagyon (legalábbis én aludtam, és nem nagyon emléxem rá). Oshram meg túl messze volt tőlem, így nemtom, hogy ütvefúró volt-e vagy lánctalpas horkoló.

"valamikor valaki szuszogott" hát ööö ez valszeg én voltam. valamikor. :)

de szerintem itt be is fejezhetjük a horkolás témát.

Shalafi : hogy ki szívott nagyobbat, azt az is jelzi, hogy mi belehaltunk, ti nem. :lol:

Üdv,

TAO

Link a hozzászóláshoz

A kalandmesterek (meg Fürge) kint aludtak, és nem hallottak sokat a benti dolgokból. De az azért nem volt szép a játékosoktól, hogy 1 óra noszogatás után voltak hajlandóak elaludni... De meg volt a bosszúhadjárat is, vaku és durva fényképek képében...

A képek még a héten kint lesznek, Fürge Disno barátommal fogjuk feliratozni, és stílusában Cz nyomába akarunk eredni... :lol:

Link a hozzászóláshoz

Naa meg itt a vegen raszokok a forumra is:)

Haat igen lefekves utan minden volt csak egybol alvas nem. Annyit osszeokorkodtunk hogy naa. Pl.:megtudtuk mi az az Infravoros Lodobogas, terveztunk neki cimert is, Antailnak gondolkoztunk nehany igazan jo kiegesziton(Kahrei vaslo ami naftat sz*rik, Magyarorszag helyzete az Euroba valo csatlakozas utan jaa nem ez utobbi mintha nem lett volna) :)

Naa byez meg majd lehet irok ha eszembe jut valami :)

Üdv:Oshram-Cukros Bácsi-Kread :!:

Link a hozzászóláshoz
Na jó figyeljetek mindenki szívott nem akartam belegázolni senki öngyilkos önérzetébe.

Hát senki nem mondta, de pech volt és így alakult.

Hát igen én is szívtam rendesen csak én vért és szegény TAO ezt látva csak egyre sápadtabb lett..hmmm lehet hogy azért mert az ő vérét szívtam??? :lol: :twisted: Csak az a megmozdulása nem tetszett hogy mihelyt lehetősége volt rá kinyomta a szememet én meg elájultam...MIcsoda pofátlanság ez kérem...előbb tiszetlettudóan meg kellet volna várni míg kiszíom az összes vérét csak aztán kellet volna próbálkozni..tekintettel arra hogy támadásnak 00-t dobtam..:D 8)

Link a hozzászóláshoz
Vándor
Ehhez a témához mostantól nem lehet hozzászólni
×
×
  • Új...